صنعتي و بازرگاني صحت
12
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
توليدوتوزيع محصولات شوينده،بهداشتي وارايشي
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
00310
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
صنعتي و بازرگاني صحت
نوع فعاليت:
توليدي / بازرگاني
نام مديرعامل:
فرهاد نيل فروشان
نوع شركت:
با مسئوليت محدود
تاريخچه
شركت صنعتي و بازرگاني صحت در سال 1355 در تهران تاسيس شد. اين شركت در حال حاضر به عنوان يكي از پيشتازان و نوآوران درصنعت شوينده و يكي از بزرگترين و معتبرترين شركت هاي بخش خصوصي ايران در زمينه توليد محصولات شوينده، بهداشتي و آرايشي مطرح مي باشد. تلاش مديران، متخصصان و كاركنان شركت صنعتي و بازرگاني صحت براي عرضه محصولاتي كه ريشه در طبيعت دارند به كوشش هاي صميمانه اي مبدل شده كه نتايج بسيار با ارزشي را در پي داشته است. نگاهي به آينده در شركت صنعتي و بازرگاني صحّت برنامه ‌ريزي و تحقيق درخصوص توليدات آتي به عهده بخش تحقيق و توسعه است. نيازهاي مصرف كنندگان توسط بخش بازاريابي با روش‌هاي علمي بازاريابي، مورد بررسي و ارزيابي قرارگرفته و به بخش تحقيق و توسعه ارجاع مي شود تا اين بخش، تحقيقات علمي و پژوهشي خود را در اين خصوص آغازكند. در نهايت اين تحقيقات به توليد محصولات جديدي كه با ويژگي‌هاي مصرف‌‌ كننده سازگارتر است منجر خواهد شد.
تعداد محصولات: 1865
تعداد محصولات توليدي: 1828
تعداد محصولات وارداتي: 37
  • مايع دستشويي مايع دستشويي Hand washing liquid
  • مايع ظرفشويي مايع ظرفشويي Dish washing liquid
  • مايع نرم كننده مايع نرم كننده Softening liquid
  • مايع سفيد كننده مايع سفيد كننده Bleaching liquid
  • مايع جرم گير مايع جرم گير Germs removing liquid
  • مايع لباسشويي مايع لباسشويي Detergent liquid
  • مايع پاك كننده مايع پاك كننده Cleaning liquid
  • مايع لوله بازكن مايع لوله بازكن Pipe cleaning liquid
  • شامپو شامپو Shampoo
  • شامپو فرش شامپو فرش Carpet shampoo
گروه كالا:
select
Soap paste (1)
يکي از مواد شوينده است که معمولاً از نمک هاي سديم يا پتاسيم و اسيدهاي چرب گوناگون ساخته مي شود. درصابون ... از ترکيباتي مثل سولفات لاريل سديم استفاده مي شود.از خمير صابون جهت شستشوي دست و اصلاح صورت استفاده مي شود توجه شود خمير هايي كه مواد اوليه هستند در كلاس صنعت كدگذاري مي شود.اشكال مختلف صابون داراي نام پايه مخصوص به خود مي باشند.    
خمير صابون
Solution \ multi purpose hygienic (1)
به كالاهاي بهداشتي كه دو خاصيت يا بيشتر از مجموعه خواص نرم كنندگي، از بين بردن چربي، لكه و چرك، سفيد ... كنندگي، رسوب زدايي، جرم گيري و ضدعفوني كنندگي را دارند اصطلاحا مواد چند منظوره بهداشتي گفته شده است. تمام انواع مواد چند منظوره بهداشتي در اين زيرگروه قرار مي گيرند.    
محلول چند منظوره بهداشتي
Baby powder (1)
اين پودر جهت بچه ها ونوزادان به كارميرودو باعث نرم ماندن پوست لطيف آنها و جلوگيري از زخم شدن بدن آنها ... مي شود.    
پودر بچه
Lauryl alcohol (1)
لوريل الكل با نام هاي مترادف دودكانول و دكان- 1- ال، 1- دكانول، فرمول C12H26O و Cas: 112-53-8، الكل چرب، ... جامدي بيرنگ با بوي گل و نامحلول در آب مي باشد. اين تركيب از چربي ها و روغن هاي طبيعي مشتق شده و در سورفكتنت ها، دارو، نرم كننده لوازم آرايشي و... كاربرد دارد.لازم به ذكر است موادي مانند ساير الكلهاي چرب مانند استئاريل الكل در اينجا قرار نمي گيرند.    
لوريل الكل
Nail polish \ cosmetic (1)
لاک ، يک رنگ رويه براق بدون رنگدانه يا رنگدانه‌دار است و عمدتا از يک پليمر خطي سنگين در محلول تشکيل شده ... ‌است. لاکها در اثر تبخير ساده حلالها ، خشک مي‌شوند. بنابراين ممکن است که يک لاک را از هر پليمر خطي حل‌شدني مثل لاستيک کلردار شده که در لاکهاي مقاوم شيميايي استفاده مي‌شود، توليد کرد.    
لاك آرايشي
Blusher (1)
وسيله‌اي آرايشي است که معمولاً براي سرخ کردن گونه‌ها، براي داشتن چهره‌اي شاداب بکار مي‌رود. همچنين براي ... برجسته کردن استخوان گونه نيز استفاده مي‌شود. در تاريخ رژ گونه توسط مصريان باستان استفاده مي‌شد. از اين وسيله براي سرخ کردن لب‌ها هم استفاده مي‌شده، کاري که امروزه رژ لب انجام مي‌دهد. در برخي زمان‌ها مانند عصر ريجنسي انگلستان، رژ گونه هم توسط زنان هم توسط مردان استفاده مي‌شده‌است. در دوره ويکتورياي بريتانيا، زمانيکه آرايش کردن نشانه بي‌اخلاقي بود، بانوان متوسل به نيشگون گرفتن از گونه‌ها يا گازگرفتن لب‌ها مي‌شدند. مواد مختلفي براي ساخت رژ گونه مورد استفاده قرار گرفته‌اند. در زمان يونان باستان از توت له شده استفاده مي‌کردند و توت فرنگي له شده و عصاره چغندر قرمز نيز مورد استفاده قرار مي‌گرفته‌است. امروزه عموماً از پودر ساخته شده از تالک قرمزرنگ براي ساخت ماده رژ گونه استفاده مي‌شود.رژگونه نيز مثل پنکک‌ها در صورتي‌که پايه آب داشته باشند در مجاورت رطوبت زود فاسد مي‌شوند. رژگونه‌هاي کرمي را بايد بعد از يک سال عوض کرد. براي طولاني‌تر شدن عمر رژگونه بهتر است برس آن را تميز نگه داريد و رژگونه را در جاي تاريک و دور از هر گونه رطوبت نگه داريد. زيرا اگر رطوبت به داخل آن نفوذ کند يعني رشد باکتري آغاز شده است. زماني که بعد از کرم زدن از برس رژگونه استفاده مي‌کنيد روغن اين مواد به برس مي‌چسبد و وارد رژ‌گونه مي‌شود و اين موجب مي‌شود که يک لايه خاکستري رنگ روي سطح رژ‌گونه ايجاد شود و براي جلوگيري از اين امر مي‌توانيد بعد از استفاده از کرم‌هاي مرطوب‌کننده يا کرم‌پودرها 4-3 دقيقه صبر کنيد و بعد از برس رژگونه استفاده کنيد.    
رژگونه
Pencil \ facial (1)
بخش خارجي مدادها معمولا از چوب يا كاغذ ساخته شده مي شود و درون آن مغزيِ مداد كه بخش استوانه اي شكل و ... باريكي است قرار مي گيرد. اين مغزي از ماده سياهي به نام گرافيت يا مواد رنگي به همراه تركيبات ديگر تشكيل مي شود. مداد صورت جهت آرايش صورت به كار مي رود.    
مداد صورت
Shaving foam (1)
اين كف ريش تراشي جهت نرم كردن و مرطوب نمودن صورت به كار مي رود تا درامر اصلاح صورت تسهيل شود.اين كف ها ... فاقد حساسيت هاي پوستي مي باشد.    
كف ريش تراشي
Eye liner (1)
خط چشم بر روي خط مژه ها در پشت چشم كشيده مي‌شود تا چشم شما را بزرگ تر جلوه داده و در عين حال فرم و حالت ... نيز به آن مي‌دهد. مداد خط چشم در رنگ ها و فرم هاي مختلف مانند مداد يا پودر عرضه مي‌شوند. فرمهاي مايع تاثير مناسبي بر ظاهر و چشمان شما نخواهد داشت. براي نشان دادن چشم به حالت طبيعي،‌همان خط باريك بالاي چشم كافي است و نيازي نيست زير چشم را نيز خط بكشيد.    
خط چشم
Gel \ face (1)
اين ژل جهت جلوگيري از حالت پف وتورم صورت وبه عنوان يك ژل نرم كننده نيزبه كار مي رود.
ژل صورت
رکوردهای 31 الي 40 از 57
دفتر فروش مركزي
تهران- تهران- خيابان خواجه عبدالله انصاري كوچه زادمهر ( 14 ) شماره 9.
كد پستي
1658844411
تلفن:
02177790906
دورنگار:
02122864243
info@sehat.ir
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved