الكترواستيل
15
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
توليد انواع محصولات توليدي با استفاده از آخرين دستاوردها و تكنولوژي روز دنيا با اهداف صدور محصولات توليدي و تامين نياز بازارهاي داخلي و بي نياز نمودن كشور از واردات محصولات مشابه.
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
07127
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
الكترواستيل
نوع فعاليت:
توليدي
نام مديرعامل:
مجيد محمدزاده طبسي
نوع شركت:
سهامي خاص
تاريخچه
شركت الكترواستيل با سابقه بيش از 45 سال در امر توليد محصولات مختلف برودتي فعال مي باشد. در حال حاضر اين شركت در فضايي بالغ بر 200000 مترمربع و با 100000 مترمربع سالن هاي توليد و انبار و بيش از ( 3000 نفر نيروي كار) قادر به توليد سالانه 30000 عدد انواع يخچال ، سردخانه ، فريزرهاي صنعتي و 500,000 عدد يخچال و فريزر خانگي مي باشد. لازم به ذكر است كه شركت الكترواستيل داراي مجوزها، اختراعات و... مي باشد كه اين امتيازها به شرح زير اعلام مي گردد: - داراي اداره مستقل مهندسي و R&D با 60 عضو دائم فعال. - داراي اختراعات بيشمار در زمينه توليد لوازم خانگي ( همچنان كه الكترواستيل سه اختراع جديد در 6 ماه گذشته به ثبت رسانده است) - تنها دارنده مجوز آزمايشگاه اكروديته صنعتي و خانگي در شرق كشور مجهز به آخرين تكنولوژي روز دنيا جهت آزمايش محصولات مختلف خانگي و صنعتي با 17 ايستگاه مختلف. - طراحي و توليد اواپراتورها و كندانسورها با به روزترين و جديدترين نرم افزارها و ماشين آلات در داخل شركت الكترواستيل و توسط زيرمجموعه هاي شركت الكترواستيل(حامي صنعت و نگين صنعت)توليد مي شود.
تعداد محصولات: 755
تعداد محصولات توليدي: 636
تعداد محصولات وارداتي: 119
  • سردخانه پيش ساخته سردخانه پيش ساخته Prefabricated cooling room
  • يخچال يخچال Refrigerator
  • فريزر فريزر Freezer
  • يخچال فريزر يخچال فريزر Refrigerator and freezer
  • سيكلو پنتان سيكلو پنتان Cyclopentane
  • ماشين لباسشويي ماشين لباسشويي Washing machine
  • الكتروموتور (موتور الكتريكي) الكتروموتور (موتور الكتريكي) Electromotor \ (electric motor)
  • بسته نرم افزار الكترونيكي بسته نرم افزار الكترونيكي Software pack \ electronic
  • لوله تاسيسات و لوله كشي لوله تاسيسات و لوله كشي Pipe \ installation and piping
  • ترموستات تجهيزات سنجش و ارزيابي ترموستات تجهيزات سنجش و ارزيابي Thermostat / evaluating equipment
گروه كالا:
select
Prefabricated cooling room (1)
سردخانه از دو بخش اصلي تشكيل مي شود. اول اتاق يا كابين سرخانه و دوم يونيت سرما دهي كه در واقع يك سيكل ... تبريد متشكل از كمپرسور، اواپراتور، كندانسور و مبدل حرارتي است. كمپرسور بخش اصلي سردخانه است كه توان آن توان سرمادهي سردخانه را تعيين مي كند. در اين نام پايه ارزش دهي 4 عنصر اجباري است: 1- ظرفيت 2- محدوده دما -3- توان كمپرسور - 4- تعداد كمپرسور. توضيح آن كه ظرفيت بر حسب تن بيان مي شود و توان كمپرسور هم همان توان الكتروموتور كمپرسور است كه بر حسب كيلو وات يا اسب بخار عنوان مي شود. در عنصر "توان كمپرسور" فرض بر اين است كه اگر سرخانه چند كمپرسور دارد همه آنها داراي توان يكسان هستند بنابر اين در اين حالت يك توان در نام محصول ذكر مي شود كه معرف توان همه كمپرسور ها است. در صورتيكه سرخانه داراي چند كمپرسور با توان هاي متفاوت باشد، توان آنها بايد به صورت جداگانه ذكر شود.    
سردخانه پيش ساخته
Refrigerator (113)
يخچال ها از دستگاه هاي الكتريكي سرد كننده و مورد استفاده براي نگهداري موادي مانند مواد غذايي در دماي ... پايين مي باشند كه معمولاً شامل اجزايي به منظور ايجاد سرما و همچنين اجزايي به عنوان عايق حرارتي به منظور حفظ سرماي ايجاد شده مي باشند. از اجزاي تشكيل دهنده يخچال ها مي توان الكترو موتور، كمپرسور، كندانسور و گازهاي مبرد را نام برد. از انواع يخچال ها مي توان يخچال هاي معمولي و ديجيتال را نام برد.    
يخچال
Freezer (118)
فريزرها از لوازم الكتريكي نگهداري غذا مي باشند كه از اين وسيله براي انجماد مواد غذايي و نگهداري اين مواد ... به حالت منجمد در دماهاي پايين به منظور حفظ بهتر مواد غذايي با توجه به عواملي مانند كاهش رشد ميكروب ها استفاده مي شود. از اجزاي تشكيل دهنده فريزرها مي توان الكتروموتور و كمپرسور را نام برد و از انواع اين دستگاه ها مي توان به فريزرهاي ايستاده و صندوقي اشاره كرد.    
فريزر
Refrigerator and freezer (380)
يخچال فريزرها از انواع دستگاه هاي سرد كننده الكتريكي و شامل بخشي به عنوان يخچال براي ايجاد و حفظ سرما ... و بخشي به عنوان فريزر به منظور انجماد موادي مانند مواد خوراكي مي باشند كه ازكاربردهاي اين وسيله مي توان به استفاده از آن براي نگهداري مواد خوراكي مانند جلوگيري از فساد مواد غذايي اشاره كرد. از انواع يخچال فريزرها مي توان يخچال فريزرهاي معمولي و ديجيتالي را نام برد. لازم به ذكراست يخچال و فريزر به عنوان نام پايه دراينجا قرار نمي گيرد.    
يخچال فريزر
Cyclopentane (1)
سيكلو پنتان با فرمول شيميايي C5H10 و cas:287-92-3، از دسته هيدروكربن هاي اشباع حلقوي، مايعي بيرنگ با ... بوي بنزين مانند و بسيار قابل اشتعال مي باشد. مي توان با استفاده از كاتاليست پلاتين ماده 2-متيل بوتان را به سيكلو پنتان تبديل نمود. از سيكلو پنتان در ساخت رزين هاي مصنوعي، چسب لاستيك وهمچنين به عنوان عامل پف در توليد پلي اورتان استفاده مي گردد.    
سيكلو پنتان
Washing machine (1)
دستگاهي است جهت شستن لباس كه قرار دادن لباس داخل آب به تنهايي باعث تميزي آن نمي شود بلكه آب بايد با فشار ... به الياف هاي پارچه برخورد كند. اكثر ماشين هاي رخت شويي با چرخاندن لباس درون غلطك هاي فلزي پرآب اين كار را انجام مي دهند. جهت نفوذ عميق تر آب درون پارچه و نيز زدودن چربي ها و لكه ها از مواد شوينده ويژه استفاده مي شود.    
ماشين لباسشويي
Electromotor \ (electric motor) (1)
وسيله اي است كه انرژي الكتريكي را به انرژي مكانيكي تبديل مي نمايد . با تحريك الكتريكي سيم پيچ هاي استاتور ... ميدان الكترومغناطيسي در استاتور ايجاد مي گردد كه منجر به آوردن نيروي دوراني به روتور مي شود . كليه موتور هاي تجهيزات عمومي الكتريكي در اينجا قرار مي گيرند .    
الكتروموتور (موتور الكتريكي)
Software pack \ electronic (1)
انواع لوح هاي فشرده و... كه بمنظور راهنمايي يا آموزش مطالب گوناگون توليد يا عرضه مي گردد در اينجا قرار ... مي گيرند.    
بسته نرم افزار الكترونيكي
Pipe \ installation and piping (1)
انواع لوله هايي كه در تاسيسات و لوله كشي كاربرد دارند در اين قسمت طبقه بندي مي شوند. لوله كشي در اين ... سطح ساختار معناي عام دارد و لوله كشي ساختمان و نفت و گاز و پالايشگاه را شامل مي شود.    
لوله تاسيسات و لوله كشي
Thermostat / evaluating equipment (1)
ترموستات تجهيزي است كه در فرآيند تنظيم دما در سيستم هايي مانند سرد كننده و گرم كننده كاربرد دارد. همچنين ... كليه انواع ترموستات هاي آزمايشگاهي و صنعتي نظير ترموستات هاي مكانيكي، ديجيتالي، قابل برنامه ريزي و... در اين نام پايه قرار مي گيرند. لازم به ذكر است كه كليه ترموستات هايي كه به عنوان قطعه در دستگاه هاي مختلف به كار مي روند مانند ترموستات قطعه سرد کننده هوا و... درا ين نام پايه قرار نمي گيرند. مرجع: كتاب جامع تجهيزات آزمايشگاهي و فرآورده هاي تشخيصي.    
ترموستات تجهيزات سنجش و ارزيابي
رکوردهای 1 الي 10 از 56
كارخانه مركزي
خراسان رضوي- مشهد- كيلومتر 4 بزرگراه آسيايي (جاده مشهد - قوچان)
كد پستي
9187383739
تلفن:
05136651165
دورنگار:
05136651514
electrosteel@electro-steel.com
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved