صنعتي و بازرگاني صحت
12
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
توليدوتوزيع محصولات شوينده،بهداشتي وارايشي
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
00310
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
صنعتي و بازرگاني صحت
نوع فعاليت:
توليدي / بازرگاني
نام مديرعامل:
فرهاد نيل فروشان
نوع شركت:
با مسئوليت محدود
تاريخچه
شركت صنعتي و بازرگاني صحت در سال 1355 در تهران تاسيس شد. اين شركت در حال حاضر به عنوان يكي از پيشتازان و نوآوران درصنعت شوينده و يكي از بزرگترين و معتبرترين شركت هاي بخش خصوصي ايران در زمينه توليد محصولات شوينده، بهداشتي و آرايشي مطرح مي باشد. تلاش مديران، متخصصان و كاركنان شركت صنعتي و بازرگاني صحت براي عرضه محصولاتي كه ريشه در طبيعت دارند به كوشش هاي صميمانه اي مبدل شده كه نتايج بسيار با ارزشي را در پي داشته است. نگاهي به آينده در شركت صنعتي و بازرگاني صحّت برنامه ‌ريزي و تحقيق درخصوص توليدات آتي به عهده بخش تحقيق و توسعه است. نيازهاي مصرف كنندگان توسط بخش بازاريابي با روش‌هاي علمي بازاريابي، مورد بررسي و ارزيابي قرارگرفته و به بخش تحقيق و توسعه ارجاع مي شود تا اين بخش، تحقيقات علمي و پژوهشي خود را در اين خصوص آغازكند. در نهايت اين تحقيقات به توليد محصولات جديدي كه با ويژگي‌هاي مصرف‌‌ كننده سازگارتر است منجر خواهد شد.
تعداد محصولات: 1865
تعداد محصولات توليدي: 1828
تعداد محصولات وارداتي: 37
  • مايع دستشويي مايع دستشويي Hand washing liquid
  • مايع ظرفشويي مايع ظرفشويي Dish washing liquid
  • مايع نرم كننده مايع نرم كننده Softening liquid
  • مايع سفيد كننده مايع سفيد كننده Bleaching liquid
  • مايع جرم گير مايع جرم گير Germs removing liquid
  • مايع لباسشويي مايع لباسشويي Detergent liquid
  • مايع پاك كننده مايع پاك كننده Cleaning liquid
  • مايع لوله بازكن مايع لوله بازكن Pipe cleaning liquid
  • شامپو شامپو Shampoo
  • شامپو فرش شامپو فرش Carpet shampoo
گروه كالا:
select
Hand washing foam (18)
فوم دستشويي با مصرف راحت و آسان باعث تميزي و بهداشت دستها مي شود. به هنگام استفاده از پمپ، مايع به صورت ... کف خارج شده و به دليل عدم ريزش از بين انگشتان باعث جذب بيشتر مي شود. اين محصول در رنگ هاي زيبا با رايحه هاي دل انگيز يک محصول منحصر به فرد براي شستن دست هامي باشد.اين فوم دستشويي ملايم به خوبي آلودگي ها را پاک مي کند و دست ها را تميز مي کند. اين محصول حاوي مواد مرطوب کننده و معطرکننده است. به طور موثر آلودگي ها را پاک مي کند. به طور موثر آلودگي ها را پاک مي کند دست ها را تميز مي کند و نرم نگه مي دارد. حاوي مواد مرطوب کننده غيرسمي معطر و خوشبو    
فوم دستشويي
Dishwasher tablet (1)
اين قرص جهت ماشين ظرف شويي به كار مي رود.اين قرص داراي خاصيت شويندگي مناسبي مي باشد.
قرص ظرفشويي
Cream \ cosmetic and hygienic (36)
اين كرم ها جزو مواد آرايشي و بهداشتي مشترك مي باشد.كرم هاي آرايشي و بهداشتي جهت آرايش ودرمان نقاط مختلف ... بدن كه به نحوي با مناطق مختلف پوست ارتباط دارد به كارمي رود. اين مناطق پوستي شامل تمام قسمتهاي پوستي بدن مي باشد.    
كرم آرايشي و بهداشتي
Foundation \ hygienic and cosmetic (1)
محصول فوق جهت آرايش صورت استفاده مي شود و انواع مختلفي مانند: پركننده،شفاف كننده،مات كننده و... دارد.
كرم پودر آرايشي و بهداشتي
Shaving foam (1)
اين كف ريش تراشي جهت نرم كردن و مرطوب نمودن صورت به كار مي رود تا درامر اصلاح صورت تسهيل شود.اين كف ها ... فاقد حساسيت هاي پوستي مي باشد.    
كف ريش تراشي
Cocoamidopropyl betaine (1)
كوكو آميدو پروپيل بتائين (CAPB) يا ((3- (دودكانوييل آمينو) پروپيل) (دي متيل) آمونيو) استات با فرمول C19H38N2O3 ... و Cas: 86438-79-1، مايع چسبناك شفاف، زرد رنگ و محلول در آب مي باشد. اين ماده از تركيبات شيميايي زئوتريونيك با كاتيون آمونيو چهارتايي و مشتق شده از روغن نارگيل و دي متيل آمينو پروپيل آمين است و به عنوان عامل امولسيون كننده و كف كننده در مواد آرايشي، به عنوان سورفكتنت در شامپوها و... كاربرد دارد به طور معمول به صورت محلول در آب با غلظت 30% عرضه مي گردد. لازم به ذكر است موادي مانند آلكيل بتائين در اينجا قرار نمي گيرند.    
كوكو آميدوپروپيل بتائين
Nail polish \ cosmetic (1)
لاک ، يک رنگ رويه براق بدون رنگدانه يا رنگدانه‌دار است و عمدتا از يک پليمر خطي سنگين در محلول تشکيل شده ... ‌است. لاکها در اثر تبخير ساده حلالها ، خشک مي‌شوند. بنابراين ممکن است که يک لاک را از هر پليمر خطي حل‌شدني مثل لاستيک کلردار شده که در لاکهاي مقاوم شيميايي استفاده مي‌شود، توليد کرد.    
لاك آرايشي
Nail polish remover (1)
لاک به عنوان يک ابزار زيبايي و تزئيني براي ناخن استفاده شده است که پاک کردن آن از سطح ناخن بسيار سخت ... و آزار دهنده بود؛ راه هايي که بوسيله آن سعي در پاک کردن لاک ناخن ميشد يکي ساييدن قند بر روي سطح ناخن بوده ؛ که ظاهر بسيار زشتي را براي ناخن به همراه داشت و ديگري استفاده از حلال استون بوده است. شما حتما با استون الکل آشنا هستيد استون مايعي پاک کننده است که براي پاک کردن لاک ناخن نيز از آن استفاده مي شود. و نکته قابل توجه مضرات استون مي باشد که خانم ها بيشتر با آن آشنا هستند اعم از سوزش در سطح پوست ، بوي بد، تجمع پوره هاي سفيد رنگ دور ناخن و زبر کردن سطح ناخن. لاک پاک کن ناژه » مي باشد؛ بدون استفاده از استون الکل و اتيل استات و به دور از مضرات استون لاک ناخن را سريع و آسان پاک ميکند. لاک پاک کن بدون استفاده از استون الکل و اتيل استات و به دور از مضرات استون لاک ناخن را سريع و آسان پاک ميکند. نکته قابل توجه ديگر با صرفه بودن استفاده از لاک پاک کن ناژه نسبت به مواد پاک کننده مايع مي باشد به اين دليل که مواد الکلي مايع مانند استون بعد از چند بار استفاده به علت تبخير الکل موجود در آن عملا بي اثر و بي مصرف خواهد شد، علاوه بر آن گاهي به علت محکم نشدن در ظرف هاي حاوي مواد پاک کننده و نشت آن به بيرو    
لاك پاك كن
Lauryl alcohol (1)
لوريل الكل با نام هاي مترادف دودكانول و دكان- 1- ال، 1- دكانول، فرمول C12H26O و Cas: 112-53-8، الكل چرب، ... جامدي بيرنگ با بوي گل و نامحلول در آب مي باشد. اين تركيب از چربي ها و روغن هاي طبيعي مشتق شده و در سورفكتنت ها، دارو، نرم كننده لوازم آرايشي و... كاربرد دارد.لازم به ذكر است موادي مانند ساير الكلهاي چرب مانند استئاريل الكل در اينجا قرار نمي گيرند.    
لوريل الكل
Lotion \ cosmetic and hygienic (1)
لوسيون يكي از اشكال فراورده هاي دارويي ، بهداشتي و آرايشي است كه عمدتا بصورت مايع با ويسكوزيته كم تا ... متوسط مي باشد و جهت استفاده موضعي براي پوست خارجي، مو و... با خواصي همانند نرم كنندگي ، پاك كنندگي ، ضدعفوني كنندگي ، دارويي و ... بكار مي رود.    
لوسيون آرايشي و بهداشتي
رکوردهای 31 الي 40 از 57
دفتر فروش مركزي
تهران- تهران- خيابان خواجه عبدالله انصاري كوچه زادمهر ( 14 ) شماره 9.
كد پستي
1658844411
تلفن:
02177790906
دورنگار:
02122864243
info@sehat.ir
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved