صنعتي و بازرگاني صحت
12
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
توليدوتوزيع محصولات شوينده،بهداشتي وارايشي
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
00310
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
صنعتي و بازرگاني صحت
نوع فعاليت:
توليدي / بازرگاني
نام مديرعامل:
فرهاد نيل فروشان
نوع شركت:
با مسئوليت محدود
تاريخچه
شركت صنعتي و بازرگاني صحت در سال 1355 در تهران تاسيس شد. اين شركت در حال حاضر به عنوان يكي از پيشتازان و نوآوران درصنعت شوينده و يكي از بزرگترين و معتبرترين شركت هاي بخش خصوصي ايران در زمينه توليد محصولات شوينده، بهداشتي و آرايشي مطرح مي باشد. تلاش مديران، متخصصان و كاركنان شركت صنعتي و بازرگاني صحت براي عرضه محصولاتي كه ريشه در طبيعت دارند به كوشش هاي صميمانه اي مبدل شده كه نتايج بسيار با ارزشي را در پي داشته است. نگاهي به آينده در شركت صنعتي و بازرگاني صحّت برنامه ‌ريزي و تحقيق درخصوص توليدات آتي به عهده بخش تحقيق و توسعه است. نيازهاي مصرف كنندگان توسط بخش بازاريابي با روش‌هاي علمي بازاريابي، مورد بررسي و ارزيابي قرارگرفته و به بخش تحقيق و توسعه ارجاع مي شود تا اين بخش، تحقيقات علمي و پژوهشي خود را در اين خصوص آغازكند. در نهايت اين تحقيقات به توليد محصولات جديدي كه با ويژگي‌هاي مصرف‌‌ كننده سازگارتر است منجر خواهد شد.
تعداد محصولات: 1865
تعداد محصولات توليدي: 1828
تعداد محصولات وارداتي: 37
  • مايع دستشويي مايع دستشويي Hand washing liquid
  • مايع ظرفشويي مايع ظرفشويي Dish washing liquid
  • مايع نرم كننده مايع نرم كننده Softening liquid
  • مايع سفيد كننده مايع سفيد كننده Bleaching liquid
  • مايع جرم گير مايع جرم گير Germs removing liquid
  • مايع لباسشويي مايع لباسشويي Detergent liquid
  • مايع پاك كننده مايع پاك كننده Cleaning liquid
  • مايع لوله بازكن مايع لوله بازكن Pipe cleaning liquid
  • شامپو شامپو Shampoo
  • شامپو فرش شامپو فرش Carpet shampoo
گروه كالا:
select
Lotion \ cosmetic and hygienic (1)
لوسيون يكي از اشكال فراورده هاي دارويي ، بهداشتي و آرايشي است كه عمدتا بصورت مايع با ويسكوزيته كم تا ... متوسط مي باشد و جهت استفاده موضعي براي پوست خارجي با خواصي همانند نرم كنندگي ، پاك كنندگي ، ضدعفوني كنندگي ، دارويي و ... بكار مي رود.    
لوسيون آرايشي و بهداشتي
Oil \ cosmetic and hygienic (2)
اين روغن ها حاوي روغن هاي گياهي هستند که علاوه بر پاک کنندگي خواص ديگري هم دارند؛ آنها ويتامين ها و عوامل ... رطوبت زا را به پوست منتقل مي‌کنند.روغن ها تركيباتي هستند كه داراي اسيد هاي چرب اشباع شده و اشباع نشده مي باشند و در بسياري از فرآورده هاي گياهاي به ميران مختلف يافت مي شوند اين مواد داراي خواص متفاوتي بوده و با توجه به اين خواص و فوايد جهت كاربرد در صنايع غذايي، مواد آرايشي و بهداشتي، مواد پاك كننده و... استفاده مي شود. در اين نام پايه تكميلي روغن هاي قرار مي گيرند كه كاربرد خاص داشته و مصرف مستقيم غذايي ندارند. لازم به ذكر است روغن هاي خوراكي در كلاس 01 و سرگروه 375 كدگذاري مي شوند.    
روغن آرايشي و بهداشتي
Hand washing foam (18)
فوم دستشويي با مصرف راحت و آسان باعث تميزي و بهداشت دستها مي شود. به هنگام استفاده از پمپ، مايع به صورت ... کف خارج شده و به دليل عدم ريزش از بين انگشتان باعث جذب بيشتر مي شود. اين محصول در رنگ هاي زيبا با رايحه هاي دل انگيز يک محصول منحصر به فرد براي شستن دست هامي باشد.اين فوم دستشويي ملايم به خوبي آلودگي ها را پاک مي کند و دست ها را تميز مي کند. اين محصول حاوي مواد مرطوب کننده و معطرکننده است. به طور موثر آلودگي ها را پاک مي کند. به طور موثر آلودگي ها را پاک مي کند دست ها را تميز مي کند و نرم نگه مي دارد. حاوي مواد مرطوب کننده غيرسمي معطر و خوشبو    
فوم دستشويي
Toothpaste (8)
خمير دندان نام ماده اي ضد عفوني است که به شکل خمير درآمده و در پوشش تيوبي فرم قرار داده شده است كه با ... فشار به آن ماده ضدعفوني خارج مي‌شود و براي پاک کردن دندان به کار مي رود.    
خمير دندان
Gel \ body (8)
ژل بدن، آرام بخش وباعث نرمي و درخشش پوست مي شود و پوست را تميز و با طراوت مي کند. پروتئين و ويتامين ... E و عصاره هاي ميوه موجود در آن به سلامتي و درخشش پوست كمک مي کند.    
ژل بدن
Oxidant \ hair color solvent (1)
اکسيدان‌ها موادي هستند که استحکام زيادي دارند و به‌عنوان کاتاليزور عمل مي‌کنند و به رنگ اجازه مي‌دهند ... که به‌طور مستمر بر روي مو باقي بماند. اکسيدان‌ها قدرت‌هاي مختلف دارند.آنتي اکسيدان ها (تسريع کننده فرآيند شيميايي در رنگ مو) ،پروکسيد هيدروژن داراي استحکام زيادي مي باشد. اين عامل کاتاليزوري است که عکس العمل شيميايي را فعال کرده و به رنگ اجازه مي دهد تا بطور مستمر رنگ مو را تغيير دهد. قدرت اکسيدان : قدرت اکسيدان که به عنوان تسريع کننده فعاليت شيميايي در رنگ مو بکار مي رود با نتايج مورد نياز و دلخواه شما و همچنين با تمايلات سازندگان رنگ ها تعيين مي شود. اکسيدان vol10: رنگ را فقط به طور جزئي باز مي کند. اکسيدان vol20 : قدرت بازکنندگي و روشن کنندگي بالابر روي موهاي سفيد. اکسيدان vol30 : قدرت روشن کنندگي بالا با کمترين ميزان رنگ . ‌ اکسيدان Vol 10 رنگ را فقط به‌طور جزئي باز مي‌کند، اکسيدان Vol 20 قدرت بازکنندگي و روشن کنندگي بالاتري دارد و اکسيدان Vol 30 قدرت روشن کنندگي بسيار بالا را با کمترين ميزان رنگ دارد. از آنجايي‌که اکسيدان‌هاي با درجه بالا ميزان بيشتري از سولفور موهاي شما را پاک مي‌کند معمولاً توصيه مي‌شود از اکسيدان‌هاي با درجه کمتر از ?? استفاده کنيد. آمونياک هم همين خطر را دارد. آمونياک ماده‌اي است که معمولاً در رنگ موهاي دائمي استفاده مي‌شود و مانند تمام قلياها تمايل به جداکردن کوتيکول دارد و به همين دليل به رنگ اجازه مي‌دهد تا به داخل مو نفوذ کند. اگر آمونياک به‌کار رفته بيش از حد تند باشد، پيوندهاي سولفور مو بيش از اندازه جدا شده و در نتيجه مو سفت مي‌شود و قطر و وزنش را از دست مي‌دهد.    
اكسيدان حلال رنگ مو
Hair spray (6)
اين محصول فقط براي حالت دادن موي سر استفاده مي شود.
اسپري موي سر
Hair remover (3)
موبر ها موها را در سطحي پايين تر از تيغ قطع مي کنند. لذا موها کمي ديرتر در مي آيند و بر خلاف تيغ، نوک ... موها پس از اصلاح تيز نمي شود و پوست نرم تر خواهد بود. بنابراين اين موبرها براي از بين بردن موهاي زايد صورت خانم ها مناسب ترند. البته در آقاياني که موهاي زبر در ناحيه گردن داشته و با اصلاح مشکل دارند، کرم هاي موبر جايگزين خوبي براي اصلاح هستند. برداشتن موهاي زايد ديگر قسمت هاي بدن با موبرها در زنان و مردان تفاوتي ندارد.    
موبر
Disinfecting solution \ general (50)
ضدعفوني کنندها دسته‌اي از مواد شيميايي هستند که با اثر بر باکتري‌ها ، ويروس‌ها ، قارچ‌ها ، اسپور باکتريها ... و ساير اورگانيسم‌ها ، آنها را از بين مي‌برند و يا از رشد آنها جلوگيري مي‌کنند. مواد ضدعفوني کننده ‌اي را که براي سطح پوست و بدن و در بافت‌هاي زنده استفاده مي‌شوند، گندزدا (Antiseptic) مي‌ناميم. مواد ضدعفوني کننده ابزار ، وسايل ، لباس‌ها ، کاشي‌ها ، وان حمام ، دستشويي و حمام را ضد عفوني کننده (Disinfection) مي‌نامند. استفاده از ضدعفوني کننده‌ها براي تامين سلامتي بسيار ضروري است و از عوامل مهم پيشگيري از بيماري‌ها بخصوص ، بيماري‌هاي مسري مي‌باشد.    
محلول ضد عفوني كننده عمومي
Disinfectant gel \ general (8)
اين ژل، مايعي است که معمولا براي از بين بردن سريع باکتري‌ها و ويروس‌هاي موجود روي پوست دست به کار مي‌رود. ... کلا ژل‌هاي ضدعفوني کننده، صابون نيستند. آنها حاوي الکل هستند که نسبت به تريکلوزان و ژل گزيلنول سريع‌تر روي باکتري‌ها اثر مي‌کنند. اين ژل‌ها نيازي به آب‌کشي و خشک کردن ندارند. به سرعت تبخير مي‌شوند و نيازي به استفاده از آب يا حوله و دستمال کاغذي براي خشک کردن آنها نيست.اغلب از اين ژل‌ها زماني استفاده مي‌شود که شستشوي دست‌ها با صابون و آب امکان‌پذير نيست. اين ژل‌ها مي‌توانند باکتري‌ها را از بين ببرند، اما قادر به از بين بردن آلودگي و چرک قابل مشاهده روي دست‌ها نيستند. مرکز کنترل بيماري‌ها در آمريکا مصرف اين ژل‌ها را زماني مناسب مي‌داند که دست‌ها آلودگي‌ قابل مشاهده نداشته باشند. اين مرکز همچنين گزارش کرده است که بهترين راه ضدعفوني کردن دست‌ها، شستن آنها با آب و صابون به مدت 20 ثانيه است و مصرف ژل‌ها را در صورت عدم دسترسي به آب و صابون، مناسب مي‌داند. مطالعات نشان داده‌اند که ژل‌هاي حاوي الکل، به نحو قابل اطميناني روتاويروس (نوعي ويروس) را از بين مي‌برند. مطالعه ديگري نشان داده است که مصرف مرتب ژل‌ها مي‌تواند ابتلا به بيمار‌ي‌هاي گوارشي را تا حد 59 درصد کاهش دهد. ژل‌ها از چه موادي تشکيل شده‌اند؟ انواع ژل‌ها داراي الکل، عامل ضخيم‌کننده، حلال الکل، نوعي مرطوب کننده، مواد معطر و رنگ هستند. براي اين که يک ژل ضدعفوني کننده موثر باشد، بايد حاوي حداقل 60 درصد الکل باشد. هر چقدر درصد الکل بيشتر باشد، ژل تاثير بيشتري در نابود کردن ميکروب‌ها خواهد داشت.    
ژل ضد عفوني كننده عمومي
رکوردهای 21 الي 30 از 57
دفتر فروش مركزي
تهران- تهران- خيابان خواجه عبدالله انصاري كوچه زادمهر ( 14 ) شماره 9.
كد پستي
1658844411
تلفن:
02177790906
دورنگار:
02122864243
info@sehat.ir
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved