صنعتي و بازرگاني صحت
13
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
توليدوتوزيع محصولات شوينده،بهداشتي وارايشي
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
00310
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
صنعتي و بازرگاني صحت
نوع فعاليت:
توليدي / بازرگاني
نام مديرعامل:
فرهاد نيل فروشان
نوع شركت:
با مسئوليت محدود
تاريخچه
شركت صنعتي و بازرگاني صحت در سال 1355 در تهران تاسيس شد. اين شركت در حال حاضر به عنوان يكي از پيشتازان و نوآوران درصنعت شوينده و يكي از بزرگترين و معتبرترين شركت هاي بخش خصوصي ايران در زمينه توليد محصولات شوينده، بهداشتي و آرايشي مطرح مي باشد. تلاش مديران، متخصصان و كاركنان شركت صنعتي و بازرگاني صحت براي عرضه محصولاتي كه ريشه در طبيعت دارند به كوشش هاي صميمانه اي مبدل شده كه نتايج بسيار با ارزشي را در پي داشته است. نگاهي به آينده در شركت صنعتي و بازرگاني صحّت برنامه ‌ريزي و تحقيق درخصوص توليدات آتي به عهده بخش تحقيق و توسعه است. نيازهاي مصرف كنندگان توسط بخش بازاريابي با روش‌هاي علمي بازاريابي، مورد بررسي و ارزيابي قرارگرفته و به بخش تحقيق و توسعه ارجاع مي شود تا اين بخش، تحقيقات علمي و پژوهشي خود را در اين خصوص آغازكند. در نهايت اين تحقيقات به توليد محصولات جديدي كه با ويژگي‌هاي مصرف‌‌ كننده سازگارتر است منجر خواهد شد.
تعداد محصولات: 2035
تعداد محصولات توليدي: 1998
تعداد محصولات وارداتي: 37
  • مايع دستشويي مايع دستشويي Hand washing liquid
  • مايع ظرفشويي مايع ظرفشويي Dish washing liquid
  • مايع نرم كننده مايع نرم كننده Softening liquid
  • مايع سفيد كننده مايع سفيد كننده Bleaching liquid
  • مايع جرم گير مايع جرم گير Germs removing liquid
  • مايع لباسشويي مايع لباسشويي Detergent liquid
  • مايع پاك كننده مايع پاك كننده Cleaning liquid
  • مايع لوله بازكن مايع لوله بازكن Pipe cleaning liquid
  • شامپو شامپو Shampoo
  • شامپو فرش شامپو فرش Carpet shampoo
گروه كالا:
select
Glass cleaning liquid (3)
مايع شيشه شوي جهت شستشوي شيشه ها به كار مي رود.معمولا جزو شوينده ها طبقه بندي مي شود.از ويژگيهاي آن کمک ... به پاک نمودن آلودگي هاي موجود بر روي شيشه خودرو،فاقد اثرات مضر بر روي شيشه هاي پلي کربنات ايجاد يک ظاهر کريستالي شفاف براي شيشه،از رد گذاشتن آب بر روي شيشه جلوگير مي کند، جلوگيري از نشستن گرد وغبار بر روي شيشه وجلوگيري از انجماد مايع در محفظه ولوله هاي انتقال مايع شيشه شوي در فصل سرما است .    
مايع شيشه شوي
Anti perspirant (1)
اين موادآرايشي و بهداشتي به عنوان خوشبو كننده و ضد عرق مي باشد. دئودرانت ها موجود در ضد عرق ها ترکيب ... هايي هستند که براي کاهش بوي بدن به کار مي روند. دليل اين بوي بد وجود باکتري ها در عرق بدن است. وقتي زير بغل با استفاده از صابون هايي با pH خنثي شسته مي شود، پوست، pH اسيدي خود که معادل ?/? تا ? است را از دست مي دهد و pH آن به حالت خنثي درمي آيد.    
ضدعرق
Spray \ air freshening (1)
اين اسپري ها جزو لوازم خوشبو كننده مي باشد. اين اسپري ها جهت مطبوع كردن محيط هاي مختلف مي باشد. اين محصولات ... مصرفي مورد استفاده در خانه ها يا در دستشويي ها است که به طور معمول بوي خوش منتشر مي کنند. اين اسپري ها در مراكز شلوغ نيز جهت ايجاد بوي خوش به كار مي رود.    
اسپري مطبوع كننده محيط
Mascara (1)
ريمل وسيله‌اي آرايشي براي تيره کردن، حجيم يا بلندتر کردن مژه‌ها است. اين وسيله آرايشي به سه حالت مايع، ... قرصي (قالبي) يا کرم وجود دارد. ريمل در رنگ‌هاي مختلف ساخته مي‌شود و بوسيله يک برس کوچک استفاده مي‌شود. ريمل ها از نظر شكل ساختارى به دو نوع پودرى ومايع در بازار ايران عرضه مى شوند، پايه اصلى ريمل هاى مايع به صورت آب و روغن است، ريمل هايى كه پايه اصلى آنها روغن است در برابر عرق كردن و ريزش اشك مقاوم هستند ولى متأسفانه خشك شدن آنها روى مژه ها به مدت طولانى صورت مى گيرد ولى ريمل هايى كه پايه اصلى آنها آب است دقيقاً برخلاف ريمل هاى مزبور هستند وى معتقد است: متأسفانه ريمل هاى مايع به خصوص آنهايى كه پايه اصلى آنها آبكى است محيط مناسبى براى رشد و نمو ميكروبها هستند و با تكثير اين ميكروبها وحضور مداوم آنها در نزديك چشم مى تواند عفونتهاى چشمى ، التهاب، قرمزى ، ترشحات غليظ، خارش و حتى پوسته ريزى لبه پلك را ايجاد نمايند؛ همچنين در موارد شديدتر اين ريمل هابه قرنيه چشم آسيب مى رسانند و در نهايت لك قرنيه و اشكال در بينايى را به وجود مى آورند و اين علائم با ادامه مصرف افزايش مى يابد بنابراين به دليل حساس بودن ناحيه اطراف چشم، بهتر است از اين ريمل ها كمتر استفاده شود.    
ريمل
Hair color (1)
اين ماده جهت رنگ آميزي موي سر به كار مي رود ويك ماده آرايشي وبهداشتي است .امروزه رنگ مو با تنوع فراوان ... محصولات آرايشي و کارخانه هاي متفاوت با سليقه هاي متفاوت توليد مي شود ولي تقريبا همه ي آنها اصولي را براي شناسايي رنگ مو رعايت مي کنند. رنگها در ده پايه هستند که به ترتيب عبارتند از: مشکي پرکلاغي، مشکي طبيعي، قهوه اي سوخته، قهوه اي متوسط، قهوه اي روشن، بلوند تيره، بلوند متوسط، بلوند روشن، بلوند خيلي روشن، بلوند خيلي خيلي روشن يا پلاتينه، پايه ي رنگ را عمق رنگ نيز مي گويند و تن سايه ايست که روي مو مي افتد . به تن رفله و سايه هم مي گويند. مثلا N6 و A6 هر دو يک پايه هستند ولي تن N6 بلوند تيره و تن A6 بلوند تيره ي خاکستري است.    
رنگ مو
Lipstick (1)
رژ لب يا ماتيک يک فرآورده? آرايشي است که حاوي مواد رنگي، قهوه، روغن، موم و نرم‌کننده پوست است که براي ... ماليدن رنگ و بافت بر روي لب‌ها به‌کار مي‌رود. انواع گوناگوني از روژ لب ساخته شده است.    
رژلب
Cream \ cosmetic and hygienic (36)
اين كرم ها جزو مواد آرايشي و بهداشتي مشترك مي باشد.كرم هاي آرايشي و بهداشتي جهت آرايش ودرمان نقاط مختلف ... بدن كه به نحوي با مناطق مختلف پوست ارتباط دارد به كارمي رود. اين مناطق پوستي شامل تمام قسمتهاي پوستي بدن مي باشد.    
كرم آرايشي و بهداشتي
Hair gel (10)
اين ژل ها جهت حالت دهندگي و شفافيت و براقيت مو كاربرددارد. ژل‌ها بيشترجهت ايجاد درخشندگي و گره گشايي ... از مو در هنگام برس و يا شانه کردن استفاده مي شوند.براي آرايش‌ها و مدل‌هايي که نياز به قوام و انعطاف‌ناپذيري مو دارند به کار مي‌روند.    
ژل مو
Cleansing milk (1)
شير پاك كن ها از قديمي ترين محصولات پاك كننده آرايش هستند. پودرها و ساير مواد آرايشي، پوست را كثيف كرده ... و منافذ آن را مسدود ميكنند و ما مجبور هستيم به دفعات آنها را پاك كنيم. آب و صابون به تنهايي براي بيرون آوردن اين ذرات كافي نيست بلكه بايد موادي به كار ببريم مانند اجسام چرب كه به زور، مواد رنگي اين پودرها و جرمهاي پوست را بگيرند و آنها را بيرون بكشند و در نهايت باعث جذب بهتر اكسيژن توسط پوست شوند.    
شير پاك كن
Cosmetic and hygienic vaseline (1)
به عنوان يك كرم نرم كننده مي باشدوبا خلوص خاص خود قابل مصرف تمامي افراد خانواده است وپوست خشک شده را ... چرب ميکندو لبها ،ارنج پاشنه زانو را نرم ميکند و با بوي خاص خود بدن شما را مفرح ميکند. براي مصارف خارجي از تماس با چشم دوري نمايدو از دسترس کودكان دور نگه داريدو از افتاب مستقيم جلوگيري نماييد ودر دماي اتاق نگهداري شود.    
وازلين آرايشي و بهداشتي
رکوردهای 11 الي 20 از 57
دفتر فروش مركزي
تهران- تهران- خيابان خواجه عبدالله انصاري كوچه زادمهر ( 14 ) شماره 9.
كد پستي
1658844411
تلفن:
02177790906
دورنگار:
02122864243
info@sehat.ir
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved