صنعتي و بازرگاني صحت
13
سال عضويت
ايران كد
زمينه فعاليت
توليدوتوزيع محصولات شوينده،بهداشتي وارايشي
مشخصات تامين كننده
كد عضو:
00310
نوع شخص:
حقوقي
نام تاميين كننده:
صنعتي و بازرگاني صحت
نوع فعاليت:
توليدي / بازرگاني
نام مديرعامل:
فرهاد نيل فروشان
نوع شركت:
با مسئوليت محدود
تاريخچه
شركت صنعتي و بازرگاني صحت در سال 1355 در تهران تاسيس شد. اين شركت در حال حاضر به عنوان يكي از پيشتازان و نوآوران درصنعت شوينده و يكي از بزرگترين و معتبرترين شركت هاي بخش خصوصي ايران در زمينه توليد محصولات شوينده، بهداشتي و آرايشي مطرح مي باشد. تلاش مديران، متخصصان و كاركنان شركت صنعتي و بازرگاني صحت براي عرضه محصولاتي كه ريشه در طبيعت دارند به كوشش هاي صميمانه اي مبدل شده كه نتايج بسيار با ارزشي را در پي داشته است. نگاهي به آينده در شركت صنعتي و بازرگاني صحّت برنامه ‌ريزي و تحقيق درخصوص توليدات آتي به عهده بخش تحقيق و توسعه است. نيازهاي مصرف كنندگان توسط بخش بازاريابي با روش‌هاي علمي بازاريابي، مورد بررسي و ارزيابي قرارگرفته و به بخش تحقيق و توسعه ارجاع مي شود تا اين بخش، تحقيقات علمي و پژوهشي خود را در اين خصوص آغازكند. در نهايت اين تحقيقات به توليد محصولات جديدي كه با ويژگي‌هاي مصرف‌‌ كننده سازگارتر است منجر خواهد شد.
تعداد محصولات: 2035
تعداد محصولات توليدي: 1998
تعداد محصولات وارداتي: 37
  • مايع دستشويي مايع دستشويي Hand washing liquid
  • مايع ظرفشويي مايع ظرفشويي Dish washing liquid
  • مايع نرم كننده مايع نرم كننده Softening liquid
  • مايع سفيد كننده مايع سفيد كننده Bleaching liquid
  • مايع جرم گير مايع جرم گير Germs removing liquid
  • مايع لباسشويي مايع لباسشويي Detergent liquid
  • مايع پاك كننده مايع پاك كننده Cleaning liquid
  • مايع لوله بازكن مايع لوله بازكن Pipe cleaning liquid
  • شامپو شامپو Shampoo
  • شامپو فرش شامپو فرش Carpet shampoo
گروه كالا:
select
Hand washing liquid (541)
فرآورده اي به شكل مايع غليظ جهت شستن دست ها به كار مي رود. اين مواد شوينده در رنگ ها و عطرهاي مختلف توليد ... مي شوند.بصورت معمول حالت فيزيكي مايع دارند.    
مايع دستشويي
Dish washing liquid (219)
فرآورده اي كه براي شستن ظروف از آن استفاده مي‌شود. اين ماده کف زاست که براي زدودن چربي و اضافات مواد ... غذايي از روي ظروف طراحي شده‌است. نوع ديگري از آن وجود دارد که براي شستن ظروف درون ماشين ظرف‌شويي ساخته مي‌شود.    
مايع ظرفشويي
Softening liquid (119)
از جمله مواد بهداشتي مورد استفاده بعد از شستن لباسها و حوله ها و پارچه ها براي نرم كردن آنها به كار ... مي روند. نرم كننده ها معمولا باعث ايجاد حساسيت هاي پوستي نمي شوند، اما مي توانند حاوي تركيبات معطر يا نگهدارنده ها باشند. تمام انواع نرم كننده ها در اين دسته قرار مي گيرند.    
مايع نرم كننده
Bleaching liquid (91)
محلولي است که براي گندزدايي و بو زدايي به کار مي‌رود. مايع سفيد کننده كه با نام هاي ديگري مانند آب ژاول ... يا وايتکس نيز ناميده مي‌شود، محلولي حاوي درصدي از هيپوکلريت سديم (NaOCl) در آب است. اين نسبت بسته به مصارف مختلف، متفاوت است. ماده‌اي سمي است كه رنگ آن نزديک به زرد و طعم و بوي آن تند است. خاصيت ضدعفوني کننده آن به دليل توليد کلر آزاد مي‌باشد.    
مايع سفيد كننده
Germs removing liquid (1)
اين مايع به عنوان رسوب زدا و جرم گير در مصارف خانگي، صنعتي و... استفاده مي شود و داراي خاصيت آنتي باكتريال ... مي باشد.    
مايع جرم گير
Detergent liquid (1)
فرآورده اي به شكل مايع غليظ كه از آن جهت شستشوي البسه و پوشاك استفاده مي شود.وداراي خاصيت آنتي باكتريال ... مي باشد.    
مايع لباسشويي
Cleaning liquid (1)
مايع پاك كننده جهت از بين بردن چربي‌ و لکه‌هاي روغني از روي همه نو اجسام جامد و مايع ، بدون هيچ گونه ... اثر گذاري و يا ايجاد اثرات منفي ساخته شده از مواد مختلف بدون هيچ گونه اضافه کننده‌هاي شيمأيي با قابليت پاک کنندگي بالا مي باشد.از آنجايي که مواد پاک کننده طبيعي ، عاري از هر گونه مواد شيميأيي مي‌باشد مصرف آن ميتواند در سلامتي‌ ما و طبيعت بسيار مفيد باشد. چربي‌‌ها و مواد باقي‌ مانده از روغن بر روي لوازم خانگي و يا صنعتي علاوه بر ايجاد باکتري و بيماري ، ميتواند به لوازم و دستگاهها آسيب برساند.،كه با اين پاك كننده ها از بين مي رود.    
مايع پاك كننده
Pipe cleaning liquid (1)
محلول لوله باز کن براي رفع گرفتگي لوله هاي فاضلاب،حمام ،دستشويي و ظرفشويي قابل استفاده مي باشد . جرم ... و چربي داخل لوله ها را از بين برده و به آساني گرفتگي لوله ها را باز مي کند. مايع لوله باز کن بدليل داشتن مواد محافظت کننده بر روي لوله ها اثر نامطلوب نمي گذارد.    
مايع لوله بازكن
Shampoo (748)
شامپو تركيب مناسبي از مواد فعال در سطح پايه و ثانويه است كه به همراه مواد كمكي وجانبي ،پوست و مو را بدون ... ايجاد اثر نامطلوب پاك كند.    
شامپو
Carpet shampoo (1)
اين شامپو جهت تميز كردن فرش و موكت به كار مي رود.اين شامپوها داراي مواد آنتي باكتريال مي باشند. شامپو ... فرش و موکت براي تميزي و براقيت فرش و موکت بدون آسيب رساندن به الياف فرش طراحي شده است و براي انواع فرش، موکت، مبلمان و روکشهاي صندلي ماشين مناسب مي باشد. اين محصول با تمام اليافهاي طبيعي و مصنوعي سازگار بوده و هيچگونه ضرري براي آنها ندارد.    
شامپو فرش
رکوردهای 1 الي 10 از 57
دفتر فروش مركزي
تهران- تهران- خيابان خواجه عبدالله انصاري كوچه زادمهر ( 14 ) شماره 9.
كد پستي
1658844411
تلفن:
02177790906
دورنگار:
02122864243
info@sehat.ir
صفحه اصلي | قوانين استفاده از سایت | ارتباط با ما
Terms of Service and Privacy - Important Disclaimer
Copyright © 2012 IRANCODE - All rights reserved