نوين بافان پرنگ منطقه آزاد انزلي
12
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
توليد پوشاك
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
15679
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
نوين بافان پرنگ منطقه آزاد انزلي
نوع فعاليت:
توليدي / بازرگاني
نام مديرعامل:
احمد طاهري
نوع شركت:
سهامي خاص
تاريخچه
اين شركت در سال 1386 تاسيس و در زمينه توليد پوشاك فعاليت داردودر سال 1391 با انتقال شركت به منطقه آزاد انزلي به شماره ثبت 1929 ثبت شده در منطقه آزاد انزلي تغيير پيدا كرد
تعداد محصولات: 341
تعداد محصولات توليدي: 272
تعداد محصولات وارداتي: 69
  • برنج برنج Rice
  • عدس (حبوبات) عدس (حبوبات) Lentil (grains)
  • مرغ كامل مرغ كامل Whole chicken
  • كره حيواني پاستوريزه كره حيواني پاستوريزه Pasteurized animal butter
  • بلوز و شلوار بلوز و شلوار Pants and blouse
  • تاپ و شلوارك تاپ و شلوارك Top and short pants
  • شلوار شلوار Trousers
  • شلوارك پوشاك شلوارك پوشاك Short pants \ clothing
  • كت پوشاك كت پوشاك Jacket \ clothing
  • كاپشن پوشاك كاپشن پوشاك Anorak \ clothing
گروه كالا:
select
Rice (1)
برنج با نام لاتين rice و نام علمي Oryza گياهي است كه از مهم ترين غلات و اقلام غذايي جهان بشمار مي رود. ... برنج در مناطق گرم و مرطوب و پرآب مي رويد. ريشة برنج سطحي و افشان بوده و حداكثر در عمق ?? تا ?? سانتي متري خاك نفوذ مي نمايد.ساقة برنج بندبند و تو خالي بوده و در فواصل مختلف ساقه جداره هاي سختي قرار دارد كه در آن قسمت ها ساقه توپر مي باشد و گره نام دارد،ارتفاع بوته هاي برنج در ارقام مختلف از ?? تا ??? سانتي متر و گاهي اوقات تا ??? سانتي متر تغيير مي يابد.ساقه آن راست و برگهاي آن بزرگ و نوك تيز است. هر سنبلك برنج داراي دنباله كوتاه و يك گل دارد. ميوه آن بشكل خوشه اي متشكل از سنبلك ها درانتهاي ساقه قرار دارد و دانه برنج داراى پوسته‏اى است كه به دانه چسبيده كه مجموعاً به آن شلتوك گفته مي شود. رنگ دانه برنج، سفيد مات و شيرى، طول دانه 12 - 3 و ضخامت آن 4 - 1 ميليمتر است.هم اكنون «ده ها هزار نوع برنج» در جهان وجود دارد، اما اين ها در دو زيرگونه كلي جاي مي گيرند. دو زيرگونه اصلي شامل برنج «جاپونيكا» با نام علمي Oryza sativa japonica و برنج «اينديكا» با نام علمي sativa indica مي شوند.از تيپ ها ايراني مي توان به گرده.دابو.طارم، چرام1، چرام2.صدري( شامل انواع دم سياه، دم زرد و دم سرخ)، بينام، علي-كاظمي، چمپا و..... اشاره كرد از تيپهاي اصلاح نژاد شده و پرمحصول مي توان از سفيدرود و خزر نام برد.    
برنج
Lentil (grains) (2)
عدس با نام لاتين Lentil گياهي است يكساله كه ارتفاع آن بيش از 30 سانتيمتر نيست. برگهاي آن داراي 6 تا 14 ... برگچه مي باشد كه در انتهاي آن پيچك قرار دارد. گلهاي عدس رنگ سفيد و داراي رگه هايي به رنگ بنفش است. ميوه آن غلاف كوچكي است و معمولا در هر غلاف 1 تا 3 عدس وجود دارد. عدس يكي از حبوبات است كه از قديم الايام در اكثر نقاط دنيا كشت مي شده است. عدس دو گونه است : 1)عدس رسمي كه دانه آن گرد و نسبتا" درشت است و رنگ آن سبز مايل به زرد است. 2)عدس ريز يا عدس قرمز يا دال عدس كه دانه هاي آن ريز و به رنگ قرمز مي باشد. تمام انواع عدس خشك در اين زيرگروه قرار مي گيرند. شايان ذكر است فرآورده هاي صنعتي حاصل از عدس مانند كنسرو عدس در فرآورده هاي صنايع غذايي قرار مي گيرند.    
عدس (حبوبات)
Whole chicken (1)
به گوشت مرغ يا جوجه مرغ كه بطور كامل پركنده و تميزشده باشد و احشاء آن از گوشت خارج شده باشد و به مرغ ... يا جوجه شكم خالي تبديل شده است و بصورت يكجا عرضه مي گردد اصطلاحا مرغ كامل گفته شده است. تمام انواع مرغ كامل تازه و منجمد در اين دسته قرار مي گيرند.    
مرغ كامل
Pasteurized animal butter (1)
كره حيواني پاستوريزه عبارت است از چربي شير كه از هم زدن خامه حاصل مي شود و منبعي براي ويتامين A و ويتامينهاي ... حلال چربي مانند E ،K و D مي باشد. در تهيه كره چربي خامه را جدا كرده و پس از خارج ساختن آب زيادي آن را به صورت يكنواخت در مي آورند و گاهي مقداري رنگ و يا نمك به آن مي افزايند. از نظر ساختماني كره عبارتست از پخش ذرات آب در بين ذرات چربي كه بطور ثابت قرار دارند و تركيب كره عبارتست از: آب 15.3- 15 درصد و 84 - 80 درصد مواد جامد غير چرب شير 1 درصد كه شامل كازئين، لاكتوز و املاح است. عامل موثر در طعم و عطر كره ، دي استيل و به مقدار كمتر اسيد بوتيريك، اسيد استيك، اسيد فرميك و اسيد پروپيونيك و آلدئيد استيك است. جهت تهيه كره با طعم و عطر بهتر آنرا از خامه ترش شده تهيه مي نمايند. تمام انواع كره حيواني در اين زيرگروه قرار مي گيرند.    
كره حيواني پاستوريزه
Pants and blouse (10)
غيرفعال است*
بلوز و شلوار
Top and short pants (2)
غيرفعال است*
تاپ و شلوارك
Trousers (31)
نوعي پوشش كه براي پوشاندن پايين تنه به كار مي رود. شلوار را هم مردان و هم زنان مي پوشند. شلوار ممكن است ... جنس هاي مختلفي چون جين يا كتان داشته باشد. توجه شود شلوار نظامي در اين نام پايه تكميلي قرار نمي گيرد.    
شلوار
Short pants \ clothing (12)
شلوارك به معناي «شلوار كوتاه»، نوعي لباس است كه براي پوشاندن بخشي از پايين تنه بدن انسان، توسط افراد ... استفاده مي شود.پاچه شلوارك ها از شورت بلندتر و از شلوار كوتاه تر هستند.    
شلوارك پوشاك
Jacket \ clothing (7)
كت پوشاكي است كه معمولا آستين هاي بلند دارد كه توسط هر دو جنس انسان (مرد و زن) و با منظور مد و گرمايش ... استفاده مي شود. كت ها از سمت جلو باز هستند و توسط تكمه، زيپ، بندهاي چسبي، گيره هاي ويژه و كمربندهاي مخصوص به هم وصل مي شوند. برخي از كت ها داراي يقه و سردوشي هستند.توجه شود پوشاك نظامي در اين نام پايه قرار نمي گيرند.    
كت پوشاك
Anorak \ clothing (6)
نوع لباس زمستاني است كه روي ساير لباس ها پوشيده مي شود. كاپشين در انواع مختلف توليد مي شود. كليه كاپشين ... ها در اينجا قرار مي گيرند بجز كاپشين ها ورزشي.    
كاپشن پوشاك
رکوردهای 1 الي 10 از 65
دفتر فروش مركزي
تهران- تهران- خيابان انقلاب خيابان برادران مظفر جنوبي پلاك 11
كد پستي
1315814388
تلفن:
02166491828
دورنگار:
02166493627
info@parangfam.com
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved