در حال دريافت اطلاعات...
ساخت ايران/وارداتي:
همهselect
select
select
select
select
select
select
رکوردهای 1 الي 10 از 16
Cleaning spray
منظور از پاک کننده‌ها، موادي هستند که ذره‌هاي چربي و چرک را از پارچه‌ها و يا اجسام ديگر بزدايند و در ... انواع مختلف تهيه مي‌شوند. اسپري هاي پاك كننده به روش اسپري كردن انتشار مواد را انجام مي دهد و جهت پاك كردن سطوح عمومي كاربرد دارند و پاك كننده هاي با كاربرد خاص داراي نام پايه مجزا مي باشند.    
Image
Glass cleaner spray
اين اسپري ها جهت شستشو و تميز كردن شيشه آلات و بلورجات مي باشد و داراي خاصيت شويندگي و شفاف سازي مي باشد.
Image
Stain removing spray
از اين محصول جهت از بين بردن لكه در لباس و سطوح مختلف استفاده مي شود.
Image
Cleaning powder
منظور از پاک کننده‌ها ، موادي هستند که ذره‌هاي چربي و چرک را از پارچه‌ها و يا اجسام ديگر بزدايند و در ... انواع مختلف تهيه مي‌شوند.پودر هاي پاك كننده با كاربرد خاص داراي نام پايه مجزا مي باشند.    
Image
Stain removing powder
لکه‌برها يا لکه‌زداها (Stain removers) حلالهاي قوي هستند که لکه‌ها را در خود حل مي‌کنند و از اين طريق ... باعث پاک شدن آنها مي‌شوند. اکثر اين حلالها سمي هستند و بايد هنگام کار با آنها مراقب بود. بسياري از لکه‌برها ، موادي هستند که در خانه وجود دارند و از آنها به عنوان مواد ضدعفوني کننده و پاک کننده استفاده مي‌شود. مانند آب ژاول ، آمونياک ، آب ، صابون ، الکل ، آب اکسيژنه و.... . برخي هم مثل پربورات و اسيد اگزاليک در منزل يافت نمي‌شوند، ولي خوب است تهيه شوند.    
Image
Cleaning paste \ multi purpose
منظور از پاک کننده‌ها ، موادي هستند که ذره‌هاي چربي و چرک را از پارچه‌ها و يا اجسام ديگر بزدايند و در ... انواع مختلف تهيه مي‌شوند.خمير هاي پاك كننده با كاربرد خاص داراي نام پايه مجزا مي باشند.    
Image
Stain removing paste
ماده بهداشتي است كه جهت از بين بردن سطحي لكه هاي چربي و چرك از پارچه ها و يا اجسام ديگر استفاده مي شود.
Image
Cleaning gel
منظور از پاک کننده‌ها ، موادي هستند که ذره‌هاي چربي و چرک را از پارچه‌ها و يا اجسام ديگر بزدايند و در ... انواع مختلف تهيه مي‌شوند.ژل هاي پاك كننده با كاربرد عمومي در نام پايه فوق كدگذاري مي شوند و ژل پاك كننده با كاربرد خاص داراي نام پايه مجزا مي باشد.    
Image
Glass cleaner gel \ hygienic
يكي از مواد بهداشتي مي باشد كه جهت پاكيزگي شيشه استفاده مي شود. فقط ژل شيشه شوي در اين نام پايه قرار ... مي گيرد و ژل ها با كاربرد ديگر داراي نام پايه مخصوص به خود مي باشند.توجه شود كه اگر توسط گاز تحت فشار اسپري شود در نام پايه اسپري شيشه شوي كدگذاري گردد.    
Image
Cleaning foam
اين محصول پاک کننده قوي جهت نظافت سطوح، لباس و ساير اجسام کاربردي عالي دارد.درضمن فوم هاي آرايشي در ... اين قسمت قرار نمي گيرند.    
Image
رکوردهای 1 الي 10 از 16
حداقل یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید