سترگ دانه آسيا
11
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
واردات و صادرات كليه كالا هاي مجاز بازرگاني وهم چنين توليد مواد غذايي
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
56119
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
سترگ دانه آسيا
نوع فعاليت:
بازرگاني
نام مديرعامل:
ايمان زينلي پور
نوع شركت:
سهامي خاص
تاريخچه
اين شركت در تاريخ 26/10/1377 در تهران به شماره 147615 به ثبت رسيد.
تعداد محصولات: 164
تعداد محصولات توليدي: 151
تعداد محصولات وارداتي: 13
  • دستگاه خردكن ملزومات خرد كردن غذاهاي جامد دستگاه خردكن ملزومات خرد كردن غذاهاي جامد Dicing machine \ solid food slicing necessities
  • مغز فندق مغز فندق Shelled hazelnut
  • دستگاه پركن ماشين آلات پر كردن ، دربندي و بسته بندي دستگاه پركن ماشين آلات پر كردن ، دربندي و بسته بندي Filling machine \ filling , sealing and packing machinery
  • پسته با پوست پسته با پوست Unshelled pistachio
  • شكلات شكلات Chocolate
  • بيسكويت بيسكويت Biscuit
  • ويفر ويفر Wafer
  • نان نان Bread
  • مغز بادام درختي مغز بادام درختي Shelled almond
  • آجيل مخلوط آجيل مخلوط Mixed nuts
Image
گروه كالا:
select
Dicing machine \ solid food slicing necessities (1)
دستگاه خردكن مواد غذايي به منظور خرد كردن سبزيجات، ميوه ها، مرغ و... در صنايع غذايي مورد استفاه قرار ... مي گيرد. اين دستگاه عمليات خرد كردن را به دو صورت پيوسته و اتوماتيك انجام داده و مواد را جهت ديگر عمليات فرآوري مواد غذايي آماده مي سازد.    
دستگاه خردكن ملزومات خرد كردن غذاهاي جامد
Shelled hazelnut (1)
فندق با نام علمي Corylus avellana درختچه اي است به ارتفاع تقريباً دو متر كه ارتفاع آن در نواحي مساعد ... تا ارتفاع 6 متر نيز مي رسدكه برگ هاي آن پهن و نوك تيز است. فندق داراي پوششي سبز رنگ بوده كه پس از خشك شدن تدريجاً از آن جدا مي گردد.مغز فندق در حدود 60 درصد روغن دارد كه به رنگ زرد روشن بوده و داراي طعم ملايم و بوي مطبوعي مي باشد. اين روغن به مصرف تغذيه، عطرسازي و نقاشي مي رسد. تمام انواع مغز فندق در اين زيردسته قرار مي گيرند. لازم به ذكر است فندق با پوست در كليد كد 0113222 و خلال فندق در 0113223 كدگذاري مي شود.    
مغز فندق
Filling machine \ filling , sealing and packing machinery (5)
دستگاهي است كه به منظور پر كردن مواد و محصولات در داخل ظروف بسته بندي مانند بطري، قوطي، كيسه، بشكه، كارتن ... و غيره و در نتيجه آماده كردن محصولات براي فعاليت هاي نگهداري، انتقال و عرضه، مورد استفاده قرار مي گيرد. اين دستگاه با توجه به نوع محصول مورد بسته بندي كه به شكل مايع، پودر، گرانول و يا غيره باشد و از نظر مكانيزم بسته بندي مانند وزني ،حجمي، فشاري و تحت خلا و غيره داراي انواع مختلفي است. اين دستگاه پركن به صورت عمومي در عمليات پركردن مواد صنايع مختلف مورد استفاده قرار گرفته و اختصاص به صنعت خاصي ندارد.    
دستگاه پركن ماشين آلات پر كردن ، دربندي و بسته بندي
Unshelled pistachio (1)
پسته با نام لاتين Pistachio و نام علمي Pistaca ميوه درخت دوپايه اي است كه ارتفاع آن به حدود 5 متر مي ... رسد و بحالت خودرو در ايران و افغانستان مي رويد. برگهاي درخت پسته متناوب و مركب از 2 يا 3 برگچه نوك تيز با يك برگچه انتهايي است و به رنگ سبز روشن مي باشد. گلهاي آن خوشه اي است و گل نر آن فاقد گلبرگ است. به ميوه پسته كه به صورت كامل و با پوست مي باشد پسته با پوست مي گويند. تمام انواع پسته با پوست در اين زيردسته قرار مي گيرند.    
پسته با پوست
Chocolate (76)
فرآورده اي است كه از آسياب كردن دانه هاي برشته شده كاكائو كه از درخت گرمسيري كاكائو بدست مي آيد و در ... تركيب خود داراي درصد معيني كاكائو و كره مي باشد شكلات مي گويند. مواد ديگري مانند شكر و شير خشك و مغزهاي خوراكي و مواد طعم دهنده مي تواند به اين تركيب پايه (كاكائو) اضافه شود. دانه كاكائو از يك بخش جامد تشكيل شده است كه شامل چربي مي باشد و مخلوط اين بخش جامد با چربي كاكائو، شكلات را ايجاد مي نمايد . واژه شكلات معمولا براي فرآورده اي كه داراي شكل مشخص و معمولا جامد است به كار مي رود. تمام انواع شكلات در اين دسته قرار مي گيرند.    
شكلات
Biscuit (1)
بيسكويت يكي از تنقلات است كه آنرا از آرد جو، جوش شيرين، روغن، نمك يا شكر و شير تهيه مي كنند. بيسكويت ... به دو نوع شور و شيرين تهيه مي شود. بيسكويت هاي شيرين را اغلب به عنوان تنقلات ميل مي كنند كه ممكن است داراي شكلات، انواع مواد مغذي، ميوه، مربا، مغز انواع ميوه يا ژله باشند. بيسكويت هاي شور معمولاً ساده ترند و همراه با پنير يا سوپ در يك وعده غذايي مصرف مي شوند. تمام انواع بيسكويت ازجمله بيسكويت هاي شور و بيسكويتهاي شيرين و بيسكويتهايي كه از آرد سبوس دار تهيه مي شود در اين زيرگروه قرار مي گيرند.    
بيسكويت
Wafer (2)
ويفر نوعي بيسكوئيت ساندويچي سيم بر با بافت باز، ترد و شكننده است كه در لابه لاي نان ها لايه هايي از كرم ... طعم دار روغني يا كاراملي قرار گرفته است وبه اشكال مختلف مستطيل،مربع، دايره اي، كروي وغيره وجود دارد.از انواع ويفرها ميتوان ويفرهاي ساده، ويفرهاي شكلاتي،ويفرهاي ميوه اي وغيره را نام برد.لازم به ذكر است بيسكوئيتها در اينجا قرار نمي گيرند.    
ويفر
Bread (32)
نان از خمير نمودن ماده اصلي آرد و مايه خمير و تركيب آنها با آب يا روغن و نمك يا شكر و پختن آن در تنور ... يا فر بدست مي آيد. نانها انواع مختلفي دارند كه بر اساس آداب اقوام و ملل مختلف متفاوتند و هر يك به تناسب و فراخور اقليم مردم منطقه طبخ مي شوند. تمام انواع نان در اين دسته قرار مي گيرند.    
نان
Shelled almond (1)
به ميوه بادام درختي كه پوست سخت آن جدا شده است مغز بادام درختي مي گويند. تمام انواع مغز بادام درختي در ... اين زيردسته قرار مي گيرند. مغز بادام زميني، بادام هندي و كوهي در اينجا قرار نمي گيرند.    
مغز بادام درختي
Mixed nuts (1)
به ميوه هاي دانه اي شكلي كه بر روي درخت هاي شكوفه اي و يا بوته هاي مستقيم رشد مي كنند و پس از طى مرحله ... بودادن و اضافه كردن مواد افزودنى مانند گلپر، اسيد سيتريك و نمك به برخى از آنان مورد استفاده قرار مي گيرند آجيل مي گويند.مانند پسته ، تخمه و غيره وقتي كه به صورت مخلوط عرضه شود اصطلاحا آجيل مخلوط مي گويند.    
آجيل مخلوط
رکوردهای 1 الي 10 از 19
دفتر فروش مركزي
تهران- تهران- خيابان فاطمي نبش كوچه پنجم پلاك 96 طبقه 2 واحد 4
كد پستي
1415764648
تلفن:
02188985261
دورنگار:
02188985261
-
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved