سرزمين سبز پايا
15
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
توليد كارتريج ايراني ژوبين و فروش و خدمات پس از فروش تجهيزات اداري
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
08226
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
سرزمين سبز پايا
نوع فعاليت:
توليدي / بازرگاني
نام مديرعامل:
خدايار فلسفي ديوبند
نوع شركت:
سهامي خاص
تاريخچه
شركت سرزمين سبز پايا فعاليت خود را در ابتداي دهه 80 شمسي همزمان با پيشرفت صنعت جوان IT در ايران با محوريت شبكه هاي كامپيوتري آغاز نمود. اين شركت در آغاز كار توانست با بهره گيري از نيروهاي فعال و خلاق، نمايندگي رسمي فروش و خدمات پس از فروش محصولات اچ پي را دريافت كند, سپس با استفاده از نيروهاي آموزش ديده، تخصصي ترين مركز ارائه خدمات اچ پي را راه اندازي نمود, با آغاز تحريم هاي سياسي و تجاري، شركت اچ پي رابطه خود را با تمامي نمايندگان در ايران قطع كرد، با اين وجود شركت سرزمين سبز با هدف تامين نيازهاي صنعت رو به رشد انفورماتيك كشور و حس تعهد نسبت به مشتريان خود همچنان به تامين و ارائه خدمات اين محصولات مي پردازد. پس از گذشت يك دهه از تاسيس شركت سرزمين سبز پايا، هم اكنون اين شركت با داشتن حدود 35 نفر پرسنل كارآزموده با نمايندگان فروش وخدمات پس از فروش در شهرها و انجام پروژه هاي مختلف در زمينه مشاوره، طراحي، اجرا و نظارت بر طرح¬هاي انفورماتيكي همچنين ارائه و تامين كليه محصولات اچ پي (شامل سرور، تجهيزات ذخيره¬سازي اطلاعات، پرينتر، پلاتر، اسكنر، نوت بوك، تجهيزات شبكه و مواد مصرفي مورد نياز كاربران) مفتخر است كه يكي از بزرگترين شركتهاي انفورماتيكي كشور بوده و از پيشگامان اين صنعت فراگير در ايران مي باشد. شركت سرزمين سبز پايا در حال حاضر داراري گواهي از شوراي عالي انفورماتيك كشور، سازمان نظام صنفي رايانه، اتحاديه صنف فناوران رايانه كشور و پروانه بهره برداري از وزارت صنعت و معدن و تجارت استان تهران و عضو سامانه تداركات دولتي كشور مي باشد. توليد محصول ژوبين با اهداف چند منظوره اعم از ايجاد اشتغال زايي در كشور،عرضه مستقيم محصول داخلي و توليد ملي به مصرف كننده در ارتباط با شناسايي مواد مصرفي اصلي و اطمينان خاطر جهت سردرگمي در انتخاب محصول،ارائه وعرضه كالا با قيمت تعديل شده نسبت به نوع اصلي ،كمك به هزينه هاي انجام شده توسط كاربران در طي مصرف ساليانه و كمك به كار آفريني وحمايت از توليد ملي و ايراني در مسير خود كفايي و بهبود سطح دانش فني كارشناسان ايراني در اين زمينه،برنامه ريزي و اجرا گرديده است و اين شركت به عنوان تنها شركت توليد كننده كارتريجهاي سايز بزرگ و كارتريج هاي ليزري رنگي در ايران است كه داراي رتبه بندي و گواهي از شوراي عالي انفورماتيك كشور را دارا ميباشد. لذا اين شركت به پشتوانه و تجربه بيش از يك دهه كاركرد با نمايندگان اچ پي خاورميانه،اقدام به توليد كارتريج ملي با برند ايراني تحت نام ژوبين با مجوز رسمي از اتحاديه و وزارت صنعت , معدن و تجارت در كشور ايران را نموده است و مفتخر است تا شما را در اين شادي شريك نمايدتا با حمايت خود از خريد كالاي ايراني با كيفيت و درجه يك،ما را در تهيه و توزيع كالاي ملي و پيشرفت توليد كشور و كارآفريني تشويق نماييد. همچنين كليه محصولات ايراني اين گروه توليدي با نام تجاري ( كارتريج ژوبين ) كه يك نام اصيل ايراني است در بسته بندي انحصاري و منحصر بفرد با كيفيت عالي و ايراني به همراه درج تمام سريال ها از توليد تا بسته بندي نهايي عرضه ميشود
تعداد محصولات: 136
تعداد محصولات توليدي: 63
تعداد محصولات وارداتي: 73
  • چاپگر رايانه چاپگر رايانه Printer \ computer
  • اسكنر رايانه اسكنر رايانه Scanner \ computer
  • رم قطعه واحد اصلي رايانه چند پارچه (RAM) رم قطعه واحد اصلي رايانه چند پارچه (RAM) RAM \ assembled computer main unit
  • سرور ( سرويس دهنده ) رايانه سرور ( سرويس دهنده ) رايانه Server \ computer
  • كارتريج چاپگر رايانه كارتريج چاپگر رايانه Computer printer cartridge
  • هارد ديسك قطعه رايانه هارد ديسك قطعه رايانه Hard disk \ computer
گروه كالا:
select
Printer \ computer (24)
چاپگَر يا پرينتر يكي از تجهيزات جانبي رايانه است كه متن يا تصوير ايجاد شده به وسيله رايانه را بر روي ... كاغذ (يا رسانه مشابه ديگري) حك مي كند. لازم به ذكر است چاپگر باركد و كارت در اين نام پايه قرار نمي گيرد.    
چاپگر رايانه
Scanner \ computer (1)
اسكنرها دستگاه هايي براي ورود عكس يا متن به رايانه مي باشند. اسكنرها شمايلي مانند دستگاه فتوكپي دارند. ... در محفظه اي كه در آن كاغذ قرار مي گيرد تصوير يا متن مورد نظر در كامپيوتر وارد مي شود. اگر ما بخواهيم متني را وارد كامپيوتر كنيم بايد تصوير را با برنامه ها و نرم افزارهاي مخصوص تبديل به متن كنيم.لازم به ذكر است اسكنر مخصوص كتاب در اين نام پايه قرار نمي گيرد.    
اسكنر رايانه
RAM \ assembled computer main unit (7)
مخفف كلمه ي READ ACCESS MEMORY ميباشد.قطعه ايست كه وظيفه اش نگهداري اطلاعات به صورت موقتي است تا سي پي ... يو بهتر بتواند كار خود را انجام دهد.    
رم قطعه واحد اصلي رايانه چند پارچه (RAM)
Server \ computer (5)
سرور يك كامپيوتر هميشه روشن است واين سرور ها خاص شبكه هاي رايانه اي مي باشد مانند سرور تحت شبكه. لازم ... به ذكر است كه سرورهاي تجهيزات صوت و تصويري(سرورهاي دوربين مدار بسته) در اين گروه قرار نمي گيرد.    
سرور ( سرويس دهنده ) رايانه
Computer printer cartridge (89)
كارتريج، خشابي متشكل از يك نوار مغناطيسي و يا رول هايي از كاغذ يا كاربن و با مخزن رنگ يا پودر(جوهر) سياه ... و سفيد ويا رنگي مي باشد. كارتريج ها در انواع مختلف نظير جوهر افشان و ليزري توليد و عرضه مي گردد.كليه كارتريج هاي چاپگر رايانه در اينجا قرار مي گيرند. لازم به ذكر است كارتريج هاي پايانه هاي مخابراتي نظير كارتريج دستگاه فكس در اينجا قرار نمي گيرند.    
كارتريج چاپگر رايانه
Hard disk \ computer (10)
از هارد ديسك ، بمنظور ذخيره سازي اطلاعات استفاده مي گردد . اطلاعات مربوط به راه اندازي سيستم ، برنامه ... ها و داده ها، جملگي بر روي هارد ديسك ذخيره مي گردند.    
هارد ديسك قطعه رايانه
رکوردهای 1 الي 6 از 6
دفتر مركزي
تهران- تهران- خ مطهري خ كوه نور كوچه يك پلاك يك طبقه يك
كد پستي
1587656713
تلفن:
02184268
دورنگار:
02184269269
info@centerhp.com
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved