توليدي و صنعتي آديش واد
10
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
توليد انواع نودل و رشته قوري و همچنين بسته بندي مواد غذايي
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
21755
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
توليدي و صنعتي آديش واد
نوع فعاليت:
توليدي
نام مديرعامل:
علي جنادله
نوع شركت:
سهامي خاص
تاريخچه
شركت توليدي و صنعتي اديش واد با شماره ثبت 6050 فعاليت خود را از سال 91 با توليد نودل آغاز نموده و درصدد است كه با توجه به مجوزهاي اخذ شده و تامين تجهيزات و دستگاههاي پيشرفته بسته بندي نسبت به بسته بندي انواع محصولات شامل ادويه جات، دمنوش هاي گياهي چاي و غيره اقدام نمايد.
تعداد محصولات: 28
تعداد محصولات توليدي: 28
تعداد محصولات وارداتي: 0
  • زنجبيل (ادويه) زنجبيل (ادويه) Ginger \ (spices)
  • فلفل (ادويه) فلفل (ادويه) Pepper \ (spice)
  • زردچوبه ( ادويه ) زردچوبه ( ادويه ) Turmeric \ (spices)
  • دارچين (ادويه) دارچين (ادويه) Cinnamon (spice)
  • ادويه مخلوط ادويه مخلوط Mixed spices
  • سير خشك سير خشك Dried garlic
  • ماكاروني نيمه آماده ماكاروني نيمه آماده Half prepared macaroni
Image
گروه كالا:
select
Ginger \ (spices) (1)
زنجبيل كه به آن زنجفيل هم گفته شده با نام لاتين Ginger و با نام علمي Zingiber officinale از گياه زرد ... رنگ داراي رگه هاي بنفش بدست مي آيد. زنجبيل داراي ساقه هاي خزنده زيرزميني يا ريزوم بوده كه در زمين توليد انشعابات كوتاه زيادي را مي نمايد، از همين ساقه هاي خزنده زيرزمين است كه زنجبيل را با تغييراتي كه به آن مي دهند بدست مي آورند. دو نوع زنجبيل موجود است. يك نوع زنجبيل هاي هستند كه ساقه هاي خزنده زيرزميني گوشتي و زرد رنگ دارند و نوع ديگر زنجبيل هايي با ساقه هاي خزنده زيرزميني آبي رنگ - ساقه هاي گوشتي زرد رنگ كه ارزش بيشتري نسبت به ساقه هاي آبي رنگ دارند. طعم بسيار تند و معطرى دارد. در دسرها، گوشتها، سسها، چاشنيها، محصولات نانوايى و آشاميدنيها مصرف مى‏شود. تمام انواع زنجبيل (ادويه) در اين دسته قرار مي گيرند.    
زنجبيل (ادويه)
Pepper \ (spice) (3)
فلفل با نام لاتين PEPPER درختچه بالا رونده است كه بحالت خودرو وحشي در مناطق مختلف هند مي رويد. از گياهان ... ادويه اي بسيار قديم جهان است. برگهاي آن بيضي نوك تيز و پهن، سطح فوقاني آن برنگ سبز تيره و سطح زيرين برگ سبز روشن بطول حدود 10-15 سانتي متراست. گل هاي آن سفيد كوچك بصورت سنبله و مانند شاتون فندق آويزان و ميوه آن گرد كوچكتر از نخود، ابتدا برنگ سبز، و پس از رسيدن به رنگ قرمز تيره در مي آيد و بشكل خوشه اي بطول 8-9 سانتي متر از ساقه آويزان مي شود. در هر سنبله ممكن 50-60 دانه منفرد باشد. ميوه آن به دو صورت فلفل سياه و سفيد مورد استفاده قرار مي گيرد. تمام انواع فلفل (ادويه) در اين دسته قرار مي گيرند. شايان ذكر است فلفل تازه و فرآورده هاي حاصل از فلفل مانند ترشي فلفل دراين دسته قرار نمي گيرند.    
فلفل (ادويه)
Turmeric \ (spices) (1)
زردچوبه يا زرچوبه (نام علمي: Curcuma longa) نوعي گياه و ادويه اي است كه از ساقه هاي خزنده زيرزميني گياه ... زردچوبه بدست مي آيد. از كنار برگهاي غلاف در قاعده ساقه، شاخه هاي كوچك و استوانه اي شكل ضخيمي خارج مي شود كه بصورت مورب در زمين فرو رفته و هر يك ايجاد ريشه مي كنند و مرتبا پايه هاي جديدي بوجود مي آروند با مزه و طعم و بوي خاص خود در مصرف غذاي روزمره مورد استفاده قرار دارد. ساقه هاي زيرزميني برداشت شده گياه زرد چوبه را بعد از شسته شدن و پوست كندن در آب جوش قرار مي دهند و پس از تميز كردن بمدت چند روز آنرا خشك و به صورت پودر در مي آورند. رنگ آن زرد تا زرد متمايل به سبز است و پيگمنت زرد آن كوركومين مى‏باشد. با آب قابل اختلاط و در مقابل حرارت پايدار است. در مقابل نور تغيير رنگ مى‏دهد، ولى در مقابل تغييرات PH مقاوم است.رويشگاه اصلي اين گياه هند است و قسمت اصلي ادويه معروف كاري را كه در بسياري از غذاهاي هندي به كار مي رود، تشكيل مي دهد. تمام انواع زردچوبه (ادويه) در اين دسته قرار مي گيرند.    
زردچوبه ( ادويه )
Cinnamon (spice) (1)
دارچين از گذشته به عنوان چاشني، دارو و ادويه در تمام دنيا مورد استفاده قرار مي گرفته است. اسم دارچين ... Cinnamon از كلمه عربي Kinnamon مشتق شده است.دارچين در حقيقت پوست درختي است كه تا 10 متر ريشه مي كند، دارچين ادويه گرم، مطبوع و خوش عطري است كه از پوست داخلي درخت دارچين به دست مي آيد. اين ادويه ارزشمند داراي خاصيت ميكروب كشي بوده و از آن به عنوان محلول ضدعفوني دهاني استفاده مي شود. به علاوه در كاهش علايم سرماخوردگي و آنفولانزا نقش چشمگيري دارد.معمولا دارچين را به دو شكل مورد استفاده قرار مي دهند. دارچين قطعه اي ودارچين ساييده شده (به صورت پودر). براي تهيه آن پوست درخت را كنده و براي خشك شدن در برابر آفتاب قرار مي دهند. پوست درخت پس از خشك شدن به شكل ورقه هاي استوانه اي درمي آيد و اين چيزي است كه ما به عنوان دارچين قطعه اي مي شناسيم. گاه نيز اين قطعه را ساييده به صورت پودر در مي آورند كه در واقع همان چيزي است كه به صورت ادويه استفاده مي كنيم. تمام انواع دارچين (ادويه) در اين دسته قرار مي گيرند.    
دارچين (ادويه)
Mixed spices (2)
ادويه را بخشي از يك گياه معطر تعريف مي كنند كه با كاهش آب در ميوه، بذر، گل و برگ، ريزوم و ريشه و پوست ... تنه خشك شده و بصورت كامل و يا خرد يا پودر شده براي عطر و رنگ بخشيدن به غذا مورد استفاده قرار مي گيرد. هر چند مقدار ادويه اي كه در هر وعده با غذا مصرف مي كنيم كم است، ولي ادويه جات تنوع طعم و رنگ فوق العاده اي به غذاها مي دهند و اثرگذاري آنها بر غذا بسيار زياد است.ادويه مخلوط از تركيب چند نوع مختلف از ادويه است . تمام انواع ادويه مخلوط دراينجا قرار مي گيرند.    
ادويه مخلوط
Dried garlic (1)
سير با نام لاتين Garlic و نام علمي Allium sativum گياهي است علفي و دائمي كه ساقه آن تا ارتفاع 40 سانتيمتر ... نيز مي رسد. قسمت زير زميني آن متورم و مركب از 5 تا 12 قطعه و محصور در غشاهاي نازك و ظريف به رنگ خاكستري مايل به سفيد مي باشد. سير عمدتاً در درمان نفخ شكم, ورم روده و بعنوان خاصيت كرم كشي بصورت داخلي مصرف مي شود.همچنين سير ادويه غذاهاي گوشتي, سس و سوپ مي باشد. سير بعنوان ادويه, سبزي و گياه دارويي در مناطق مديترانه اي تا آسياي مركزي استفاده مي شود. دو نوع سير وجود دارد: 1- سير آمريكايي بنام Greole ناميده مي شود. اين نوع سير داراي پوست سفيد بوده و از انواع ديگر قويتر است. 2- سير تاهيتي كه از بقيه درشت تر است و گاهي قطر آن به 8 سانتيمتر مي رسد. براي نگهداري طولاني مدت و استفاده از طعم و خصوصيات غذايي، سير را با دستگاه هاي خشك كني و يا در مجاورت هوا خشك مي كنند تمام انواع سير خشك در اينجا قرار مي گيرند.    
سير خشك
Half prepared macaroni (19)
ماكاروني نيمه آماده معمولا به همراه مواد غذايي ديگر نظير ادويه جات، سبزيجات، گوشت و... كه فرآيندهايي ... نظير خرد كردن و حرارت دادن به منظور آماده سازي روي آنها صورت مي گيرد و نياز به پختن دارد، اصطلاحا ماكاروني نيمه آماده گفته مي شود.    
ماكاروني نيمه آماده
رکوردهای 1 الي 7 از 7
كارخانه مركزي
بوشهر- بوشهر- شهرك صنعتي بوشهر2-خيابان خليج فارس-شركت توليدي و صنعتي آديش واد
كد پستي
7517765689
تلفن:
07733446012
دورنگار:
07733446012
atefeh.jenadeleh@yahoo.com
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved