صنعتي و بازرگاني صحت
12
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
توليدوتوزيع محصولات شوينده،بهداشتي وارايشي
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
00310
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
صنعتي و بازرگاني صحت
نوع فعاليت:
توليدي / بازرگاني
نام مديرعامل:
فرهاد نيل فروشان
نوع شركت:
با مسئوليت محدود
تاريخچه
شركت صنعتي و بازرگاني صحت در سال 1355 در تهران تاسيس شد. اين شركت در حال حاضر به عنوان يكي از پيشتازان و نوآوران درصنعت شوينده و يكي از بزرگترين و معتبرترين شركت هاي بخش خصوصي ايران در زمينه توليد محصولات شوينده، بهداشتي و آرايشي مطرح مي باشد. تلاش مديران، متخصصان و كاركنان شركت صنعتي و بازرگاني صحت براي عرضه محصولاتي كه ريشه در طبيعت دارند به كوشش هاي صميمانه اي مبدل شده كه نتايج بسيار با ارزشي را در پي داشته است. نگاهي به آينده در شركت صنعتي و بازرگاني صحّت برنامه ‌ريزي و تحقيق درخصوص توليدات آتي به عهده بخش تحقيق و توسعه است. نيازهاي مصرف كنندگان توسط بخش بازاريابي با روش‌هاي علمي بازاريابي، مورد بررسي و ارزيابي قرارگرفته و به بخش تحقيق و توسعه ارجاع مي شود تا اين بخش، تحقيقات علمي و پژوهشي خود را در اين خصوص آغازكند. در نهايت اين تحقيقات به توليد محصولات جديدي كه با ويژگي‌هاي مصرف‌‌ كننده سازگارتر است منجر خواهد شد.
تعداد محصولات: 1865
تعداد محصولات توليدي: 1828
تعداد محصولات وارداتي: 37
  • مايع دستشويي مايع دستشويي Hand washing liquid
  • مايع ظرفشويي مايع ظرفشويي Dish washing liquid
  • مايع نرم كننده مايع نرم كننده Softening liquid
  • مايع سفيد كننده مايع سفيد كننده Bleaching liquid
  • مايع جرم گير مايع جرم گير Germs removing liquid
  • مايع لباسشويي مايع لباسشويي Detergent liquid
  • مايع پاك كننده مايع پاك كننده Cleaning liquid
  • مايع لوله بازكن مايع لوله بازكن Pipe cleaning liquid
  • شامپو شامپو Shampoo
  • شامپو فرش شامپو فرش Carpet shampoo
گروه كالا:
select
Eau de cologne \ air fresheners equipment (1)
عطرها موادي هستند که انسان ها براي اينکه خوش بو باشند و در نزد ديگران مقبول ، از آنها استفاده مي کنند. ... عطرهايي که از مواد طبيعي بدست مي آيند، مانند مشک آهوي ختن ، اندکند. اغلب اين مواد ، از مواد شيميايي و بصورت سنتزي توليد مي شوند. با ساختار عطرها آشنا مي شويم. مواد سازنده عطر هر نوع عطر دست کم از سه جزء تشکيل يافته است که فراريت و وزن ‏مولکولي آنها تا حدي باهم تفاوت دارند. جزء اول جزء اول که تاپ نوت ناميده مي شود، فرارترين ماده و مشخصترين بو را در دارا بوده ‏و در توليد عطر کاربرد دارد.‏ جزء دوم جز دوم که ميدل نوت ناميده مي شود، کمتر فرار است و عموما عصاره يک ‏گل (بنفشه ، ياس و غيره) است.‏ جزء سوم آخرين جزء يا اندنوت ، کمترين فراريت را دارد و معمولا يک رزين يا پليمر مومي ‏است.‏ ادوكلن با غلظتي درحدود 2-3درصد بوي ملايمي دارد. رفرنس : پرفيوم نت . ايران پرفيم    
ادكلن لوازم خوشبو كننده ها
Essence \ hygienic cosmetics and chemical industries consuming materials (22)
جهت بو و ... به مواد آرايشي و بهداشتي افزوده مي شود.
اسانس مواد مصرفي خاص صنايع شيميايي و آرايشي بهداشتي
Spray \ hygienic multi purpose (2)
اسپري محفظه اي مي باشد که مايع داخل آن تحت فشار گاز به صورت پودر خارج مي شود. به كالاهاي بهداشتي كه دو ... خاصيت يا بيشتر از مجموعه خواص نرم كنندگي، از بين بردن چربي، لكه و چرك، سفيد كنندگي، رسوب زدايي، جرم گيري ، ضدعفوني كنندگي و ..... را دارند اصطلاحا مواد چند منظوره بهداشتي گفته شده است. توجه شود فقط اسپري چندمنظوره در نام پايه فوق كدگذاري مي شود و افشانه كه توسط پمپ محلول را خارج مي كند در نام پايه محلول كدگذاري مي شود.    
اسپري چند منظوره بهداشتي
Spray \ air freshening (1)
اين اسپري ها جزو لوازم خوشبو كننده مي باشد. اين اسپري ها جهت مطبوع كردن محيط هاي مختلف مي باشد. اين محصولات ... مصرفي مورد استفاده در خانه ها يا در دستشويي ها است که به طور معمول بوي خوش منتشر مي کنند. اين اسپري ها در مراكز شلوغ نيز جهت ايجاد بوي خوش به كار مي رود.    
اسپري مطبوع كننده محيط
Hair spray (6)
اين محصول فقط براي حالت دادن موي سر استفاده مي شود.
اسپري موي سر
Oxidant \ hair color solvent (1)
اکسيدان‌ها موادي هستند که استحکام زيادي دارند و به‌عنوان کاتاليزور عمل مي‌کنند و به رنگ اجازه مي‌دهند ... که به‌طور مستمر بر روي مو باقي بماند. اکسيدان‌ها قدرت‌هاي مختلف دارند.آنتي اکسيدان ها (تسريع کننده فرآيند شيميايي در رنگ مو) ،پروکسيد هيدروژن داراي استحکام زيادي مي باشد. اين عامل کاتاليزوري است که عکس العمل شيميايي را فعال کرده و به رنگ اجازه مي دهد تا بطور مستمر رنگ مو را تغيير دهد. قدرت اکسيدان : قدرت اکسيدان که به عنوان تسريع کننده فعاليت شيميايي در رنگ مو بکار مي رود با نتايج مورد نياز و دلخواه شما و همچنين با تمايلات سازندگان رنگ ها تعيين مي شود. اکسيدان vol10: رنگ را فقط به طور جزئي باز مي کند. اکسيدان vol20 : قدرت بازکنندگي و روشن کنندگي بالابر روي موهاي سفيد. اکسيدان vol30 : قدرت روشن کنندگي بالا با کمترين ميزان رنگ . ‌ اکسيدان Vol 10 رنگ را فقط به‌طور جزئي باز مي‌کند، اکسيدان Vol 20 قدرت بازکنندگي و روشن کنندگي بالاتري دارد و اکسيدان Vol 30 قدرت روشن کنندگي بسيار بالا را با کمترين ميزان رنگ دارد. از آنجايي‌که اکسيدان‌هاي با درجه بالا ميزان بيشتري از سولفور موهاي شما را پاک مي‌کند معمولاً توصيه مي‌شود از اکسيدان‌هاي با درجه کمتر از ?? استفاده کنيد. آمونياک هم همين خطر را دارد. آمونياک ماده‌اي است که معمولاً در رنگ موهاي دائمي استفاده مي‌شود و مانند تمام قلياها تمايل به جداکردن کوتيکول دارد و به همين دليل به رنگ اجازه مي‌دهد تا به داخل مو نفوذ کند. اگر آمونياک به‌کار رفته بيش از حد تند باشد، پيوندهاي سولفور مو بيش از اندازه جدا شده و در نتيجه مو سفت مي‌شود و قطر و وزنش را از دست مي‌دهد.    
اكسيدان حلال رنگ مو
Label \ filling, sealing and packing consuming materials (3)
برچسب يا اتيكت صفحه اي با قابليت درج اطلاعات و الصاق به يك محل است و معمولا از آن براي اطلاع رساني و ... يا ثبت و بايگاني اطلاعات استفاده مي شود، پايه اصلي آن ها معمولا كاغذ و لفاف هاي پلاستيكي است و پوشش چسب آن معمولا مشتقاتي از لاستيك، نئوپرن، بوتادي و آكريلونيتريل يا پلي وينيل اترها است برچسب ها داراي انواع مختلفي هستند كه از آنها مي توان به برچسب هاي ساده و معمولي كه قبل از استفاده چسب زده مي شوند، برچسب هايي كه از قبل چسب زده شده و معمولا با آب زدن فعال مي شوند، برچسب هاي ترموپلاستيك حاوي مواد رزيني كه با حرارت ايجاد شده داراي خاصيت چسبندگي مي شوند و برچسب هاي خود چسب يا حساس به فشار اشاره كرد. اين برچسب به صورت عمومي در فعاليت هاي مربوط به پر كردن، دربندي و بسته بندي صنايع مختلف مصرف مي شوند و اختصاص به صنعت خاصي ندارند.    
برچسب مواد مصرفي پر كردن ، دربندي و بسته بندي
Baby powder (1)
اين پودر جهت بچه ها ونوزادان به كارميرودو باعث نرم ماندن پوست لطيف آنها و جلوگيري از زخم شدن بدن آنها ... مي شود.    
پودر بچه
Eye liner (1)
خط چشم بر روي خط مژه ها در پشت چشم كشيده مي‌شود تا چشم شما را بزرگ تر جلوه داده و در عين حال فرم و حالت ... نيز به آن مي‌دهد. مداد خط چشم در رنگ ها و فرم هاي مختلف مانند مداد يا پودر عرضه مي‌شوند. فرمهاي مايع تاثير مناسبي بر ظاهر و چشمان شما نخواهد داشت. براي نشان دادن چشم به حالت طبيعي،‌همان خط باريك بالاي چشم كافي است و نيازي نيست زير چشم را نيز خط بكشيد.    
خط چشم
Toothpaste (8)
خمير دندان نام ماده اي ضد عفوني است که به شکل خمير درآمده و در پوشش تيوبي فرم قرار داده شده است كه با ... فشار به آن ماده ضدعفوني خارج مي‌شود و براي پاک کردن دندان به کار مي رود.    
خمير دندان
رکوردهای 1 الي 10 از 57
دفتر فروش مركزي
تهران- تهران- خيابان خواجه عبدالله انصاري كوچه زادمهر ( 14 ) شماره 9.
كد پستي
1658844411
تلفن:
02177790906
دورنگار:
02122864243
info@sehat.ir
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved