هومان شيمي پارس
5
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
توليد محصولات شيميايي و بهداشتي , نانو
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
34138
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
هومان شيمي پارس
نوع فعاليت:
توليدي
نام مديرعامل:
سيدشمس الدين مصطفوي نسب
نوع شركت:
با مسئوليت محدود
تاريخچه
در باره ما: شركت هومان شيمي پاري با مسئوليت محدود پس از انجام تحقيقات و پزوهش هاي گسترده آزمايشگاهي با همكاري كارشناسان داخلي و خارجي و حصول نتايج مثبت در زمينه توليد مواد شيميايي در چهار گروه اصلي اقدام به توليد نموده است. • توليد مواد كاربردي با استفاده از فن آوري نانو. • توليد پاك كننده هاي بدون دترجنت در هر دو زمينه صنعتي و خانگي. • توليد ضد يخ هاي OAT و HOAT. • توليد بازدارنده هاي ضد يخ هاي فوق ( Inhibitorsماده اوليه اصلي اين محصول). اين شركت در سال 1394 جهت انجام آزمايشات در مقياس پيلوت تاسيس و به ثبت رسيد. شركت هومان شيمي پارس در شهريور سال 1395 موفق گرديد توليدات متنوعي در مقياس پيلوت انجام داده كه تمامي آنها در آزمايشات ميداني نيز عملكرد موفقي داشته اند. اين شركت در گروه توليدات نانو تكنولو›ي با همكاري تنگاتنگ با ستاد نانو كشور توانسته است با توجه به نياز بازار داخلي محصولاتي را به توليد انبوه برساند. لازم به ذكر است كه اين شركت نخستين توليد كننده پاك كننده هاي بدون ديترجنت در كشور ميباشد كه اين گروه محصولات را به توليد انبوه رسانده است. اين نوع پاك كننده ها به عنوان دوستار محيط زيست شناخته ميشوند. اتحاديه اروپا استفاده از ديترجنت ها را از سال 2020 ممنوع اعلام كرده است. در آخر در گروه ضد يخ ها -هدف اصلي شركت توليد بازدارنده ها(Inhibitor) مورد نياز كشور ميباشد كه در همين راستا توليد ضد يخ هاي OAT و HOAT را در دستور كار خود قرار داده است.
تعداد محصولات: 26
تعداد محصولات توليدي: 26
تعداد محصولات وارداتي: 0
  • كلسيم كربنات كلسيم كربنات Calcium carbonate
  • اسپري پاك كننده اسپري پاك كننده Cleaning spray
  • مايع شيشه شور وسايل نقليه مايع شيشه شور وسايل نقليه Wiping liquid \ vehicles
  • مايع شيشه شوي مايع شيشه شوي Glass cleaning liquid
  • دستمال نظافت چند منظوره دستمال نظافت چند منظوره Cloth \ multi purpose cleaning
  • ضد يخ وسايل نقليه ضد يخ وسايل نقليه Anti freeze \ vehicles
  • اسپري ضد عفوني كننده عمومي اسپري ضد عفوني كننده عمومي Disinfecting spray \ general
  • محلول چند منظوره بهداشتي محلول چند منظوره بهداشتي Solution \ multi purpose hygienic
گروه كالا:
select
Calcium carbonate (1)
كلسيم كربنات با فرمول شيميايي CaCO3 و Cas:471-34-1 ، نمكي است دوظرفيتي در ظاهر به صورت پودر سفيد رنگ، ... محلول در آب و اسيدهاي رقيق كه به طور عمده از سنگهاي معدني استخراج مي شود. كلسيم كربنات كاربردهاي بسياري دارد كه عمده ترين آن در صنعت ساختمان، در خالص سازي آهن از سنگ آهن، در صنعت روغن، به عنوان پر كننده در صنعت پلاستيك، در خمير دندانها و... كاربرد فراوان دارد. لازم به ذكر است موادي مانند كلسيم كربنات دارويي، كلسيم كربنات ويتامينD، كلسيم كربنات ويتامين3D، فاموتيدين كربنات كلسيم منيزيم هيدروكسايد و... در اينجا قرار نمي گيرند.    
كلسيم كربنات
Cleaning spray (2)
منظور از پاک کننده‌ها، موادي هستند که ذره‌هاي چربي و چرک را از پارچه‌ها و يا اجسام ديگر بزدايند و در ... انواع مختلف تهيه مي‌شوند. اسپري هاي پاك كننده به روش اسپري كردن انتشار مواد را انجام مي دهد و جهت پاك كردن سطوح عمومي كاربرد دارند و پاك كننده هاي با كاربرد خاص داراي نام پايه مجزا مي باشند.    
اسپري پاك كننده
Wiping liquid \ vehicles (5)
شامل كليه مايعات مصرفي كه جهت شستشوي شيشه وسايل نقليه به آب مصرفي در آن اضافه مي شود و به همراه برف پاك ... كن جهت پاك كردن شيشه وسيله نقليه مورد استفاده قرار مي گيرد. لازم بذكر است كه مواردي مانند مايع محافظت كننده سطوح خارجي وسايل نقليه در اينجا كدگذاري نمي شود.    
مايع شيشه شور وسايل نقليه
Glass cleaning liquid (1)
مايع شيشه شوي جهت شستشوي شيشه ها به كار مي رود.معمولا جزو شوينده ها طبقه بندي مي شود.از ويژگيهاي آن کمک ... به پاک نمودن آلودگي هاي موجود بر روي شيشه خودرو،فاقد اثرات مضر بر روي شيشه هاي پلي کربنات ايجاد يک ظاهر کريستالي شفاف براي شيشه،از رد گذاشتن آب بر روي شيشه جلوگير مي کند، جلوگيري از نشستن گرد وغبار بر روي شيشه وجلوگيري از انجماد مايع در محفظه ولوله هاي انتقال مايع شيشه شوي در فصل سرما است .    
مايع شيشه شوي
Cloth \ multi purpose cleaning (3)
محصول فوق با استفاده از تكنولوژي نانو بدون نياز به مواد شوينده و پاك كننده سطوح مختلف را تميز ميكند.
دستمال نظافت چند منظوره
Anti freeze \ vehicles (11)
ضد يخ ها مايعاتي هستند كه به طور معمول بر مبناي اتيلن گليكول و گاه بر مبناي متانول ساخته شده اند. مواد ... ديگري نظير گليسرين يا پروپانول نيز به انها براي جلوگيري از كف كردن و تشكيل خلط افزوده مي شود. ضديخ ها در سيستم هاي خنك كننده و در رادياتورهاي موتورهاي احتراق داخلي جهت حصول اطمينان از جريان داشتن مايع در درجات حرارتي كم و به منظور جلوگيري از خسارت ناشي از تشكيل يخ به كار برده مي شود. مهمترين مشخصه مايع ضد يخ- ضدجوش، كاهش نقطه انجماد و افزايش نقطه جوش آب است ولي در عين حال خواصي همچون محافظت قطعات در برابر خوردگي و زنگ زدگي، ظرفيت بالاي انتقال حرارت، محلول در آب و غيرقابل اشتعال بودن و خاصيت ضد كفي به ميزان بسيار زياد را در بر دارد. خنك كننده هاي حاوي اكسيدهاي غيرآلي مانند سيليكات و كربوكسيلاتها مانع از خوردگي مي شوند. لازم به ذكر است موادي مانند ضد يخ بتن و ضد يخ ملات در اينجا قرار نمي گيرند.    
ضد يخ وسايل نقليه
Disinfecting spray \ general (1)
ضدعفوني‌کننده‏ها گروهي از مواد شيميايي هستند که با تاثير بر باکتري‌ها، ويروس‌ها، قارچ‌ها و ... ، آنها ... را از بين مي‌برند و يا از رشد آن ها جلوگيري مي‌کنند.اسپري هاي ضدعفوني كننده عمومي به روش اسپري كردن انتشار مواد را انجام مي دهد و در اين نام پايه قرار مي گيرند و اسپري هاي با كاربرد خاص داراي نام پايه مجزا مي باشند.    
اسپري ضد عفوني كننده عمومي
Solution \ multi purpose hygienic (2)
به كالاهاي بهداشتي كه دو خاصيت يا بيشتر از مجموعه خواص نرم كنندگي، از بين بردن چربي، لكه و چرك، سفيد ... كنندگي، رسوب زدايي، جرم گيري و ضدعفوني كنندگي را دارند اصطلاحا مواد چند منظوره بهداشتي گفته شده است. تمام انواع مواد چند منظوره بهداشتي در اين زيرگروه قرار مي گيرند.    
محلول چند منظوره بهداشتي
رکوردهای 1 الي 8 از 8
دفتر مركزي
تهران- تهران- خيابان شهيد مطهري خيابان ميرعماد كوچه چهارم پلاك 12 طبقه پنجم واحد 18
كد پستي
1587984144
تلفن:
02188522325
دورنگار:
02188538991
info@hoomachimie.com
كارخانه
سمنان- سمنان- سمنان- شهرك صنعتي سمنان - خيابان كارگر شمالي - كارخانه هومان شيمي پارس
كد پستي
3535173631
تلفن:
02333652723
دورنگار:
02333652724
info@hoomanchimie.com
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved