خوشگوار مشهد
14
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
اين شركت در زمينه توليد انواع نوشابه هاي گاز دار و بدون گاز و واردات كالاهاي مجاز بازرگاني فعاليت دارد.
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
02651
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
خوشگوار مشهد
نوع فعاليت:
توليدي / بازرگاني
نام مديرعامل:
حسينعلي ركني يزدي
نوع شركت:
سهامي خاص
تاريخچه
شركت و كارخانه خوشگوار مشهد(كوكا كولا) در سال 1336 در شهر مقدس مشهد احداث گرديد. توليدات اين شركت تحت ليسانس كمپاني كوكا كولا به بازار مصرف عرضه ميشود.كارخانه خوشگوار مشهد در شهرك صنعتي توس در وسعتي بيش از 10 هكتار واقع شده و با پيشرفته ترين خطوط توليد كرونز آلمان و سيدل فرانسه انواع نوشيدني را در بسته بندي هاي شيشه در گردش، بطري يك بار مصرف و قوطي توليد مي نمايد و زمينه اشتغال بيشتر از 2000 نفر را فراهم نموده است.سبد محصولات اين شركت بسيار متنوع بوده و شامل انواع نوشابه گازدار با طعم هاي كولا،پرتقال، ليمو ،انواع نوشابه گازدار رژيمي، آب آشاميدني ، سودا(آب گازدار) ،انواع ماالشعير ساده و طعم دار،انواع آبميوه، نكتار ، نوشيدني ميوه اي بدون گاز،نوشابه ورزشي و انرژي زا ،دوغ بدون گاز و گازدار مي باشد. محصولات با نامهاي تجاري كوكا كولا،كوكا كولا لايت و زيرو،فانتا و فانتا لايت ،سپرايت و سپرايت زيرو،مينوت ميد، هي دي ،دساني ،كانادا دراي ،پاورايد و برن از محصولات تحت ليسانس كمپاني كوكا كولا بين الملل بوده و محصولات با نام تجاري خوشگوار از محصولات داخلي اين شركت مي باشد.شركت خوشگوار با تنوع محصولات و عرضه بهترين كيفيت و توزيع محصول در سراسر كشوردر صنعت نوشابه و آبميوه بي رقيب محسوب ميگردد.
تعداد محصولات: 723
تعداد محصولات توليدي: 638
تعداد محصولات وارداتي: 85
  • دوغ پاستوريزه دوغ پاستوريزه Pasteurized doogh
  • شير فرآورده دامي شير فرآورده دامي Milk \ livestock product
  • نوشابه نوشابه Soft drink
  • آب آشاميدني آب آشاميدني Drinking water
  • آبمعدني آبمعدني Mineral water
  • نكتار نكتار Nectar
  • آب ميوه زلال شده آب ميوه زلال شده Clear juice
  • كنسانتره ميوه كنسانتره ميوه Concentrate \ fruits
  • عصاره مالت عصاره مالت Malt concentrate
  • عصاره مواد غذايي عصاره مواد غذايي Extract \ food
Image
گروه كالا:
select
Pasteurized doogh (18)
دوغ عبارتست از فرآورده‏اى كه از رقيق كردن ماست با آب يا آب معدنى به دست مى‏آيد. دوغ بر دو نوع است: 1- ... دوغ گازدار 2- دوغ بدون گاز. مواد اوليه دوغ، شامل ماست، آب آشاميدنى و نمك مى‏شود كه با مواد افزودنى ديگر مانند كربن دى ‏اكسيد و گياهان معطر خوراكى از قبيل گل سرخ، نعناع، پونه يا اسانس طبيعى آنها مخلوط مى‏شود. رنگ دوغ بعد از بهم زدن بايد سفيد يا سفيد شيرى و طعم و بوى آن تازه و مطبوع و عارى از هر گونه ناخالصى باشد. اين دوغ تحت عمل پاستوريزه قرار گرفته و ميكروبهايشان از بين رفته است. تمام انواع دوغ پاستوريزه از جمله دوغ گازدار و دوغ بدون گاز در اين زيرگروه قرار مي گيرند.    
دوغ پاستوريزه
Milk \ livestock product (15)
شير خوراكي پاستوريزه عبارتست از شيري كه با يكي از روشهاي پاستوريزاسيون تهيه شده باشد به طوري كه كليه ... ميكروبهاي بيماريزاي آن از بين برود و تعداد ميكروبهاي غيربيماريزا نيز به حداقل رسيده و تغييراتي در تركيبات آن حاصل نشده باشد. عمر شير پاستوريزه كوتاه است و بايد تا تاريخ مصرف در 8-3 درجه سانتيگراد نگهداري شود. شير بصورت خالص يا همراه با كاكائو يا عسل موجود مي باشد. تمام انواع شير خوراكي پاستوريزه در اين زيرگروه قرار مي گيرند. شايان ذكر است شير خشك در اينجا قرار نمي گيرد.    
شير فرآورده دامي
Soft drink (406)
به نوشيدني هايي كه از اختلاط آب قابل شرب و شكر و شيرين كننده هاي مجاز و افزودنيها و رنگهاي خوراكي مجاز ... به دست مي آيند نوشابه مي گويند. نوشابه ها به دو نوع گازدار و بدون گازتقسيم مي شوندكه نوع گازدار آن حاوي گازكربنيك است. انواع نوشابه گازدار بصورت زير مي باشند: 1- نوشابه هاي گازدار داراي عصاره كولا 2- نوشابه هاي گازدار داراي مواد طعم دهنده كه شامل آبميوه هاي طبيعي يا تغليظ شده و طعم دهنده هاي ديگر مثل اسانسها و وانيل و دارچين و غيره 3- نوشابه هاي گازدار داراي مواد طعم دهنده و رنگ 4- نوشابه هاي گازدار و داراي آبميوه هاي طبيعي 5- نوشابه هاي گازدار بدون مواد طعم دهنده و رنگ كه اين نوشابه ها از تركيب آب و گاز و بعضا بي كربنات به دست مي آيند. تمام انواع نوشابه هاي گازدار و بدون گاز در اين دسته قرار مي گيرند.    
نوشابه
Drinking water (6)
آب آشاميدني آبي ست با كيفيت مناسب كه بتوان بدون اثر منفي كوتاه مدت يا بلندمدت، آن را آشاميد يعني عوامل ... فيزيكي ,شيميائي و بيولوژيكي آن در حدي باشد كه مصرف آن عارضه سوئي در انسان ايجاد نكند. در بسياري از كشورهاي توسعه يافته و برخي كشورهاي در حال توسعه، آب آشاميدني از راه سامانه لوله كشي به خانه ها رسانده مي شود. به آب هاي جمع آوري شده از چشمه ها، قنات ها و يا چاه ها به منظور آشاميدني شدن فرايند تصفيه نظير تقطير و جوشاندن، تصفيه به روش صاف كردن،تصفيه به روش گند زدايي با مواد شيميايي نظيركلر را طي مي نمايند آب آشاميدني گويند. آب هاي آشاميدني معمولا به 3 دسته سبك، متوسط و سنگين تقسيم مي گردند. نوع و تركيب املاح آب مي تواند در به وجود آوردن بيماري ها تاثيرگذار باشد.برخي از خواص آب آشاميدني سالم بشرح زير است: 1. درجه حرارت بين 8-12درجه سانتي گراد 2.آب آشاميدني بايد بي رنگ باشد و در عمق زياد، رنگ آبي مايل به سبزداشته باشد. 3.هر چه كدورت آب پايينتر باشد بهتر است. 4.آب آشاميدني بايد بدون بو باشد 5. آب آشاميدني نبايد بي مزه باشد. لازم به ذكر است انواع ديگر آب نظير آبهاي معدني و آبهاي گازدار در اينجا قرار نميگيرد.    
آب آشاميدني
Mineral water (1)
آبهاي معدني با نام لاتين Inorganic Water آبهايي هستند كه در يك كيلوگرم آنها لااقل هزار ميلي گرم نمك و ... يا 250 ميلي گرم انيدريد كربنيك آزاد موجود است آبهاي معدني، از چشمه هاي طبيعي يا چشمه هايي كه به طور مصنوعي ايجاد شده اند، جريان دارند. آب چشمه ها بطور كلي داراي نمكهايي هستند كه در موقع عبور آب از سطح زمين در آن حل شده اند كه آب مقطر فاقد اين نمكهاست. مقدار اين نمكها در آبهاي معدني بمراتب زيادتر و لااقل به يك در هزار مي رسد. در آب معدني تركيباتي مانند نمكهاي يد و تركيبات آرسنيك و تركيبات گوگرددار و مواد راديواكتيو و نظير آنها وجود دارد كه در آب معمولي نيست. از آنجائيكه تركيبات قشر زمين در نقاط مختلف متفاوت مي باشد، مسلم است كه تركيبات آبهاي معدني هم فرق مي كنند و در يك آب معدني مقدار كلرور سديم زيادتر و در آب معدني ديگر مقدار آهك زيادتر است. تمام انواع آب معدني در اينجا قرار مي گيرند. به ذكر است آب آشاميدني و آب گازدار در اين قسمت كدگذاري نمي شوند.    
آبمعدني
Nectar (33)
نكتار مخلوطي از 50 درصد آب ميوه و 50 درصد آب و شكر است كه علاوه بر آب، مقداري اسانس و مواد افزودني و ... نگهدارنده و مواد شيميايي هم دارد. نكتار مي تواند در بعضي موارد 35 درصد آب ميوه داشته باشد. تمام انواع نكتار در اين دسته قرار مي گيرند.    
نكتار
Clear juice (9)
آب ميوه فرآورده اي است تخمير نشده ولي قابل تخمير، شفاف يا كدر كه به روش هاي مكانيكي از دو يا چند نوع ... ميوه سالم و رسيده به دست آمده و به طور مستقيم براي نوشيدن مصرف مي شود.به آبميوه اي كه به وسيله پاستوريزاسيون يا روشهاي صنعتي ديگر ناخالصيهاي آن گرفته شده و با مهار آنزيم پكتيناز صاف و زلال گرديده است آبميوه زلال شده مي گويند كه مي توان آن را از انواع ميوه ها تهيه نمود. تمام انواع آبميوه زلال شده در اين دسته قرار مي گيرند(درصد آبميوه طبيعي تا 80 درصد). لازم به ذكر است آبميوه زلال نشده در اين قسمت كدگذاري نمي شود.    
آب ميوه زلال شده
Concentrate \ fruits (16)
به فرآورده اي كه با گرفتن آب موجود در آن عصاره ميوه ها (سوسپانسيون) بصورت عصاره غليظ يا خشك در مي آيد ... كنسانتره مي گويند. فايده توليد كنسانتره اين است كه با حذف آب، وزن ماده غذايي كاهش يافته و بنابراين حمل و نقل آن راحتتر و با صرف هزينه ي كمتر صورت مي گيرد، به علاوه كنسانتره را به راحتي در هنگام مصرف با اضافه نمودن حلال (معمولاً آب)، به حالت اوليه خود برگردانده و مصرف مي كنند. تمام انواع كنسانتره در اين دسته قرار مي گيرند.    
كنسانتره ميوه
Malt concentrate (7)
عصاره مالت يا عصاره جوانه جو، شيره اي قهوه اي رنگ است كه از دانه جوي جوانه زده به دست مي آيد. در اين ... فرآيند، جوي مخصوص مالت سازي را كه در شرايط مناسب جوانه زده، بعد از مدت زمان مشخصي خشك نموده و عصاره آن را استخراج مي كنند. عصاره مالت داراي چگالي 39 و بو و طعم مطلوب مالت بوده و شيرين مزه است. اين عصاره به علت دارا بودن قدرت دياستيك و ويژگي هاي آنزيمي بالا، سرشار بودن از قندهاي قابل تخمير با قابليت تجزيه و جذب سريع، عطر و طعم و قدرت طعم دهندگي آن و نيز ارزش تغذيه اي بالا، موارد استفاده زيادي دارد.    
عصاره مالت
Extract \ food (23)
عصاره فراورده اي است كه به صورت جامد، نيمه جامد (نرم و كش دار) و مايع وجود داشته و به طور كلي از استخراج ... مواد خا م گياهي و حيواني و يا غير خا م به وسيله حلالهاي مناسب (نظير الكل اتيليك با درجه هاي الكلي مختلف، آب، اتيلن گليكول، اتر و يا مخلوطي از آنها) بدست مي آيند. عصاره هائي كه به مصرف خوراكي مي رسند مي بايست بوسيله آب و يا اتانول عصاره گيري شوند تمام انواع عصاره هاي غذايي در اينجا قرار مي گيرند.    
عصاره مواد غذايي
رکوردهای 1 الي 10 از 36
دفتر مركزي
خراسان رضوي- مشهد- انتهاي بلوار كوثر ميدان پژوهش
كد پستي
9177936917
تلفن:
05138818994
دورنگار:
05138812046
info@coca-cola-ir.com
كارخانه مركزي
خراسان رضوي- مشهد- شهرك صنعتي توس فاز 1 بلوار صنعت بعد از ميدان دوم.
كد پستي
9185113111
تلفن:
05135413250-4
دورنگار:
05135414979
info@coca-cola-ir.com
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved