صنعتي و بازرگاني صحت
12
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
توليدوتوزيع محصولات شوينده،بهداشتي وارايشي
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
00310
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
صنعتي و بازرگاني صحت
نوع فعاليت:
توليدي / بازرگاني
نام مديرعامل:
فرهاد نيل فروشان
نوع شركت:
با مسئوليت محدود
تاريخچه
شركت صنعتي و بازرگاني صحت در سال 1355 در تهران تاسيس شد. اين شركت در حال حاضر به عنوان يكي از پيشتازان و نوآوران درصنعت شوينده و يكي از بزرگترين و معتبرترين شركت هاي بخش خصوصي ايران در زمينه توليد محصولات شوينده، بهداشتي و آرايشي مطرح مي باشد. تلاش مديران، متخصصان و كاركنان شركت صنعتي و بازرگاني صحت براي عرضه محصولاتي كه ريشه در طبيعت دارند به كوشش هاي صميمانه اي مبدل شده كه نتايج بسيار با ارزشي را در پي داشته است. نگاهي به آينده در شركت صنعتي و بازرگاني صحّت برنامه ‌ريزي و تحقيق درخصوص توليدات آتي به عهده بخش تحقيق و توسعه است. نيازهاي مصرف كنندگان توسط بخش بازاريابي با روش‌هاي علمي بازاريابي، مورد بررسي و ارزيابي قرارگرفته و به بخش تحقيق و توسعه ارجاع مي شود تا اين بخش، تحقيقات علمي و پژوهشي خود را در اين خصوص آغازكند. در نهايت اين تحقيقات به توليد محصولات جديدي كه با ويژگي‌هاي مصرف‌‌ كننده سازگارتر است منجر خواهد شد.
تعداد محصولات: 1865
تعداد محصولات توليدي: 1828
تعداد محصولات وارداتي: 37
  • مايع دستشويي مايع دستشويي Hand washing liquid
  • مايع ظرفشويي مايع ظرفشويي Dish washing liquid
  • مايع نرم كننده مايع نرم كننده Softening liquid
  • مايع سفيد كننده مايع سفيد كننده Bleaching liquid
  • مايع جرم گير مايع جرم گير Germs removing liquid
  • مايع لباسشويي مايع لباسشويي Detergent liquid
  • مايع پاك كننده مايع پاك كننده Cleaning liquid
  • مايع لوله بازكن مايع لوله بازكن Pipe cleaning liquid
  • شامپو شامپو Shampoo
  • شامپو فرش شامپو فرش Carpet shampoo
گروه كالا:
select
Gel \ body (8)
ژل بدن، آرام بخش وباعث نرمي و درخشش پوست مي شود و پوست را تميز و با طراوت مي کند. پروتئين و ويتامين ... E و عصاره هاي ميوه موجود در آن به سلامتي و درخشش پوست كمک مي کند.    
ژل بدن
Cleaning gel (1)
منظور از پاک کننده‌ها ، موادي هستند که ذره‌هاي چربي و چرک را از پارچه‌ها و يا اجسام ديگر بزدايند و در ... انواع مختلف تهيه مي‌شوند.ژل هاي پاك كننده با كاربرد عمومي در نام پايه فوق كدگذاري مي شوند و ژل پاك كننده با كاربرد خاص داراي نام پايه مجزا مي باشد.    
ژل پاك كننده
Gel \ face (1)
اين ژل جهت جلوگيري از حالت پف وتورم صورت وبه عنوان يك ژل نرم كننده نيزبه كار مي رود.
ژل صورت
Disinfectant gel \ general (8)
اين ژل، مايعي است که معمولا براي از بين بردن سريع باکتري‌ها و ويروس‌هاي موجود روي پوست دست به کار مي‌رود. ... کلا ژل‌هاي ضدعفوني کننده، صابون نيستند. آنها حاوي الکل هستند که نسبت به تريکلوزان و ژل گزيلنول سريع‌تر روي باکتري‌ها اثر مي‌کنند. اين ژل‌ها نيازي به آب‌کشي و خشک کردن ندارند. به سرعت تبخير مي‌شوند و نيازي به استفاده از آب يا حوله و دستمال کاغذي براي خشک کردن آنها نيست.اغلب از اين ژل‌ها زماني استفاده مي‌شود که شستشوي دست‌ها با صابون و آب امکان‌پذير نيست. اين ژل‌ها مي‌توانند باکتري‌ها را از بين ببرند، اما قادر به از بين بردن آلودگي و چرک قابل مشاهده روي دست‌ها نيستند. مرکز کنترل بيماري‌ها در آمريکا مصرف اين ژل‌ها را زماني مناسب مي‌داند که دست‌ها آلودگي‌ قابل مشاهده نداشته باشند. اين مرکز همچنين گزارش کرده است که بهترين راه ضدعفوني کردن دست‌ها، شستن آنها با آب و صابون به مدت 20 ثانيه است و مصرف ژل‌ها را در صورت عدم دسترسي به آب و صابون، مناسب مي‌داند. مطالعات نشان داده‌اند که ژل‌هاي حاوي الکل، به نحو قابل اطميناني روتاويروس (نوعي ويروس) را از بين مي‌برند. مطالعه ديگري نشان داده است که مصرف مرتب ژل‌ها مي‌تواند ابتلا به بيمار‌ي‌هاي گوارشي را تا حد 59 درصد کاهش دهد. ژل‌ها از چه موادي تشکيل شده‌اند؟ انواع ژل‌ها داراي الکل، عامل ضخيم‌کننده، حلال الکل، نوعي مرطوب کننده، مواد معطر و رنگ هستند. براي اين که يک ژل ضدعفوني کننده موثر باشد، بايد حاوي حداقل 60 درصد الکل باشد. هر چقدر درصد الکل بيشتر باشد، ژل تاثير بيشتري در نابود کردن ميکروب‌ها خواهد داشت.    
ژل ضد عفوني كننده عمومي
Hair gel (10)
اين ژل ها جهت حالت دهندگي و شفافيت و براقيت مو كاربرددارد. ژل‌ها بيشترجهت ايجاد درخشندگي و گره گشايي ... از مو در هنگام برس و يا شانه کردن استفاده مي شوند.براي آرايش‌ها و مدل‌هايي که نياز به قوام و انعطاف‌ناپذيري مو دارند به کار مي‌روند.    
ژل مو
Shampoo (692)
شامپو تركيب مناسبي از مواد فعال در سطح پايه و ثانويه است كه به همراه مواد كمكي وجانبي ،پوست و مو را بدون ... ايجاد اثر نامطلوب پاك كند.    
شامپو
Carpet shampoo (1)
اين شامپو جهت تميز كردن فرش و موكت به كار مي رود.اين شامپوها داراي مواد آنتي باكتريال مي باشند. شامپو ... فرش و موکت براي تميزي و براقيت فرش و موکت بدون آسيب رساندن به الياف فرش طراحي شده است و براي انواع فرش، موکت، مبلمان و روکشهاي صندلي ماشين مناسب مي باشد. اين محصول با تمام اليافهاي طبيعي و مصنوعي سازگار بوده و هيچگونه ضرري براي آنها ندارد.    
شامپو فرش
Cleansing milk (1)
شير پاك كن ها از قديمي ترين محصولات پاك كننده آرايش هستند. پودرها و ساير مواد آرايشي، پوست را كثيف كرده ... و منافذ آن را مسدود ميكنند و ما مجبور هستيم به دفعات آنها را پاك كنيم. آب و صابون به تنهايي براي بيرون آوردن اين ذرات كافي نيست بلكه بايد موادي به كار ببريم مانند اجسام چرب كه به زور، مواد رنگي اين پودرها و جرمهاي پوست را بگيرند و آنها را بيرون بكشند و در نهايت باعث جذب بهتر اكسيژن توسط پوست شوند.    
شير پاك كن
Anti perspirant (1)
اين موادآرايشي و بهداشتي به عنوان خوشبو كننده و ضد عرق مي باشد. دئودرانت ها موجود در ضد عرق ها ترکيب ... هايي هستند که براي کاهش بوي بدن به کار مي روند. دليل اين بوي بد وجود باکتري ها در عرق بدن است. وقتي زير بغل با استفاده از صابون هايي با pH خنثي شسته مي شود، پوست، pH اسيدي خود که معادل ?/? تا ? است را از دست مي دهد و pH آن به حالت خنثي درمي آيد.    
ضدعرق
Extract \ hygienic cosmetics and chemical industries consuming materials (1)
عصاره ماده اي است که به وسيله فرآيند استخراج و عصاره گيري از مواد خام و اغلب با استفاده از حلالي مثل ... آب يا الکل به وجود مي آيد. عصاره ها معمولا به صورت تنتور يا پودري شکل وجود داشته و معمولا از خيلي از تنقلات، چاشني ها ، ميوه ها و حتي برخي از انواع گل ها به دست مي آيند که از انواع آن ها مي توان به بادام، دارچين، ليمو، پرتقال، نعناع، پسته، گل رز، وانيل و گل بنفشه اشاره کرد. اکثر اسانس هاي طبيعي را از استخراج روغن اسانس از شکوفه ها ، ميوه ها يا ريشه هاي گياهان و به چهار شيوه، آب گيري مستقيم، جذب، خيساندن و تقطير به دست مي آورند. عصاره مواد مصرفي خاص صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي به صورت خاص در صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي به کار رفته و در جاي ديگر کاربرد ندارد.    
عصاره مواد مصرفي خاص صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي
رکوردهای 21 الي 30 از 57
دفتر فروش مركزي
تهران- تهران- خيابان خواجه عبدالله انصاري كوچه زادمهر ( 14 ) شماره 9.
كد پستي
1658844411
تلفن:
02177790906
دورنگار:
02122864243
info@sehat.ir
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved