صنعتي و بازرگاني صحت
13
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
توليدوتوزيع محصولات شوينده،بهداشتي وارايشي
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
00310
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
صنعتي و بازرگاني صحت
نوع فعاليت:
توليدي / بازرگاني
نام مديرعامل:
فرهاد نيل فروشان
نوع شركت:
با مسئوليت محدود
تاريخچه
شركت صنعتي و بازرگاني صحت در سال 1355 در تهران تاسيس شد. اين شركت در حال حاضر به عنوان يكي از پيشتازان و نوآوران درصنعت شوينده و يكي از بزرگترين و معتبرترين شركت هاي بخش خصوصي ايران در زمينه توليد محصولات شوينده، بهداشتي و آرايشي مطرح مي باشد. تلاش مديران، متخصصان و كاركنان شركت صنعتي و بازرگاني صحت براي عرضه محصولاتي كه ريشه در طبيعت دارند به كوشش هاي صميمانه اي مبدل شده كه نتايج بسيار با ارزشي را در پي داشته است. نگاهي به آينده در شركت صنعتي و بازرگاني صحّت برنامه ‌ريزي و تحقيق درخصوص توليدات آتي به عهده بخش تحقيق و توسعه است. نيازهاي مصرف كنندگان توسط بخش بازاريابي با روش‌هاي علمي بازاريابي، مورد بررسي و ارزيابي قرارگرفته و به بخش تحقيق و توسعه ارجاع مي شود تا اين بخش، تحقيقات علمي و پژوهشي خود را در اين خصوص آغازكند. در نهايت اين تحقيقات به توليد محصولات جديدي كه با ويژگي‌هاي مصرف‌‌ كننده سازگارتر است منجر خواهد شد.
تعداد محصولات: 2035
تعداد محصولات توليدي: 1998
تعداد محصولات وارداتي: 37
  • مايع دستشويي مايع دستشويي Hand washing liquid
  • مايع ظرفشويي مايع ظرفشويي Dish washing liquid
  • مايع نرم كننده مايع نرم كننده Softening liquid
  • مايع سفيد كننده مايع سفيد كننده Bleaching liquid
  • مايع جرم گير مايع جرم گير Germs removing liquid
  • مايع لباسشويي مايع لباسشويي Detergent liquid
  • مايع پاك كننده مايع پاك كننده Cleaning liquid
  • مايع لوله بازكن مايع لوله بازكن Pipe cleaning liquid
  • شامپو شامپو Shampoo
  • شامپو فرش شامپو فرش Carpet shampoo
گروه كالا:
select
Extract \ hygienic cosmetics and chemical industries consuming materials (1)
عصاره ماده اي است که به وسيله فرآيند استخراج و عصاره گيري از مواد خام و اغلب با استفاده از حلالي مثل ... آب يا الکل به وجود مي آيد. عصاره ها معمولا به صورت تنتور يا پودري شکل وجود داشته و معمولا از خيلي از تنقلات، چاشني ها ، ميوه ها و حتي برخي از انواع گل ها به دست مي آيند که از انواع آن ها مي توان به بادام، دارچين، ليمو، پرتقال، نعناع، پسته، گل رز، وانيل و گل بنفشه اشاره کرد. اکثر اسانس هاي طبيعي را از استخراج روغن اسانس از شکوفه ها ، ميوه ها يا ريشه هاي گياهان و به چهار شيوه، آب گيري مستقيم، جذب، خيساندن و تقطير به دست مي آورند. عصاره مواد مصرفي خاص صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي به صورت خاص در صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي به کار رفته و در جاي ديگر کاربرد ندارد.    
عصاره مواد مصرفي خاص صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي
Body deodorant (1)
غيرفعال شد.
خوشبو كننده بدن
Softener \ hygienic cosmetic and chemical industries consuming materials (4)
موادي هستند که اغلب براي نرم کردن پوست و بعضا مو و به منظور تنظيم خشکي آن به کار برده مي شوند. نرم کننده ... ها در توليد روژلب ها، لوسيون ها و ديگر محصولات آرايشي نيز به کار مي روند. نرم کننده ها داراي سه ويژگي انسداد يا احتباس،جذب رطوبت و چرب کردن پوست مي باشند که به وسيله انسداد يا احتباس پوست توسط لايه از روغن و چربي از خروج رطوبت جلوگيري نموده، ظرفيت نگهداري رطوبت پوست را بالا برده و بر روي پوست نيز لايه اي لغزنده به وجود مي آورند. نرم كننده مواد مصرفي خاص صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي مختص مواد مصرفي خاص صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي بوده و در ساير صنايع کاربرد ندارد.    
نرم كننده مواد مصرفي خاص صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي
Foundation \ hygienic and cosmetic (1)
محصول فوق جهت آرايش صورت استفاده مي شود و انواع مختلفي مانند: پركننده،شفاف كننده،مات كننده و... دارد.
كرم پودر آرايشي و بهداشتي
Herbal medicine \ containing mono herb effective on hair (1)
داروي گياهي حاوي تركيبات يك گياه (سدر ، حنا ، وسمه ، صبر زرد ، كتيرا ، اكليل كوهي ، فندق يا ...) است ... كه عمدتا بصورت پودر ، اسپري ، روغن ، لوسيون ، محلول ، قطره و افشره موضعي بعنوان داروي كمكي تقويت كننده ، حالت دهنده و رنگ كننده مو براي انسان استفاده مي شود. لازم به ذكر است كه گياهان داروئي ، مواد اوليه داروهاي گياهي ، مواد خوراكي و يا مواد شيميائي داراي نام مشابه با اين نام شامل اين كليد كد نمي باشند . مرجع : داروهاي گياهي ايران    
داروي گياهي حاوي تك گياه موثر بر مو
Eau de cologne \ air fresheners equipment (1)
عطرها موادي هستند که انسان ها براي اينکه خوش بو باشند و در نزد ديگران مقبول ، از آنها استفاده مي کنند. ... عطرهايي که از مواد طبيعي بدست مي آيند، مانند مشک آهوي ختن ، اندکند. اغلب اين مواد ، از مواد شيميايي و بصورت سنتزي توليد مي شوند. با ساختار عطرها آشنا مي شويم. مواد سازنده عطر هر نوع عطر دست کم از سه جزء تشکيل يافته است که فراريت و وزن ‏مولکولي آنها تا حدي باهم تفاوت دارند. جزء اول جزء اول که تاپ نوت ناميده مي شود، فرارترين ماده و مشخصترين بو را در دارا بوده ‏و در توليد عطر کاربرد دارد.‏ جزء دوم جز دوم که ميدل نوت ناميده مي شود، کمتر فرار است و عموما عصاره يک ‏گل (بنفشه ، ياس و غيره) است.‏ جزء سوم آخرين جزء يا اندنوت ، کمترين فراريت را دارد و معمولا يک رزين يا پليمر مومي ‏است.‏ ادوكلن با غلظتي درحدود 2-3درصد بوي ملايمي دارد. رفرنس : پرفيوم نت . ايران پرفيم    
ادكلن لوازم خوشبو كننده ها
Spray \ hygienic multi purpose (2)
اسپري محفظه اي مي باشد که مايع داخل آن تحت فشار گاز به صورت پودر خارج مي شود. به كالاهاي بهداشتي كه دو ... خاصيت يا بيشتر از مجموعه خواص نرم كنندگي، از بين بردن چربي، لكه و چرك، سفيد كنندگي، رسوب زدايي، جرم گيري ، ضدعفوني كنندگي و ..... را دارند اصطلاحا مواد چند منظوره بهداشتي گفته شده است. توجه شود فقط اسپري چندمنظوره در نام پايه فوق كدگذاري مي شود و افشانه كه توسط پمپ محلول را خارج مي كند در نام پايه محلول كدگذاري مي شود.    
اسپري چند منظوره بهداشتي
رکوردهای 51 الي 57 از 57
دفتر فروش مركزي
تهران- تهران- خيابان خواجه عبدالله انصاري كوچه زادمهر ( 14 ) شماره 9.
كد پستي
1658844411
تلفن:
02177790906
دورنگار:
02122864243
info@sehat.ir
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved