صنعتي و بازرگاني صحت
12
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
توليدوتوزيع محصولات شوينده،بهداشتي وارايشي
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
00310
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
صنعتي و بازرگاني صحت
نوع فعاليت:
توليدي / بازرگاني
نام مديرعامل:
فرهاد نيل فروشان
نوع شركت:
با مسئوليت محدود
تاريخچه
شركت صنعتي و بازرگاني صحت در سال 1355 در تهران تاسيس شد. اين شركت در حال حاضر به عنوان يكي از پيشتازان و نوآوران درصنعت شوينده و يكي از بزرگترين و معتبرترين شركت هاي بخش خصوصي ايران در زمينه توليد محصولات شوينده، بهداشتي و آرايشي مطرح مي باشد. تلاش مديران، متخصصان و كاركنان شركت صنعتي و بازرگاني صحت براي عرضه محصولاتي كه ريشه در طبيعت دارند به كوشش هاي صميمانه اي مبدل شده كه نتايج بسيار با ارزشي را در پي داشته است. نگاهي به آينده در شركت صنعتي و بازرگاني صحّت برنامه ‌ريزي و تحقيق درخصوص توليدات آتي به عهده بخش تحقيق و توسعه است. نيازهاي مصرف كنندگان توسط بخش بازاريابي با روش‌هاي علمي بازاريابي، مورد بررسي و ارزيابي قرارگرفته و به بخش تحقيق و توسعه ارجاع مي شود تا اين بخش، تحقيقات علمي و پژوهشي خود را در اين خصوص آغازكند. در نهايت اين تحقيقات به توليد محصولات جديدي كه با ويژگي‌هاي مصرف‌‌ كننده سازگارتر است منجر خواهد شد.
تعداد محصولات: 1865
تعداد محصولات توليدي: 1828
تعداد محصولات وارداتي: 37
  • مايع دستشويي مايع دستشويي Hand washing liquid
  • مايع ظرفشويي مايع ظرفشويي Dish washing liquid
  • مايع نرم كننده مايع نرم كننده Softening liquid
  • مايع سفيد كننده مايع سفيد كننده Bleaching liquid
  • مايع جرم گير مايع جرم گير Germs removing liquid
  • مايع لباسشويي مايع لباسشويي Detergent liquid
  • مايع پاك كننده مايع پاك كننده Cleaning liquid
  • مايع لوله بازكن مايع لوله بازكن Pipe cleaning liquid
  • شامپو شامپو Shampoo
  • شامپو فرش شامپو فرش Carpet shampoo
گروه كالا:
select
Solution \ multi purpose hygienic (1)
به كالاهاي بهداشتي كه دو خاصيت يا بيشتر از مجموعه خواص نرم كنندگي، از بين بردن چربي، لكه و چرك، سفيد ... كنندگي، رسوب زدايي، جرم گيري و ضدعفوني كنندگي را دارند اصطلاحا مواد چند منظوره بهداشتي گفته شده است. تمام انواع مواد چند منظوره بهداشتي در اين زيرگروه قرار مي گيرند.    
محلول چند منظوره بهداشتي
Disinfecting solution \ general (50)
ضدعفوني کنندها دسته‌اي از مواد شيميايي هستند که با اثر بر باکتري‌ها ، ويروس‌ها ، قارچ‌ها ، اسپور باکتريها ... و ساير اورگانيسم‌ها ، آنها را از بين مي‌برند و يا از رشد آنها جلوگيري مي‌کنند. مواد ضدعفوني کننده ‌اي را که براي سطح پوست و بدن و در بافت‌هاي زنده استفاده مي‌شوند، گندزدا (Antiseptic) مي‌ناميم. مواد ضدعفوني کننده ابزار ، وسايل ، لباس‌ها ، کاشي‌ها ، وان حمام ، دستشويي و حمام را ضد عفوني کننده (Disinfection) مي‌نامند. استفاده از ضدعفوني کننده‌ها براي تامين سلامتي بسيار ضروري است و از عوامل مهم پيشگيري از بيماري‌ها بخصوص ، بيماري‌هاي مسري مي‌باشد.    
محلول ضد عفوني كننده عمومي
Pencil \ facial (1)
بخش خارجي مدادها معمولا از چوب يا كاغذ ساخته شده مي شود و درون آن مغزيِ مداد كه بخش استوانه اي شكل و ... باريكي است قرار مي گيرد. اين مغزي از ماده سياهي به نام گرافيت يا مواد رنگي به همراه تركيبات ديگر تشكيل مي شود. مداد صورت جهت آرايش صورت به كار مي رود.    
مداد صورت
Hair remover (3)
موبر ها موها را در سطحي پايين تر از تيغ قطع مي کنند. لذا موها کمي ديرتر در مي آيند و بر خلاف تيغ، نوک ... موها پس از اصلاح تيز نمي شود و پوست نرم تر خواهد بود. بنابراين اين موبرها براي از بين بردن موهاي زايد صورت خانم ها مناسب ترند. البته در آقاياني که موهاي زبر در ناحيه گردن داشته و با اصلاح مشکل دارند، کرم هاي موبر جايگزين خوبي براي اصلاح هستند. برداشتن موهاي زايد ديگر قسمت هاي بدن با موبرها در زنان و مردان تفاوتي ندارد.    
موبر
Softener \ hygienic cosmetic and chemical industries consuming materials (4)
موادي هستند که اغلب براي نرم کردن پوست و بعضا مو و به منظور تنظيم خشکي آن به کار برده مي شوند. نرم کننده ... ها در توليد روژلب ها، لوسيون ها و ديگر محصولات آرايشي نيز به کار مي روند. نرم کننده ها داراي سه ويژگي انسداد يا احتباس،جذب رطوبت و چرب کردن پوست مي باشند که به وسيله انسداد يا احتباس پوست توسط لايه از روغن و چربي از خروج رطوبت جلوگيري نموده، ظرفيت نگهداري رطوبت پوست را بالا برده و بر روي پوست نيز لايه اي لغزنده به وجود مي آورند. نرم كننده مواد مصرفي خاص صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي مختص مواد مصرفي خاص صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي بوده و در ساير صنايع کاربرد ندارد.    
نرم كننده مواد مصرفي خاص صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي
Preservative \ hygienic cosmetics and chemical industries consuming materials (1)
نگهدارنده ماده اي است طبيعي يا مصنوعي که به مواد غذايي، دارويي، رنگ هاو مواد آرايشي و بهداشتي اضافه مي ... شود تا از تجزيه آن ها به وسيله رشد ميکروبي و يا تغييرات ناخواسته شيميايي جلوگيري کند. نگهدارنده ها ممکن است آنتي ميکروبيال ضد ميکروب باشند و به وسيله جلوگيري از رشد باکتري يا قارچ فعاليت کنند يا ممکن است نقش آنتي اکسيدانتي داشته و به عنوان جاذب اکسيژن و جلوگيري از اکسيد شدن عمل کنند. از نگهدارنده هاي ضد ميکروب معمول مي توان به کلسيم پروپيونات، سديم نيترات، سديم نيتريت، سولفيت ها مثل سولفور دي اکسيد، سديم بي سولفيت، پتاسيم هيدروژن سولفيت اشاره کرد. نگهدارنده هاي آنتي اکسيدانتي نيز شامل BHT و BHA بوده و ديگر نگهدارنده ها شامل فرمالدهيد، گلوتارآلدهيد و اتانول هستند. نگهدارنده مواد مصرفي خاص صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي به صورت خاص در صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي به کار رفته و در جاي ديگر کاربرد ندارد.    
نگهدارنده مواد مصرفي خاص صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي
Cosmetic and hygienic vaseline (1)
به عنوان يك كرم نرم كننده مي باشدوبا خلوص خاص خود قابل مصرف تمامي افراد خانواده است وپوست خشک شده را ... چرب ميکندو لبها ،ارنج پاشنه زانو را نرم ميکند و با بوي خاص خود بدن شما را مفرح ميکند. براي مصارف خارجي از تماس با چشم دوري نمايدو از دسترس کودكان دور نگه داريدو از افتاب مستقيم جلوگيري نماييد ودر دماي اتاق نگهداري شود.    
وازلين آرايشي و بهداشتي
رکوردهای 51 الي 57 از 57
دفتر فروش مركزي
تهران- تهران- خيابان خواجه عبدالله انصاري كوچه زادمهر ( 14 ) شماره 9.
كد پستي
1658844411
تلفن:
02177790906
دورنگار:
02122864243
info@sehat.ir
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved