آرد اطلس اصفهان
12
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
توليد آرد
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
08382
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
آرد اطلس اصفهان
نوع فعاليت:
توليدي / بازرگاني
نام مديرعامل:
محمد كازروني
نوع شركت:
سهامي خاص
تاريخچه
اين شركت در سال1375/05/07 با شماره ثبت 12140 به ثبت رسيده است و از تاريخ 1392 با شماره كارت 10260331739 در زمينه واردات ماشين آلات و قطعات يدكي و گندم فعاليت نموده است و كارت بازرگاني در تاريخ 92/02/24 دريافت شده است و همچنين از سال 1390 با پروانه بهره برداري به شماره 104/40107/1312944 كه در تاريخ 90/09/23 دريافت شده به تولد آرد فعاليت مي كند.
تعداد محصولات: 20
تعداد محصولات توليدي: 17
تعداد محصولات وارداتي: 3
  • گندم گندم Wheat
  • جو جو Barley
  • آرد غلات آرد غلات Flour \ cereal
  • سبوس (پوسته غلات) سبوس (پوسته غلات) Bran (cereals)
  • سبوس گندم خوراك مشترك حيوانات سبوس گندم خوراك مشترك حيوانات Bran \ animal common food
  • دستگاه پوست كن ماشين آلات پوست كني مواد غذايي دستگاه پوست كن ماشين آلات پوست كني مواد غذايي Peeling device \ food peeling machinery
  • دستگاه جدا كننده ماشين آلات تميز كردن مواد غذايي دستگاه جدا كننده ماشين آلات تميز كردن مواد غذايي Separating machine \ food cleaning machinery
Image
گروه كالا:
select
Wheat (3)
گندم با نام لاتين COMMON Wheart و نام علمي Triticum sativa گياهي يك ساله و از خانواده گرامينه ها (گندميان) ... است و داراي دو گونه اهلي و وحشي است. دانه گندم كه طول دانه در انواع مختلف آن بين 5/8-5 و ضخامت آن بين5/3-5/1 ميليمتر است داراي شياري است كه در طول دانه قرار مي گيرد. عمق اين شيار در گندم هاي پاييزه زياد و در گندم هاي بهاره كم است. طرفين اين شيار در گندم هاي بهاره گرد و در گندم هاي پاييزه گوشه دار مي باشد. تمام انواع دانه گندم ازجمله پرك شده ، پوست كنده و نيمكوب در اين زيرگروه قرار مي گيرند. شايان ذكر است فرآورده هاي صنعتي حاصل از گندم مانند جوانه گندم، آرد گندم، نان، نشاسته و پودر سوخاري در فرآورده هاي صنايع غذايي قرار مي گيرند.    
گندم
Barley (2)
جو كه به آن شعير نيز گفته شده با نام لاتين Barley و نام علمي Hordeum vulgare گياهي است علفي و يكساله ... كه ارتفاع آن بسته به انواع مختلف آن تا يك متر مي رسد. برگهاي آن متناوب و باريك و دراز و به رنگ سبز تيره مي باشد. طول دانه جو 12-6 و ضخامت آن 5/4-8/1 ميليمتر است. تمام انواع جو مانند جو پوست كنده در اين زيرگروه قرار مي گيرند. شايان ذكر است فرآورده هاي صنعتي حاصل از جو مانند جوانه جو، عصاره مالت و بيسكويت در فرآورده هاي صنايع غذايي قرار مي گيرند.    
جو
Flour \ cereal (11)
از ساييدن و مخلوط كردن فرآورده هاي صنعتي مختلف پودر بدست مي آيد و آرد را از آسياب نمودن دانه غلات تهيه ... مي كنند. آرد بايد ضمن داشتن 14 درصد رطوبت داراي بو و طعم و رنگ مخصوص به خود باشد. اساس آرد را نشاسته تشكيل مي دهد كه خود، يكي از پيچيده ترين انواع هيدرات كربن مي باشد. يكي از مهمترين آردها آرد گندم است كه خواص زيادي را دارا مي باشد. وقتي اين آرد را با آب مخلوط مي كنيم، نوعي پروتئين پيچيده به نام گلوتن ايجاد مي شود. وجود گلوتن به خميرخاصيت ارتجاعي مي دهد و مي توان آن را به هر شكلي در آورد. همين خاصيت گلوتن، سبب مي شود كه گازهاي حاصله درون خمير باقي بمانند و وجود اين گازهاست كه سبب تردي و حالت اسفنجي محصول نهايي مي گردد. اين خاصيت آرد گندم در تهيه ي انواع نان و كيك بسيار حائز اهميت مي باشد. سه نوع آرد گندم به وجود آمده است: 1- آرد سفيد: آردي است كه تنها از قسمت دروني يا نشاسته گياه گندم براي تهيه آن استفاده شده است. 2- آرد كامل گندم را از تمام قسمت هايي كه ذكر شد (جوانه و سبوس و نشاسته و...) تهيه مي كنند. 3- آرد جوانه گندم: آردي است كه تنها از بخش نشاسته اي و جوانه گياه به وجود آمده است و سبوس را از آن جدا نموده اند. تمام انواع آرد كه فرآورده اي از غلات مي باشند در اين دسته قرار مي گيرند.    
آرد غلات
Bran (cereals) (1)
سبوس جدار خارجي و آن قسمت از غلات است كه در معرض آفتاب و هوا بوده و از تشعشع خورشيد استفاده مي كند. از ... معروفترين سبوس ها مي توان پوسته خارجي گندم، جو دوسر و برنج را نام برد. سبوس سرشار از ويتامين ب مي‌باشد.    
سبوس (پوسته غلات)
Bran \ animal common food (1)
پوسته غلات که سرشار از ويتامين ب مي‌باشد. سبوس گندم از پوسته گندم بدست آمده و از لحاظ فيبر و الياف گياهي ... بسيار غني مي باشد كه در تنظيم كار دستگاه گوارش مفيد است. تمام انواع سبوس گندم كه به عنوان خوراك حيوانات استفاده مي شوند، در اين جا قرار مي گيرند.    
سبوس گندم خوراك مشترك حيوانات
Peeling device \ food peeling machinery (1)
دستگاهي است که فرآيند جدا کردن پوست ميوه ها و سبزي ها به منظور آماده سازي جهت فر آيند هاي ديگر را انجام ... مي دهد. اين دستگاه به روش هاي پوست کني مختلفي که بسته به نوع ميوه و يا سبزي متفاوت مي باشند عمل پوست کني را انجام مي دهد که مي توان از مهم ترين انواع روش هاي پوست کني به پوست کني با استفاده از سايش، مواد قليايي، بخار يا آب جوش و شعله آتش اشاره کرد. دستگاه پوست كن ماشين آلات پوست كني مواد غذايي اختصاص به صنايع مواد غذايي داشته و در جاي ديگر کاربرد ندارد.    
دستگاه پوست كن ماشين آلات پوست كني مواد غذايي
Separating machine \ food cleaning machinery (1)
دستگاه هاي جدا كننده، دستگاه هايي هستند كه به منظور برش و جدا كردن قسمت هاي مختلف مواد غذايي بكار مي ... روند. اين دستگاه ها با روش هاي مختلف عمل جداسازي را به منظور تميزكاري مواد انجام مي دهند. دستگاه جدا كننده ماشين آلات تميز كردن مواد غذايي در اين قسمت مديريت مي شود.    
دستگاه جدا كننده ماشين آلات تميز كردن مواد غذايي
رکوردهای 1 الي 7 از 7
كارخانه مركزي
اصفهان- اصفهان- فلكه دانشگاه صنعتي اصفهان خيابان آيت اله محمود آبادي كيلومتر 7 جاده محمود آباد شركت آرد اصفهان
كد پستي
8161100000
تلفن:
03113800050
دورنگار:
03113800052
aard_atlas@yahoo.com
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved