سترگ دانه آسيا
8
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
واردات و صادرات كليه كالا هاي مجاز بازرگاني وهم چنين توليد مواد غذايي
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
56119
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
سترگ دانه آسيا
نوع فعاليت:
بازرگاني
نام مديرعامل:
ايمان زينلي پور
نوع شركت:
سهامي خاص
تاريخچه
اين شركت در تاريخ 26/10/1377 در تهران به شماره 147615 به ثبت رسيد.
تعداد محصولات: 128
تعداد محصولات توليدي: 115
تعداد محصولات وارداتي: 13
  • توت خشك توت خشك Dried berry
  • پسته با پوست پسته با پوست Unshelled pistachio
  • مغز بادام درختي مغز بادام درختي Shelled almond
  • بادام زميني بادام زميني Peanut
  • آجيل مخلوط آجيل مخلوط Mixed nuts
  • شكلات شكلات Chocolate
  • نان نان Bread
  • مغز فندق مغز فندق Shelled hazelnut
  • كرم كاكائو كرم كاكائو Cocoa cream
  • دستگاه پرس ماشين آلات قالب گيري ، پرس و گرانول سازي دستگاه پرس ماشين آلات قالب گيري ، پرس و گرانول سازي Pressing machine \ molding, pressing and granulating machinery
Image
گروه كالا:
select
Dried berry (1)
توت سفيد با نام لاتين White Mulberry ميوه درختي بزرگ، تنومند و داراي برگهاي پهن است كه ارتفاع آن تا 20 ... متر و قطرش تا يك متر مي رسد و پوست تنه آن شياردار، خاكستري مايل به زرد مي باشد. طول ميوه آن 2- 4 سانتي متر رنگ آنها سفيد تا شكري و قفائي و حتي جگري برحسب واريته هاي مختلف ديده مي شود كه ميوه اي آبدار، ريز و شيرين است. توت در گياه شناسي معمول ترين گونه ميوه گوشتدار يك تكه محسوب مي شود كه در آن تمام ديواره تخمدان درون يك پيرابر خوراكي به عمل مي آيد. توت سفيد سرشار از املاح معدني ، تانن، مواد چربي و ويتامين هاي A و C مي باشدكه آنرا براي مصارف زمستان خشك مي كنند. تمام انواع توت خشك در اين دسته قرار مي گيرند. شايان ذكر است توت تازه و شاتوت و فرآورده هاي صنعتي حاصل از توت از جمله مرباي توت در اينجا قرار نمي گيرند.    
توت خشك
Unshelled pistachio (1)
پسته با نام لاتين Pistachio و نام علمي Pistaca ميوه درخت دوپايه اي است كه ارتفاع آن به حدود 5 متر مي ... رسد و بحالت خودرو در ايران و افغانستان مي رويد. برگهاي درخت پسته متناوب و مركب از 2 يا 3 برگچه نوك تيز با يك برگچه انتهايي است و به رنگ سبز روشن مي باشد. گلهاي آن خوشه اي است و گل نر آن فاقد گلبرگ است. به ميوه پسته كه به صورت كامل و با پوست مي باشد پسته با پوست مي گويند. تمام انواع پسته با پوست در اين زيردسته قرار مي گيرند.    
پسته با پوست
Shelled almond (1)
به ميوه بادام درختي كه پوست سخت آن جدا شده است مغز بادام درختي مي گويند. تمام انواع مغز بادام درختي در ... اين زيردسته قرار مي گيرند. مغز بادام زميني، بادام هندي و كوهي در اينجا قرار نمي گيرند.    
مغز بادام درختي
Peanut (1)
بادام زميني با نام لاتين Peanut و نام علمي Arachid گياهي است يكساله داراي ساقه اي راست كه ارتفاع آن در ... حدود 30 سانتيمتر مي باشد. برگهاي آن مركب از دو زوج برگچه است. گلهاي آن دو نوع متفاوت به رنگ زرد مي باشد كه پس از تلقيح، دم گل خم شده و به سطح خاك مي رسد و سپس بتدريج در خاك فرو رفته و ميوه در داخل خاك تشكيل مي شود. ميوه بادام زميني بطول تقريبي 4 سانتيمتر است و داراي پوسته شكننده به رنگ خاكستري مايل به زرد مي باشد. بر روي پوسته يك تا سه برجستگي مشاهده مي شود كه هر يك محل دانه ها را نشان مي دهد. دانه بادام زميني تقريبا سفيد مايل به زرد بوده ولي تخم مرغي شكل است. پوسته نازكي دانه را پوشانده كه به رنگ قرمز قهوه اي است. بادام زميني گياه بومي برزيل بوده و از آنجا به نقاط ديگر دنيا راه يافته است .آب و هواي گرم براي كشت اين گياه مناسب مي باشد. تمام انواع بادام زميني از جمله بادام با پوست و خلال بادام زميني در اين زيردسته قرار مي گيرند. شايان ذكر است بادام هندي و بادام درختي در اينجا قرار نمي گيرند.    
بادام زميني
Mixed nuts (1)
به ميوه هاي دانه اي شكلي كه بر روي درخت هاي شكوفه اي و يا بوته هاي مستقيم رشد مي كنند و پس از طى مرحله ... بودادن و اضافه كردن مواد افزودنى مانند گلپر، اسيد سيتريك و نمك به برخى از آنان مورد استفاده قرار مي گيرند آجيل مي گويند.مانند پسته ، تخمه و غيره وقتي كه به صورت مخلوط عرضه شود اصطلاحا آجيل مخلوط مي گويند.    
آجيل مخلوط
Chocolate (52)
فرآورده اي است كه از آسياب كردن دانه هاي برشته شده كاكائو كه از درخت گرمسيري كاكائو بدست مي آيد و در ... تركيب خود داراي درصد معيني كاكائو و كره مي باشد شكلات مي گويند. مواد ديگري مانند شكر و شير خشك و مغزهاي خوراكي و مواد طعم دهنده مي تواند به اين تركيب پايه (كاكائو) اضافه شود. دانه كاكائو از يك بخش جامد تشكيل شده است كه شامل چربي مي باشد و مخلوط اين بخش جامد با چربي كاكائو، شكلات را ايجاد مي نمايد . واژه شكلات معمولا براي فرآورده اي كه داراي شكل مشخص و معمولا جامد است به كار مي رود. تمام انواع شكلات در اين دسته قرار مي گيرند.    
شكلات
Bread (31)
نان از خمير نمودن ماده اصلي آرد و مايه خمير و تركيب آنها با آب يا روغن و نمك يا شكر و پختن آن در تنور ... يا فر بدست مي آيد. نانها انواع مختلفي دارند كه بر اساس آداب اقوام و ملل مختلف متفاوتند و هر يك به تناسب و فراخور اقليم مردم منطقه طبخ مي شوند. تمام انواع نان در اين دسته قرار مي گيرند.    
نان
Shelled hazelnut (1)
فندق با نام علمي Corylus avellana درختچه اي است به ارتفاع تقريباً دو متر كه ارتفاع آن در نواحي مساعد ... تا ارتفاع 6 متر نيز مي رسدكه برگ هاي آن پهن و نوك تيز است. فندق داراي پوششي سبز رنگ بوده كه پس از خشك شدن تدريجاً از آن جدا مي گردد.مغز فندق در حدود 60 درصد روغن دارد كه به رنگ زرد روشن بوده و داراي طعم ملايم و بوي مطبوعي مي باشد. اين روغن به مصرف تغذيه، عطرسازي و نقاشي مي رسد. تمام انواع مغز فندق در اين زيردسته قرار مي گيرند. لازم به ذكر است فندق با پوست در كليد كد 0113222 و خلال فندق در 0113223 كدگذاري مي شود.    
مغز فندق
Cocoa cream (26)
كرم كاكائو نوعي خوراكي بوده كه معمولا از موادي نظير شير، شكر، پودر كاكائو و... در تهيه آن استفاده مي ... شود. كرم كاكائو در انواع مختلفي نظير نارگيلي، ساده و مغزدار و در بسته بندي هاي متفاوت تهيه و عرضه مي شود.    
كرم كاكائو
Pressing machine \ molding, pressing and granulating machinery (1)
با استفاده از توليد نيروي فشاري عمليات فشرده ساختن ماده ي مورد نظر را انجام مي دهد. از مهم ترين انواع ... پرس ها مي توان به پرس هيدروليكي اشاره كرد. پرس هاي هيدروليكي از يك سيلندر و پيستون بزرگ تشكيل شده اند البته پيستون و ضربه زن به صورت يكپارچه ساخته مي شوند,روغن با فشار زياد, داخل سيلندر هدايت مي شود و ضربه زن حركت كرده و عمل پرس انجام مي شود. از ديگر انواع پرس ها مي توان به پرس هاي پيچي، ميل لنگي، زانويي و خارج از مركز اشاره كرد. دستگاه پرس ماشين آلات قالب گيري، پرس و گرانول سازي به صورت عام در صنايع مختلف مورد استفاده قرار گرفته و اختصاص به صنعت خاصي ندارد    
دستگاه پرس ماشين آلات قالب گيري ، پرس و گرانول سازي
رکوردهای 1 الي 10 از 17
دفتر فروش مركزي
تهران- تهران- خيابان فاطمي نبش كوچه پنجم پلاك 96 طبقه 2 واحد 4
كد پستي
1415764648
تلفن:
02188985261
دورنگار:
02188985261
-
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved