شيراز پوپلين
13
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
توليد پوشاك و واردات كالا هاي مجاز
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
06826
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
شيراز پوپلين
نوع فعاليت:
توليدي / بازرگاني
نام مديرعامل:
غلامرضا فيلي
نوع شركت:
سهامي خاص
تاريخچه
شركت شيراز پوپلين درسال 1368 با شماره 4027 در اداره ثبت شركت هاي شيراز به ثبت رسيده است . از زمان تاسيس شركت تا كنون فعاليت خود را در زمينه توليد پوشاك با پروانه بهره برداري به شماره 08134063 انجام مي دهد اين شركت داراي كارت بازرگاني به شماره221757 مي باشد و از سال 1390 به واردات كالاهاي مجاز مشغول است.
تعداد محصولات: 23
تعداد محصولات توليدي: 18
تعداد محصولات وارداتي: 5
  • شلوار شلوار Trousers
  • مانتو پوشاك مانتو پوشاك Manteau \ clothing
  • پارچه پارچه Fabric
  • مانتو و شلوار پوشاك مانتو و شلوار پوشاك Manteau and pants \ clothing
  • نخ پلي استري دوخت نخ پلي استري دوخت Sewing polyester yarn
  • آنزيم مواد مصرفي تكميل صنايع نساجي آنزيم مواد مصرفي تكميل صنايع نساجي Enzyme \ textile industries finishing consuming materials
Image
گروه كالا:
select
Trousers (2)
نوعي پوشش كه براي پوشاندن پايين تنه به كار مي رود. شلوار را هم مردان و هم زنان مي پوشند. شلوار ممكن است ... جنس هاي مختلفي چون جين يا كتان داشته باشد. توجه شود شلوار نظامي در اين نام پايه تكميلي قرار نمي گيرد.    
شلوار
Manteau \ clothing (8)
نوعي لباس زنانه است كه روي ساير لباس ها پوشيده مي شود. اين لباس داراي يقه و آستين بلند بوده و معمولا ... جلوي آن داراي دگمه مي باشد. برخي انواع آن گلدوزي نيز مي شود. مانتو در طرح هاي گوناگون توليد مي شود. تمام انواع مانتوهاي زنانه در اين زير دسته قرار مي گيرند.    
مانتو پوشاك
Fabric (2)
پارچه لايه اي است كه از شبكه اي از نخ ها و يا الياف طبيعي يا مصنوعي تشكيل شده است كه نوع نخ ها و يا الياف ... و ساختار و نحوه قرار گيري آنها در كنار يكديگر ساختمان پارچه و خصوصيات فيزيكي آن را بوجود مي آورد. پارچه را از روشهاي بافت تاري-پودي، بافت حلقوي(كش بافي يا قلاب بافي)، روشهاي بي بافت، گره زدن توليد مي شود. پارچه ها از نظر مواد بكار رفته انواع گوناگون دارند از جمله پنبه اي(نخي)، پشمي، ابريشمي و غيره.    
پارچه
Manteau and pants \ clothing (8)
نوعي پوشاك زنانه است كه از مانتو و شلوار تشكيل شده است.
مانتو و شلوار پوشاك
Sewing polyester yarn (1)
نخ پلي استري دوخت، رشته هاي بلند و باريكي هستند كه از ريسندگي الياف پلي استري تهيه شده و جهت دوخت و دوز ... و اتصالات تكه هاي پارچه و ساير محصولات نساجي استفاده مي شود. اين نخ ها مي توانند به صورت قرقره يا دوك عرضه شده، به عنوان نخ چرخ خياطي نيز كاربرد دارند و داراي انواع يكسره، غيريكسره، معمولي و تكسچره مي باشند. نخ پلي استري دوخت داراي تعداد لا، متراژ، نمره و تاب هاي متفاوت بوده و داراي قابليت ارتجاعي زياد، مقاومت كششي بالا، مقاومت در برابر سايش، نور، اسيدهاي معدني و آلي مي باشند. لازم به ذكر است مواردي مانند نخ پلي استري يكسره و غيريكسره در اين جا قرار نمي گيرند.    
نخ پلي استري دوخت
Enzyme \ textile industries finishing consuming materials (2)
آنزيم، ساختار پروتئيني با تركيبات پيچيده بر پايه زنجير آمينو اسيد است كه با پيوندهاي پپتيدي به يكديگر ... متصل مي باشد. آنزيم ها مواد آهار را تجزيه كرده و به موادي با وزن مولكولي كمتر تبديل مي كنند كه در آب به راحتي حل شده و از كالا جدا مي شوند.    
آنزيم مواد مصرفي تكميل صنايع نساجي
رکوردهای 1 الي 6 از 6
كارخانه مركزي
فارس- شيراز- بلوار مدرس خيابان محراب بولوار نارنجستان شركت شيراز پوپلين
كد پستي
7167913175
تلفن:
07117431003, 7431450, 09173173491
دورنگار:
-
shirazpoplinco@yahoo.com
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved