الهه سبز احتشام
13
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
توليد و بسته بندي ميوه
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
52599
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
الهه سبز احتشام
نوع فعاليت:
توليدي
نام مديرعامل:
اكبر احتشامي
نوع شركت:
سهامي خاص
تاريخچه
شركت الهه سبز احتشام درتاريخ 1388/04/21 تحت شماره 350810 در اداره ي ثبت شركت هاي شهر تهران به ثبت رسيد و با پروانه بهره برداري به شماره 1591 از سال 1390/01/27 شروع به فعاليت در زمينه توليد و بسته بندي ميوه نمود .
تعداد محصولات: 102
تعداد محصولات توليدي: 102
تعداد محصولات وارداتي: 0
  • لوبيا (حبوبات) لوبيا (حبوبات) Bean \ (grains)
  • عدس (حبوبات) عدس (حبوبات) Lentil (grains)
  • نخود (حبوبات) نخود (حبوبات) Chickpea(grains)
  • لپه (حبوبات) لپه (حبوبات) Split pea (grains)
  • انجير خشك انجير خشك Dried fig
  • آلو خشك آلو خشك Dried plum
  • آلبالو خشك آلبالو خشك Dried sour cherry
  • سبزي مخلوط خشك سبزي مخلوط خشك Dried vegetable \ mixed
  • پياز خشك پياز خشك Dried onion
  • كمپوت كمپوت Compote
Image
گروه كالا:
select
Bean \ (grains) (2)
لوبيا با نام لاتين Kidney bean و نام علمي Phasaeolous vulgaris گياهي است از تيره بقولات ، علفي وبالا ... رونده كه به دور درختان و گياهان ديگر مي پيچد. برگهاي آن سبز رنگ، پهن، بزرگ و نوك تيز است كه شامل سه برگچه به شكل قلب مي باشد. گلهاي آن سفيد مايل به زرد يا بنفش و ميوه آن باريك و غلاف مانند است كه دانه هاي لوبيا در آن قرار دارد. از پوست و دانه هاي لوبيا هنگامي كه لوبيا سبز است استفاده مي شود كه بنام لوبياي سبز معروف است ولي هنگاميكه پوست غلاف سفت مي شود دانه هاي داخل آن بصورت لوبياي خشك كه به رنگ قرمز يا سفيد مي باشد مورد استفاده غذايي قرار مي گيرد. تمام انواع لوبيا خشك از جمله لوبيا قرمز، لوبيا سفيد، لوبيا چشم بلبلي و لوبيا چيتي در اين زيرگروه قرار مي گيرند. شايان ذكر است لوبيا سبز (تازه) و فرآورده هاي صنعتي حاصل از لوبيا مانند كنسرو لوبيا در اينجا قرار نمي گيرند.    
لوبيا (حبوبات)
Lentil (grains) (2)
عدس با نام لاتين Lentil گياهي است يكساله كه ارتفاع آن بيش از 30 سانتيمتر نيست. برگهاي آن داراي 6 تا 14 ... برگچه مي باشد كه در انتهاي آن پيچك قرار دارد. گلهاي عدس رنگ سفيد و داراي رگه هايي به رنگ بنفش است. ميوه آن غلاف كوچكي است و معمولا در هر غلاف 1 تا 3 عدس وجود دارد. عدس يكي از حبوبات است كه از قديم الايام در اكثر نقاط دنيا كشت مي شده است. عدس دو گونه است : 1)عدس رسمي كه دانه آن گرد و نسبتا" درشت است و رنگ آن سبز مايل به زرد است. 2)عدس ريز يا عدس قرمز يا دال عدس كه دانه هاي آن ريز و به رنگ قرمز مي باشد. تمام انواع عدس خشك در اين زيرگروه قرار مي گيرند. شايان ذكر است فرآورده هاي صنعتي حاصل از عدس مانند كنسرو عدس در فرآورده هاي صنايع غذايي قرار مي گيرند.    
عدس (حبوبات)
Chickpea(grains) (2)
نخود با نام لاتين Chickpea و نام علمي Cicer arietinum گياهي است يكساله و از خانواده حبوبات كه بلندي بوته ... آن به حدود 30 سانتيمتر مي رسد . ساقه اين گياه پوشيده از تارهاي غده اي است . برگهاي آن مركب از 13 تا 17 برگچه كوچك و دندانه دار مي باشد . گلهاي آن سفيد رنگ مايل به قرمز يا آبي بطورتك تك بر روي ساقه قرار درد . ميوه آن بصورت نيام و غلاف آن كوچك ، متورم و نوك تيز بطول 2 تا 3 سانتيمتر است كه در آن يك دانه نخود به رنگ نخودي يا سياه قرار دارد . تمام انواع نخود ازجمله نخود سفيد، نخود ريز و نخود درشت در اين زيرگروه قرار مي گيرند. شايان ذكر است فرآورده هاي صنعتي حاصل از نخود مانند كنسرو نخود در فرآورده هاي صنايع غذايي قرار مي گيرند.    
نخود (حبوبات)
Split pea (grains) (2)
لپه معمولاً از نخود سياه تهيه مى‏گردد. در قسمت بين دو لپه داراى فرو رفتگى خاصى است كه به آن قابلمه‏اى ... گفته مى‏شود. لپه در انواع گوناگوني موجود است. تمام انواع لپه مانند لپه سفيد و لپه زرد در اين زير گروه قرار مي گيرند. شايان ذكر است فرآورده هاي صنعتي حاصل از لپه در اينجا قرار نمي گيرند.    
لپه (حبوبات)
Dried fig (1)
انجير با نام لاتين Commom fig و نام علمي Ficus moraceae از خانواده موراسه (Moracee) است. انجير از گياهاني ... است كه از مشرق زمين برخاسته و قرنهاست كه در نواحي با آب و هواي مديترانه اي نيم گرم كاشته مي شود. درختي است كوچك كه بلندي آن 5- 6 متر و گاهي كمي بيشتر نيز مي باشد. برگهاي بزرگ پهن پنجه اي با بريدگي، داراي 5 قسمت شبيه برگ مو خشن و به رنگ سبز خاكستري مي باشد. از نظر گياه شناسي ميوه انجير ميوه متعارف نيست بلكه يك نوع محفظه و كيسه گياهي است كه گل هاي نر و ماده در درون آن واقع است و در موقع رسيدن ميوه، دنباله گل هاي ماده و كاسه گل و قسمت تحتاني آن گوشتي و ضخيم و خوردني مي شود. درخت انجير در مقابل سرماي شديد مقاومت ندارد و سرماي كمتر از 15 درجه زير صفر را تحمل نمي كند. ميوه آن گرد به رنگهاي زرد و قرمز ديده مي شود. تمام انواع انجير خشك در اين دسته قرار مي گيرند. شايان ذكر است انجير تازه و فرآورده هاي صنعتي حاصل از انجير مانند مربا انجير در اينجا قرار نمي گيرند.    
انجير خشك
Dried plum (3)
آلو خشك در زبان انگليسى Plum ناميده مى‏شود. آلوهاى خشك در انواع مختلف جهت ملس و ترش مزه نمودن غذاها، ... كمپوتها و مرباجات مورد استفاده قرار مى‏گيرند. انواع آلوها عبارتند از: 1- آلوهاى تخم‏مرغى با رنگ آبى مايل به ارغوانى و مقدار قند بالا كه خشك كردن آنها بدون خارج نمودن هسته، امكان ندارد. 2- رين كلود: آلوهاى گرد و شيرينى هستند كه به رنگهاى سبز و زرد طلايى با كيفيت بالا يافت مى‏شوند. 3- بلواگ: گروه كوچكى از آلوها مى‏باشند. 4- لومبارد: گروهى از آلوهاى درشت تخم‏مرغى قرمز يا صورتى هستند كه كيفيتى نسبتاً پايين‏تر از گروه 1 و 2 دارند. انواع آلو را در تونل هوا كه با گاز گرم مي شود خشك مي كنند تا آنها ظاهري هماهنگ داشته باشند. تمام انواع آلو خشك در اين زيردسته قرار مي گيرند. شايان ذكر است ميوه تازه آلو و فرآورده هاي صنعتي حاصل از آلو مانند آلوچه، لواشك و مرباي آلو در اينجا قرار نمي گيرند.    
آلو خشك
Dried sour cherry (1)
آلبالو با نام علمي Prunus cerasus ميوه درختي بومي جنوب غرب آسيا و اروپا مي باشد. ميوه آن ترش مزه و سرخ ... رنگ است كه بلندي درخت آن 4 تا 10 متر است. آلبالو را جهت مصرف در زمانهاي طولاني بوسيله فرآيندهاي صنعتي يا بطور طبيعي در جريان هوا يا نور خورشيد خشك مي كنند. تمام انواع آلبالو خشك در اين دسته قرار مي گيرند. شايان ذكر است. ميوه تازه آلبالو و فرآورده هاي حاصل از آلبالو مانند مرباي آلبالو، كمپوت آلبالو و آبميوه آلبالو در اينجا قرار نمي گيرند.    
آلبالو خشك
Dried vegetable \ mixed (1)
سبزي هاي مخلوط خشك عبارتند از دو يا چند نوع سبزي مختلف كه معمولا قبل از خشك كردن محصول تميز شده آنها ... را با هم مخلوط مي كنند. تمام انواع سبزي هاي مخلوط خشك در اين دسته قرار مي گيرند. شايان ذكر است سبزيهاي مخلوط منجمد در فرآورده هاي صنايع غذايي قرار مي گيرند.    
سبزي مخلوط خشك
Dried onion (6)
نام عربى آن (بصل), نام انگليسىonion (انيوان) بوده و نام علمى آنallium cepa: (آليوم سپا و از خانواده ليلياسه ... liliaceae ) مى باشد.آنچه بعنوان پياز بر سر سفره مى بريم در واقع ساقه زيرزمينى گياه است كه سرشار از ويتامينها و املاح معدنى بوده خواص فراوانى در آن وجود دارد.ياهيست دو ساله داراي برگهاي توخالي و استوانه اي شكل. ساقه پياز تا ارتفاع يك متر هم مي رسد كه آنهم استوانه اي و توخالي است. پياز انواع مختلف دارد مانند پياز سفيد، پياز بنفش، پياز قرمز و يا مخلوطي از قرمز و بنفش. براي نگهداري طولاني مدت و استفاده از طعم و خصوصيات غذايي ،پيازرا با دستگاه هاي خشك كني و يا در مجاورت هوا خشك مي كنند. تمام انواع پياز خشك در اينجا قرار مي گيرند. لازم به ذكر است پودر پياز در كليد كد 011521، پياز (تازه) در كليد كد 012311 و پياز منجمد در كليد كد 016142 كدگذاري مي شود.    
پياز خشك
Compote (1)
به ميوه هايي كه در يك قوطي در بسته حرارت مي دهند تا به درجه دمايي برسد كه همه ميكرو ارگانيسمهاي زيان ... آور و هاگهايي كه در هنگام نگهداري در درجات دماي معمولي قادر به رشد هستند كشته شوند كمپوت مي گويند. كمپوتها را از ميوه هاي درسته يا تكه شده تهيه مي كنند. تمام انواع كمپوت در اينجا قرار مي گيرد.    
كمپوت
رکوردهای 1 الي 10 از 44
كارخانه مركزي
مازندران- محمودآباد- شهرك صنعتي تشبندان قطعه 9
كد پستي
1365648314
تلفن:
01227782054
دورنگار:
01227782056
elahesabzehtesham@yahoo.com
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved