صنعتي و بازرگاني صحت
12
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
توليدوتوزيع محصولات شوينده،بهداشتي وارايشي
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
00310
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
صنعتي و بازرگاني صحت
نوع فعاليت:
توليدي / بازرگاني
نام مديرعامل:
فرهاد نيل فروشان
نوع شركت:
با مسئوليت محدود
تاريخچه
شركت صنعتي و بازرگاني صحت در سال 1355 در تهران تاسيس شد. اين شركت در حال حاضر به عنوان يكي از پيشتازان و نوآوران درصنعت شوينده و يكي از بزرگترين و معتبرترين شركت هاي بخش خصوصي ايران در زمينه توليد محصولات شوينده، بهداشتي و آرايشي مطرح مي باشد. تلاش مديران، متخصصان و كاركنان شركت صنعتي و بازرگاني صحت براي عرضه محصولاتي كه ريشه در طبيعت دارند به كوشش هاي صميمانه اي مبدل شده كه نتايج بسيار با ارزشي را در پي داشته است. نگاهي به آينده در شركت صنعتي و بازرگاني صحّت برنامه ‌ريزي و تحقيق درخصوص توليدات آتي به عهده بخش تحقيق و توسعه است. نيازهاي مصرف كنندگان توسط بخش بازاريابي با روش‌هاي علمي بازاريابي، مورد بررسي و ارزيابي قرارگرفته و به بخش تحقيق و توسعه ارجاع مي شود تا اين بخش، تحقيقات علمي و پژوهشي خود را در اين خصوص آغازكند. در نهايت اين تحقيقات به توليد محصولات جديدي كه با ويژگي‌هاي مصرف‌‌ كننده سازگارتر است منجر خواهد شد.
تعداد محصولات: 1712
تعداد محصولات توليدي: 1675
تعداد محصولات وارداتي: 37
  • مايع دستشويي مايع دستشويي Hand washing liquid
  • مايع ظرفشويي مايع ظرفشويي Dish washing liquid
  • مايع نرم كننده مايع نرم كننده Softening liquid
  • مايع سفيد كننده مايع سفيد كننده Bleaching liquid
  • مايع جرم گير مايع جرم گير Germs removing liquid
  • مايع لباسشويي مايع لباسشويي Detergent liquid
  • مايع پاك كننده مايع پاك كننده Cleaning liquid
  • مايع لوله بازكن مايع لوله بازكن Pipe cleaning liquid
  • شامپو شامپو Shampoo
  • شامپو فرش شامپو فرش Carpet shampoo
گروه كالا:
select
Dishwasher tablet (1)
اين قرص جهت ماشين ظرف شويي به كار مي رود.اين قرص داراي خاصيت شويندگي مناسبي مي باشد.
قرص ظرفشويي
Cocoamidopropyl betaine (1)
كوكو آميدو پروپيل بتائين (CAPB) يا ((3- (دودكانوييل آمينو) پروپيل) (دي متيل) آمونيو) استات با فرمول C19H38N2O3 ... و Cas: 86438-79-1، مايع چسبناك شفاف، زرد رنگ و محلول در آب مي باشد. اين ماده از تركيبات شيميايي زئوتريونيك با كاتيون آمونيو چهارتايي و مشتق شده از روغن نارگيل و دي متيل آمينو پروپيل آمين است و به عنوان عامل امولسيون كننده و كف كننده در مواد آرايشي، به عنوان سورفكتنت در شامپوها و... كاربرد دارد به طور معمول به صورت محلول در آب با غلظت 30% عرضه مي گردد. لازم به ذكر است موادي مانند آلكيل بتائين در اينجا قرار نمي گيرند.    
كوكو آميدوپروپيل بتائين
Cleaning gel (1)
منظور از پاک کننده‌ها ، موادي هستند که ذره‌هاي چربي و چرک را از پارچه‌ها و يا اجسام ديگر بزدايند و در ... انواع مختلف تهيه مي‌شوند.ژل هاي پاك كننده با كاربرد عمومي در نام پايه فوق كدگذاري مي شوند و ژل پاك كننده با كاربرد خاص داراي نام پايه مجزا مي باشد.    
ژل پاك كننده
Label \ filling, sealing and packing consuming materials (3)
برچسب يا اتيكت صفحه اي با قابليت درج اطلاعات و الصاق به يك محل است و معمولا از آن براي اطلاع رساني و ... يا ثبت و بايگاني اطلاعات استفاده مي شود، پايه اصلي آن ها معمولا كاغذ و لفاف هاي پلاستيكي است و پوشش چسب آن معمولا مشتقاتي از لاستيك، نئوپرن، بوتادي و آكريلونيتريل يا پلي وينيل اترها است برچسب ها داراي انواع مختلفي هستند كه از آنها مي توان به برچسب هاي ساده و معمولي كه قبل از استفاده چسب زده مي شوند، برچسب هايي كه از قبل چسب زده شده و معمولا با آب زدن فعال مي شوند، برچسب هاي ترموپلاستيك حاوي مواد رزيني كه با حرارت ايجاد شده داراي خاصيت چسبندگي مي شوند و برچسب هاي خود چسب يا حساس به فشار اشاره كرد. اين برچسب به صورت عمومي در فعاليت هاي مربوط به پر كردن، دربندي و بسته بندي صنايع مختلف مصرف مي شوند و اختصاص به صنعت خاصي ندارند.    
برچسب مواد مصرفي پر كردن ، دربندي و بسته بندي
Shrinking machine \ filling , sealing and packing machinery (1)
دستگاه شرينك دستگاهيست كه به منظور لفاف پيچ كردن انواع مواد، ظروف، كالاها و... بكار مي رود. لفاف مورد ... استفاده در اين دستگاه ها فيلم بوده و كالاهاي تك با ابعاد كوچك را لفاف پيچ مي كند.    
دستگاه شرينك ماشين آلات پركردن، دربندي و بسته بندي
Dye \ hygienic cosmetics and chemical industries consuming materials (4)
ماده اي است که به منظور رنگ آميزي و پوشش دهي مورد استفاده قرار مي گيرد. از کاربرد هاي رنگ در صنعت اپتيک ... مي توان به رنگ آميزي عدسي هاي عينک هاي طبي براي جلوکيري از آسيب ناشي از نور آفتاب يا رنگ آميزي عينک هاي آفتابي و تزييني اشاره کرد. رنگ مواد مصرفي خاص صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي به صورت خاص در صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي به کار رفته و در جاي ديگر کاربرد ندارد.    
رنگ مواد مصرفي خاص صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي
Essence \ hygienic cosmetics and chemical industries consuming materials (22)
جهت بو و ... به مواد آرايشي و بهداشتي افزوده مي شود.
اسانس مواد مصرفي خاص صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي
Preservative \ hygienic cosmetics and chemical industries consuming materials (1)
نگهدارنده ماده اي است طبيعي يا مصنوعي که به مواد غذايي، دارويي، رنگ هاو مواد آرايشي و بهداشتي اضافه مي ... شود تا از تجزيه آن ها به وسيله رشد ميکروبي و يا تغييرات ناخواسته شيميايي جلوگيري کند. نگهدارنده ها ممکن است آنتي ميکروبيال ضد ميکروب باشند و به وسيله جلوگيري از رشد باکتري يا قارچ فعاليت کنند يا ممکن است نقش آنتي اکسيدانتي داشته و به عنوان جاذب اکسيژن و جلوگيري از اکسيد شدن عمل کنند. از نگهدارنده هاي ضد ميکروب معمول مي توان به کلسيم پروپيونات، سديم نيترات، سديم نيتريت، سولفيت ها مثل سولفور دي اکسيد، سديم بي سولفيت، پتاسيم هيدروژن سولفيت اشاره کرد. نگهدارنده هاي آنتي اکسيدانتي نيز شامل BHT و BHA بوده و ديگر نگهدارنده ها شامل فرمالدهيد، گلوتارآلدهيد و اتانول هستند. نگهدارنده مواد مصرفي خاص صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي به صورت خاص در صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي به کار رفته و در جاي ديگر کاربرد ندارد.    
نگهدارنده مواد مصرفي خاص صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي
Extract \ hygienic cosmetics and chemical industries consuming materials (1)
عصاره ماده اي است که به وسيله فرآيند استخراج و عصاره گيري از مواد خام و اغلب با استفاده از حلالي مثل ... آب يا الکل به وجود مي آيد. عصاره ها معمولا به صورت تنتور يا پودري شکل وجود داشته و معمولا از خيلي از تنقلات، چاشني ها ، ميوه ها و حتي برخي از انواع گل ها به دست مي آيند که از انواع آن ها مي توان به بادام، دارچين، ليمو، پرتقال، نعناع، پسته، گل رز، وانيل و گل بنفشه اشاره کرد. اکثر اسانس هاي طبيعي را از استخراج روغن اسانس از شکوفه ها ، ميوه ها يا ريشه هاي گياهان و به چهار شيوه، آب گيري مستقيم، جذب، خيساندن و تقطير به دست مي آورند. عصاره مواد مصرفي خاص صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي به صورت خاص در صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي به کار رفته و در جاي ديگر کاربرد ندارد.    
عصاره مواد مصرفي خاص صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي
Body deodorant (1)
غيرفعال شد.
خوشبو كننده بدن
رکوردهای 41 الي 50 از 55
دفتر فروش مركزي
تهران- تهران- خيابان خواجه عبدالله انصاري كوچه زادمهر ( 14 ) شماره 9.
كد پستي
1658844411
تلفن:
02177790906
دورنگار:
02122864243
info@sehat.ir
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved