داروسازي پارس حيان
15
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
شامل مجموعه هاي تخصصي زير در 7 برند آردن دانتا هيدرودرم فوليكا هيدرودرم ليدي آردن Expertage و سان سيف مي باشد: فرآورده هاي ضد آفتاب بهداشتي و درماني مو و پوست فرآورده هاي روشن كننده فرآورده هاي جوان كننده و ضد پيري فرآورده هاي لايه بردار فرآورده هاي مراقبت از پوست هاي خشك و بسيار خشك فرآورده هاي آنتي آكنه فرآورده هاي موبر فرآورده هاي محافظت از لب فرآورده هاي محافظت از ناخن فرآورده هاي بهداشتي تخصصي بانوان در دوران بارداري و شيردهي
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
01477
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
داروسازي پارس حيان
نوع فعاليت:
توليدي / بازرگاني
نام مديرعامل:
رقيه گولوبندي
نوع شركت:
سهامي خاص
تاريخچه
لابراتوار پارس حيان در سال 1362 با اهداف اوليه توليد فرآورده هاي بهداشت و مراقبت پوست دهان و دندان توسط 2 تن از اساتيد برجسته و به نام ايران تأسيس گرديد كليه فعاليت هاي توليدي و تحقيقاتي شركت در محل لابراتوار واقع در شهر صنعتي البرز متمركز مي باشد شهر صنعتي البرز در 140 كيلومتري غرب تهران واقع است و مجهزترين و مهمترين مجتمع صنعتي ايران به شمار مي رود، شركت پارس حيان از بدو تأسيس تاكنون همواره از رشدي متعادل و مثبت برخوردار بوده است به طوري كه هم اكنون با بيش از 500 پرسنل و متخصص و توليد قريب به بيش از 150 نوع محصول از پيشتازان صنعت بهداشتي و آرايشي در ايران به شمار مي رود
تعداد محصولات: 2050
تعداد محصولات توليدي: 1625
تعداد محصولات وارداتي: 425
  • مايع دستشويي مايع دستشويي Hand washing liquid
  • مايع پاك كننده مايع پاك كننده Cleaning liquid
  • شامپو شامپو Shampoo
  • صابون قالبي صابون قالبي Soap \ bar
  • ضدعرق ضدعرق Anti perspirant
  • اسپري مطبوع كننده محيط اسپري مطبوع كننده محيط Spray \ air freshening
  • كرم آرايشي و بهداشتي كرم آرايشي و بهداشتي Cream \ cosmetic and hygienic
  • ژل مو ژل مو Hair gel
  • شير پاك كن شير پاك كن Cleansing milk
  • وازلين آرايشي و بهداشتي وازلين آرايشي و بهداشتي Cosmetic and hygienic vaseline
گروه كالا:
select
Hand washing liquid (12)
فرآورده اي به شكل مايع غليظ جهت شستن دست ها به كار مي رود. اين مواد شوينده در رنگ ها و عطرهاي مختلف توليد ... مي شوند.بصورت معمول حالت فيزيكي مايع دارند.    
مايع دستشويي
Cleaning liquid (1)
مايع پاك كننده جهت از بين بردن چربي‌ و لکه‌هاي روغني از روي همه نو اجسام جامد و مايع ، بدون هيچ گونه ... اثر گذاري و يا ايجاد اثرات منفي ساخته شده از مواد مختلف بدون هيچ گونه اضافه کننده‌هاي شيمأيي با قابليت پاک کنندگي بالا مي باشد.از آنجايي که مواد پاک کننده طبيعي ، عاري از هر گونه مواد شيميأيي مي‌باشد مصرف آن ميتواند در سلامتي‌ ما و طبيعت بسيار مفيد باشد. چربي‌‌ها و مواد باقي‌ مانده از روغن بر روي لوازم خانگي و يا صنعتي علاوه بر ايجاد باکتري و بيماري ، ميتواند به لوازم و دستگاهها آسيب برساند.،كه با اين پاك كننده ها از بين مي رود.    
مايع پاك كننده
Shampoo (208)
شامپو تركيب مناسبي از مواد فعال در سطح پايه و ثانويه است كه به همراه مواد كمكي وجانبي ،پوست و مو را بدون ... ايجاد اثر نامطلوب پاك كند.    
شامپو
Soap \ bar (31)
صابون يکي از مواد شوينده است که معمولاً از نمک هاي سديم يا پتاسيم و اسيدهاي چرب گوناگون ساخته مي شود. ... درصابون از ترکيباتي مثل سولفات لاريل سديم استفاده مي شود.توجه شود تنها قالب صابون در اين نام پايه كدگذاري مي شود و اشكال ديگر داراي نام پايه بوده و در اين نام پايه قرار نمي گيرند.    
صابون قالبي
Anti perspirant (3)
اين موادآرايشي و بهداشتي به عنوان خوشبو كننده و ضد عرق مي باشد. دئودرانت ها موجود در ضد عرق ها ترکيب ... هايي هستند که براي کاهش بوي بدن به کار مي روند. دليل اين بوي بد وجود باکتري ها در عرق بدن است. وقتي زير بغل با استفاده از صابون هايي با pH خنثي شسته مي شود، پوست، pH اسيدي خود که معادل ?/? تا ? است را از دست مي دهد و pH آن به حالت خنثي درمي آيد.    
ضدعرق
Spray \ air freshening (7)
اين اسپري ها جزو لوازم خوشبو كننده مي باشد. اين اسپري ها جهت مطبوع كردن محيط هاي مختلف مي باشد. اين محصولات ... مصرفي مورد استفاده در خانه ها يا در دستشويي ها است که به طور معمول بوي خوش منتشر مي کنند. اين اسپري ها در مراكز شلوغ نيز جهت ايجاد بوي خوش به كار مي رود.    
اسپري مطبوع كننده محيط
Cream \ cosmetic and hygienic (481)
اين كرم ها جزو مواد آرايشي و بهداشتي مشترك مي باشد.كرم هاي آرايشي و بهداشتي جهت آرايش ودرمان نقاط مختلف ... بدن كه به نحوي با مناطق مختلف پوست ارتباط دارد به كارمي رود. اين مناطق پوستي شامل تمام قسمتهاي پوستي بدن مي باشد.    
كرم آرايشي و بهداشتي
Hair gel (12)
اين ژل ها جهت حالت دهندگي و شفافيت و براقيت مو كاربرددارد. ژل‌ها بيشترجهت ايجاد درخشندگي و گره گشايي ... از مو در هنگام برس و يا شانه کردن استفاده مي شوند.براي آرايش‌ها و مدل‌هايي که نياز به قوام و انعطاف‌ناپذيري مو دارند به کار مي‌روند.    
ژل مو
Cleansing milk (9)
شير پاك كن ها از قديمي ترين محصولات پاك كننده آرايش هستند. پودرها و ساير مواد آرايشي، پوست را كثيف كرده ... و منافذ آن را مسدود ميكنند و ما مجبور هستيم به دفعات آنها را پاك كنيم. آب و صابون به تنهايي براي بيرون آوردن اين ذرات كافي نيست بلكه بايد موادي به كار ببريم مانند اجسام چرب كه به زور، مواد رنگي اين پودرها و جرمهاي پوست را بگيرند و آنها را بيرون بكشند و در نهايت باعث جذب بهتر اكسيژن توسط پوست شوند.    
شير پاك كن
Cosmetic and hygienic vaseline (3)
به عنوان يك كرم نرم كننده مي باشدوبا خلوص خاص خود قابل مصرف تمامي افراد خانواده است وپوست خشک شده را ... چرب ميکندو لبها ،ارنج پاشنه زانو را نرم ميکند و با بوي خاص خود بدن شما را مفرح ميکند. براي مصارف خارجي از تماس با چشم دوري نمايدو از دسترس کودكان دور نگه داريدو از افتاب مستقيم جلوگيري نماييد ودر دماي اتاق نگهداري شود.    
وازلين آرايشي و بهداشتي
دفتر مركزي
تهران- تهران- بلوار آفريقا بعد از پمپ بنزين كوچه عاطفي غربي پلاك 54
كد پستي
1967935894
تلفن:
02122056841
دورنگار:
02122056839
info@parshayan.com
كارخانه
قزوين- قزوين- شهر صنعتي البرز خيابان ابوريحان بيروني روبروي كارخانه پرنيا
كد پستي
3431947861
تلفن:
02822223867
دورنگار:
02822227043
info@parshayan.com
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved