آريا وجد
12
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
شركت بازرگاني آريا وجد در حال حاضر وارد كننده انحصاري محصولات ميكروبيولوژي(محيط كشت)شركت مرك آلمان و نماينده رسمي محصولات شيمي آزمايشگاهي شركت مذكور مي باشد.
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
74506
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
آريا وجد
نوع فعاليت:
بازرگاني
نام مديرعامل:
فرخ مرادي
نوع شركت:
با مسئوليت محدود
تاريخچه
شركت آرياوجد در سال 1372 تاسيس گرديده است.
تعداد محصولات: 497
تعداد محصولات توليدي: 1
تعداد محصولات وارداتي: 496
  • نشاسته نشاسته Starch
  • پارافين صنعتي پارافين صنعتي Paraffin / industrial
  • فويل آلومينيومي ساده فويل آلومينيومي ساده Plain aluminium foil
  • گرانول قلع گرانول قلع Tin granule
  • كلريدريك اسيد كلريدريك اسيد Chloridric acid
  • پركلريك اسيد پركلريك اسيد Perchloric acid
  • سولفوريك اسيد سولفوريك اسيد Sulfuric acid
  • فسفريك اسيد فسفريك اسيد Phosphoric acid
  • بوريك اسيد بوريك اسيد Boric acid
  • سديم هيدروكسيد سديم هيدروكسيد Sodium hydroxide
Image
گروه كالا:
select
Starch (1)
نشاسته كربوهيدرات ذخيره اي در گياهان (سيب زميني، ، گندم، برنج و ...) است كه از بهم پيوستن تك قندي ها ... به اشكال مختلف حاصل مي شوند و پلي ساكاريد است كه از مولكولهاي گلوكز تشكيل شده است و معمولا تركيبي از آمپلوز خطي -زنجير خطي- و آميلوپكتين -زنجيره انشعابي- است. اين ماده در بدن پس از گوارش به مالتوز تبديل شده و سرانجام به تك قندي هاي گلوكز، فروكتوز و گالاكتوز در مي آيند. اين سه تك قندي جذب خون شده و پس از عبور از كبد به وسيله گردش خون در سر تا سر بدن پخش مي گردد. نشاسته در صنايع غذايي كنسرو و كمپوت سازي و فرآورده هاي گوشتي و تهيه بيسكويت شكلات و آدامس و تهيه سس مايونز و تهيه غذاي كودك و مواد لبني و غذاي منجمد اسانسها و شربتها و صنعت داروسازي و آرايشي و تهيه ادويه جات به كار مي رود. تمام انواع نشاسته در اين دسته قرار مي گيرد.    
نشاسته
Paraffin / industrial (1)
پارافين Paraffin يك مخلوط هيدروكربني سير شده و محصولي از پالايش نفت خام مي باشد. بسته به نوع مخلوط هيدروكربني ... اشباع پارافين و شاخه دار بودن يا نبودن زنجيره هيدروكربني، حالت فيزيكي پارافين از حالت مايع به سمت جامد پيش مي رود. پارافين صنعتي در اينجا شامل انواع شامل پارافين سبك (مايع) ، پارافين سنگين، پارافين كلره و نرمال پارافين، پارافين حلقوي مي باشد.    
پارافين صنعتي
Plain aluminium foil (1)
ورق هاي فلزي از جنس آلومينيوم و يا آلياژهاي آن با ضخامت كمتر از 0.005 اينچ يا 0.125 ميلي متر فويل ناميده ... مي شوند، همچنين محدوده طول و عرض ورق ها براي فويل مطرح نيست. البته لازم بذكر است كه فويل ها با برشهاي خاص و كاربرد خاص در صنعت مربوطه كد مي گيرند و فويل هاي كلاس 08 برش نخورده و به عنوان ماده اوليه هستند.    
فويل آلومينيومي ساده
Tin granule (1)
گرانول هايي از جنس قلع و آلياژهاي آن و داراي گريد مانند ساير گرانولها به جاي ذكر سايز دانه ها، گريد آنها ... بيان مي شود و به عنوان ماده اوليه در صنايع مختلف كاربرد دارد. لازم بذكر است كه ساچمه قلع با گرانول متفاوت است.    
گرانول قلع
Chloridric acid (1)
كلريدريك اسيد با نام مترادف اسيد هيدروكلريك، هيدوژن كلريد، CAS Number: 7647-01-0 و فرمول مولكولي HCl، ... اسيدي معدني، بسيار خورنده وقوي مي باشد كه به صورت محلولي بي رنگ يا زرد كم رنگ، امتزاج پذير در آب و محلول در متانل و اتانل مي باشد. اين تركيب از انحلال كلريد هيدروژن در آب تهيه شده و كاربردهاي بسياري دارد از جمله به عنوان واكنش دهنده در توليد وينيل كلريد، در پاك كننده هاي خانگي، در توليد ژلاتين و ديگر افزودنيهاي غذايي و... كاربرد دارد.    
كلريدريك اسيد
Perchloric acid (1)
پركلريك اسيد با فرمول مولكولي HClO4، تركيبي معدني و اسيدي قوي، بي رنگ بوده و در آب امتزاج پذير(محلول)مي ... باشد و به فرم هاي بدون آب و آبدار وجود دارد.اين اسيد به روش هاي مختلفي مانند تركيب اسيد نيتريك و آمونيوم پركلرات تهيه شده و در صنايع بسياري از جمله به عنوان پيش ماده در تهيه نمك هاي پركلرات مانند پركلرات آمونيوم (سوخت موشك) و... كاربرد دارد. همچنين پركلريك اسيد بدون آب و پركلريك اسيد آبدار در اين نام پايه قرار مي گيرند.    
پركلريك اسيد
Sulfuric acid (1)
سولفوريك اسيد با نام مترادف عرق گوگرد و فرمول مولكولي H2O4S و CAS No:7664-93-9 مايعي بي رنگ، بي بو، شفاف، ... بسيار خورنده و محلول در آب مي باشد كه به روش هاي متفاوتي مانند واكنش گوگرد، اكسيژن و آب تحت فرآيند تماس(contact ) تهيه شده و در صنايع مختلفي مانند توليد رنگ، الكل ها، پلاستيك، اتر، چسب، فيلم، مواد منفجره، مواد مخدر، رنگها و... كاربرد دارد. لازم به ذكر است موادي مانند پر سولفوريك اسيد، كلرو سولفوريك اسيد و تركيبات مشابه در اين نام پايه قرار نمي گيرند.در اين نام پايه قرار نمي گيرند.    
سولفوريك اسيد
Phosphoric acid (1)
فسفريك اسيد با نام هاي مترادف اورتوفسفريك اسيد يا فسفريك(V) اسيد و فرمول مولكولي , H3PO4، CAS No: 7664-38- ... اسيدي معدني، در ظاهر جامدي بي رنگ يا سفيد، چسبناك و محلول در آب مي باشد. اين اسيد از روش هاي مختلفي مانند فرايند حرارتي، فرآيند تر و فرآيند خشك كوره تهيه شده و كاربردهاي بسياري دارد به عنوان مثال از آن: به عنوان الكتروليت در سلول سوختي اسيد فسفريك، براي رشد و نمو گياهان در آبهاي مغذي و....استفاده مي شود. لازم به ذكر است موادي مانند هيپو فسفريك اسيد و تركيبات مشابه در اين نام پايه قرار نمي گيرند.    
فسفريك اسيد
Boric acid (2)
بوريك اسيد با نام هاي مترادف بوراسيك اسيد، اورتوبوريك اسيد، تري هيدروكسيدو برم و فرمول مولكولي H3BO3، ... و CAS NO: 10043-35-3 اسيدي ضعيف مي باشد كه جامدي كريستالي و سفيد بوده و در آب تا حدودي حل شده و انحلال پذيري آن با افزايش دما افزايش مي يابد كه از بوراتها و يا هيدروليز هاليدهاي بور تهيه مي شود. اين اسيد اغلب به عنوان عنوان ضدعفوني كننده، حشره كش، عقب انداز شعله و... كاربرد دارد لازم به ذكر است موادي مانند تترا فلوئورو بوريك اسيد و تركيبات مشابه در اين نام پايه قرار نمي گيرند..    
بوريك اسيد
Sodium hydroxide (1)
سديم هيدروكسيد با نام مترادف سود سوزاننده، فرمول مولكولي NaOH و CAS NO:1310-73-2 يك باز بسيار قوي مي ... باشد كه در ظاهر جامدي فلس مانند و سفيد دارد،نم گير، محلول در آب و خورنده مي باشد كه به فرم هاي بي آب، مونو هيدرات، پنتا هيدرات، هپتا هيدرات، تترا هيدرات وجود دارد. اين قليا از راه هاي متفاوتي مانند فرآيند chloralkali آب تهيه مي شود و در صنايع متفاوتي مانند توليد آلومينا، توليد صابون، حفاري نفت، سوخت و... كاربرد دارد. همچنين سديم هيدروكسيد بي آب و كليه فرم هاي هيدراته آن مانند: پنتا هيدرات سديم هيدروكسيد در اين نام پايه قرار مي گيرند.لازم به ذكر است موادي مانند سديم هيدروكسايد مواد جانبي دارو، و تركيبات مشابه در اينجا قرار نمي گيرند.    
سديم هيدروكسيد
دفتر فروش مركزي
تهران- تهران- خيابان ستارخان ابتداي باقر خان پلاك 127 طبقه چهارم
كد پستي
0
تلفن:
02166903720
دورنگار:
02166428678
aryavajdco@neda.net
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved